Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Kelionė į save...
2015-06-12 18:27:06
happy5, jūs tikra šaunuolė :))
linkiu galingų rezultatų :)
2015-06-12 23:35:04
Barfuss, ačiū už stiprų palinkėjimą. Dabar jau norisi ne tik sau, bet ir draugėms, kurios vis ruošiasi keisti savo gyvenimo būdą, parodyti,kad jei galiu aš, gali ir jos!
2015-06-14 00:33:59
happy5 kur tu šiandien dingus? kur tavo rezultatai? užšventei? :)))
2015-06-14 19:03:38
Kaip smagu, kai tavęs net internetinėj platformoj pasigenda....ne ne, nedingusi aš...tiesiog išėjus į savaitgalį! Su nuostabiu oru, lietum ir saule, mėgavausi savo lucky day iš peties :) supratau,kad sūrelių daugiau nebepirksiu šeštadienį, per riebu...tačiau ledų prikapojau, saldžiai irgi, vakare sauso vyno ir pabaigai...niu taip norėjau picos, niu jau taip, kad vyras ėjo kepti :D ir žiaumojau jau taip skaniai kaip seniai ką bevalgiau...o pabudusi sekmadienį ne oi ne nė kiek nesigraužiau. Tiesiog leidau sau atsipalaiduoti iki širdies gilumų...o štai išaušo nauja diena ir mano mieliausias draugas vėl kilo.lt :) kadangi lėkėm darbuotis į kaimą, tai net pietus namuose pasiruošiau :) tobulėju, taip sakant...o dabar lekiu susirinkti savo lelius pas senelius. Puikiai išgyventas savaitgalis!!!
2015-06-14 19:05:05
Eiveli, man ryt visi rezultatai bus matyt, kad nors truputuką būtų geriau :) neramu...bet šiaip vis tiek jaučiuosi žymiai geriau, jau net į trumpus šortus įlindau po dviejų savaičių čia buvimo :)
2015-06-14 19:31:04
Šaunuolė ! ;) Lauksiu rezultatų ;)
2015-06-15 09:37:13
Rytas, oi tas pirmadienio rytas :D pasirodė ne tai kad šventė, bet darbas :D net vyrą įdarbinau fotkint, mat mano pagalbininkė pas močiutę atostogauja :) o jis džiugesnis nei maniau,kad bus. Kadangi dėjau nuotraukas, tai jau pasijutau lyg ne savo nuotrauką dėčiau...ir dar tik 2 savaitės. Vis labiau imu tikėti,kad tie stebuklai, kuriuos matydavau merginų nuotraukose tikrai realybė :)
Taigi prisiduodu ir su džiaugsmu einu kapoti savo jogurtinių pusryčių :)
Svoris: 67,8 ( -1kg per savaitę; -4,2 iš viso)
Šlaunis: -2
rankos: tas pats (na, manau mano rankos ir neplonės, ir taip plonos :D )
klubai: -1
liemuo: -2
krūtinė: -1
2015-06-15 10:04:16
Kas skaitė mano įrašus nuo pradžių, matė mano pasipurkštavimus dėl kavos be cukraus. Ar galit patikėti-nuo programos pradžios praėjo lygiai 2 savaitės ir AŠ GERIU KAVĄ BE CUKRAUS IR MAN SKANU. Ir be pieno :D tiesiog ryte po stiklinės vandens išgeriu nestiprios juodos kavos puodelį, o tada pusryčiauju. Pokyčiai realūs ir aš juos matau, jaučiu ir išgyvenu :) Manau, ir šalia esantys juos jau ima jausti. Nors vakar vyras oi kaip juokavo,kai pasakiau,kad užsakiau savaitei valgyt iš freshmarket'o. O šis: "tai turbūt daržovių kalną" ir tikrai, šaldytuvas pilnas daržovių :D na, ir ne tik :D
2015-06-15 10:13:53
Laukia didžiausias iššūkis - ATOSTOGOS! Kitą savaitę su šlovintojais (taip vadinami žmonės, giedantys bažnyčiose, kuriems giedojimas - tai būdas melstis) ir savo mažėm važiuosime prie jūros į stovyklą. Tad bus iššūkis man ir kilo.lt, priderint man meniu, kad galėčiau greit, sveikai ir paprastai pasigamint valgyt ir sportuoti be kamuolio...va čia tai iššūkis :) tad mėgausiuosi šia savaite kol galiu ramiai namuose sportuoti ir tinkamai maitintis :)
2015-06-15 21:42:14
Išskrido vyras į komandiruotę...išlėkė vyresnėlė pas močiutę, o mes su mažąja likom...tušti namai, rodos...o gal tiesiog ramybė plevena...bandysiu ramybėje toliau keliauti link tikslo...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS