Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Kelionė į save...
2015-06-09 09:39:44
Labas rytas, ji tikrai šviežesnis rytas nei buvo vakar vakaras. Išstovėjau ir vietoj pakramsnojimo nuėjau miegoti. Naujas rytas, naujos viltys :) Keliaujame toliau!
2015-06-10 18:17:39
Ką galiu pasakyti...realybė užklupo :D einu ir noriu visko,kas parduotuvėję:pyragaičio, ledų, riebios žuvies ir pan. Dar mama atvežė bulvinių blynų, tinginio ir savo gamintų nerealių sausainių. Bet vis primenu sau:liko vos 2 dienos ir galėsiu nuo ryto iki vakaro kirsti ko tik norisi :D ir sportuot šiandien nereikia, bet...norisi...tai išbandžiau aerobiką. Nu jo, gerokai sunkiau nei įprastinė mankšta :) bet smagu...svarstyklės aukštyn nejuda ir tas esmė ir tikiuosi,kad pirmadienį bus dar žemiau. Ir dideliausia dienos motyvacija -gavau darbą nuo rugsėjo!!! Tad norIu būti dar gražesnė,kad ir mano būsimi mokiniai ir auklėtiniai džiaugtųsi savo gražiąja auklėtoja. Ech, einu kapoti greipfruto ir laukti to šeštadienio!
2015-06-10 18:52:05
Šaunuolė, kad susilaikai nuo pagundų. Svarstyklės tai įvertins :)
2015-06-10 19:53:16
Olita, ačiū už palaikymą. Visom jėgom stengiuosi :)
2015-06-10 20:51:41
O, šaunu kaip viskas :)
Nors šis mūsų visų procesas ne laikinas, ir neturi būti viskas dėl kuo greitesnio rezultato, bet svarbūs įvykiai padeda palaikyti motyvacijos tonusą :) linkėjimai !
2015-06-10 21:16:00
Saunuole! laikykis! :) as irgi sunkiai bet bandau atsilaikyti nuo to ,,BLOGIO'' :D o ir per lucky day visiskai nepasiduodu, gaila savaites pastangu kad prikimst pilva vel visokiu blogybiu :)
2015-06-11 09:06:57
happy5, nežinau ką tu veiki gyvenimą, bet atvėrus tavo tema apima ramybė, gėris, minkštumas... jei tai būtų kambarys, jame šviestų saulė ir pūstų lengvas vasaros brizas. Nerealu - čia ramybės oazė, kur gali pasisemti teigiamų emocijų, net tada kai nėra viskas taip teigiama ir parduotuvėje norisi visko.
man irgi taip buvo - po kokių dviejų savaičių turbūt. Visko norisi, visko reikia... ir to noriu, ir tą paragaučiau, o jau be šito tai nežinau kaip... Dabar jau kitaip: bus lucky day ir paragausiu, va šeštadienį tai tikrai pasigaminsiu ir pan. Laikykis, viskas pasiekiama :)
2015-06-11 13:48:02
Ačiū, Migla, už nerealų pasidalinimą ;) Palaiko labai ir toliau nesustoti ir kad ir kiek neigiamų minčių beimtų surasti tą nors mažą mažą kamuolėlį optimizmo :)
2015-06-11 14:00:49
Ketvirtadienis. Vos rytojus mane skiria nuo mano lucky day!!! Kaip vakar vakare guodžiausi vyrui apie pyragaičius, ledus ir kitus skanumynus. O besiguodžiant jaučiu šoninės kvapą, kuris įsitaisęs ant vyro kramtomo sumuštinio, tiesiog kutente kutena mano visai nejautrius uoslės receptorius. Bet aš laikausi. Ne, nepasiduodu. Svarjoju apie šeštadienio rytą, kai mano pusryčių stalą puoš gardi kava (nors įdomu,kad jau ir kava be cukraus ir be pieno visai gardi pasidarė ryte :D ) pyragaitis, pasakos sūrelis ir magnum'o ledai,kurių taip ir neparagavau per gimtadienį :D O dabar mėgaujuosi saule, sportu ir skaniu maistu :) Vakar iš vakaro vyras man net kepsnelį užmarinavo šiandienai :D ir dar...vis svajoju tuos morkų traškučius su cinamonu pasigaminti :)
oi, kiek juoko buvo šiandien man ir mano metinukei, kai mama blondinė plakė kokteilį ir taip paplakė iš dūšios,kad išsiteškė ir dabar aš visa kokteiliuota ir mano virtuvė...ir vaikas bėgiojantis ir sakanti "sapia sapia sapia"(šlapia). Tai veitoj kilo kokteilio ėjau pomidorų kapoti.
dar vienas atradimas jau tampantis įpročiu, tai paankstėjęs miego režimas. Vakar nuėjau miegot 22val., kai prieš savaitę dvi eidavau 12-1val.nakties miegot. Kažkaip natūraliai nebeištempiu ilgiau. Užtat ryte žvalut žvalutėlė ir pasirengusi naujai dienai :)
Šiandien savo vyresnėlę išvežiau pas draugęs dukrą į namų "stovyklą" iki ryt vakaro - tai viena iš tų laisvesvnių dienų man kaip mamai, tad jungiam poilsio režimą ir mėgaujamės!!!
2015-06-12 13:52:55
Ar gi gali būti geresnė diena nei PASKUTINĖ LAUKIMO DIENA??? Penktadienis. Ech, o kaip karšta, kaip gera...ryte mano mėgstama grūdėta varškė su bananais...kavos puodelis be cukraus...ir lėkimas aplankyti draugės grįžusios su mažute dukryte trumpam iš Italijos! Kokia istorija, kiek metų...sunku ir besuskaičiuoti...16 nuo pažinties pradžios visoms trims....susėdom visos trys su savo mazgiais ir mėgaujamės mamystės akimirkomis. Draugės traukia ledus pyragus, o aš...kilo kokteilį :D pradžioj išklausau "moralą" ką čia susigalvojau dabar dėl svorio metimo...ne, aš su niekuo nesilyginu ir nenoriu,kad su manim lygintųsi...esmę jau supratau...turiu būti sau graži, mylėti save ne dėl kažko kito, dėl savęs...myliu save ir dabar, bet dabar veiksmais savo kūnui rodau,kad jį myliu, nekišu kasdien bet kokių nesąmonių. Jaučiu,kad man net galvoj prašviesėjo,kai nebereik užkišt savo kūno kuo nors :) ir joks pyragas, jokie ledai manęs neviliojo ir negundė...tiesiog mėgavausi laiku kartu ir žinojau,kad savo desertais aš pasimėgausiu RYTOJ :) O šįvakar kelsim sparnus link ežero ir atidarinėsim maudymosi sezoną :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS