Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Kelionė į save...
2015-08-28 07:26:45
Happy5, sveikinimai pasiekus tikslą! Šaunuolė :)
Kai Tavoji istorija pasirodys sėkmingų istorijų skiltyje, pasisakyk, kad ir tokie kaip aš, kurie nedalyvauja Facebook grupėje "Greifrutai pavakariams" galėtų žvilgtelėti į pokyčius :)
2015-08-28 07:37:54
Spėju, jau pasirodė :) "Auksės rezultatai"?
Puikūs pasiekimai!!!
2015-08-28 16:07:07
Taip, leliumai :) Jau pasirodė. Realiai šiandien buvo mano galutinis finišas, nes svarstyklės ryte parodė lygiai 58kg!!!! O aš būtent šiandien buvau užsibrėžusi įsivesti paskutinius savo skaičius į sistemą. Ir po to jau pradėti man parengtą kitą svorio palaikymo mitybą. Aš šiandien stovėjau ant svarstyklių ir dėkojau Dievui, nes man ta mano šauta mintis, kad turi būt 58kg buvo užgaida ir štai, mano pastangos ir pasitikėjimas Dievu, jog Jam nėra negalimų dalykų, tapo realybe...iki vieno gramo Jis žinojo, kad aš to pasieksiu ir tą paskutinę dieną matysiu būtent šiuos skaičius. Žmonės, dėkokite už viską kas vyksta jūsų gyvenime, net jei kartais to nesuprantate! Aš tiek daug malonių išgyvenau per šią vasarą, kad man tiesiog trūksta žodžių visa tai išreikšti...
2015-08-28 17:05:43
O kokie kilo.lt siūlomos mitybos svorio palaikymui skirtumai matyti nuo mitybos metant svorį?
2015-08-28 20:29:44
Galiu jau gert normalų pieną, liesos produktų sumažėjo, atsirado makaronų, bulvių :) keista bus pradžioje :D
2015-08-29 12:17:26
happy5, super! Sveikinu ir nuoširdžiai džiaugiuosi. kilo.lt perdėliojo tau planą? Pakeitė ir produktus, ir kalorijų skaičių ko gero padidino. Tikriausiai, esi euforijoje :)
2015-08-29 23:09:44
Ne, kcal nepadidino, bet mityba iš dalies keičiasi :) Kažkaip bandau apsiprast su tuo,kad jau nebereik mest svorio :D :D :D
2015-08-30 09:43:07
tai taip ir neparasei kokius mokinukus gausi, kokia klase? sveikinu su ateinancia rugsejo pirmaja, neatsiginsi gerbeju!
2015-08-31 16:52:51
darbuosiuos su penktokais ir mažesniais :)
2015-09-01 21:37:20
kaip praejo rugsejo pirmoji?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS