Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Kelionė į save...
2015-08-19 22:56:05
Piešiny, kaip gražiai pavadinai, aaačiū, aš niekur nedingsiu :) Iki rugpjūčio 31d.turėjau tikslą ir jo siekiu iki pat tos dienos. Tačiau esu jau prasitęsusi narystę dar pusei metų, tai bus motyvacija palaikyti tai ko pasiekiau, kad nenugrimzčiau į senus įpročius :) ypač dėl mitybos, kad ir toliau ji tvarkinga būtų :)
2015-08-21 10:19:41
3 vakarus iš eilės vis dėl tam tikrų aplinkybių nepavyko pavalgyt pagal planą, tiesiog būdavo per vėlu, tai gėriau kokteilį vietoj to...ir ech...negerai, bet svoris rytais nebesiekia 60kg. Nieko, ryt lucky day :D gal po jos atsistatys...o vakar apsilankė svečiuose draugas, prieš porą savaičių užsiregistravęs irgi kilo.lt Esu laiminga be galo, nes jau n metų aiškinam jam, jog jam būtina keisti gyvenimo būda, mat jau ir diabetas ir pasekmės visokios kamuoja jį, o jo šeima irgi kenčia...o vakar kai pamačiau, tai wow, iš veido atjaunėjęs, žmona laiminga. Vaikai irgi nori valgyt sveikai, ką tėvas valgo. Žodžiu, kaip galiu nesidžiaugti, kad atėjau į kilo.lt tą birželio 1-ąją!!!! Ir jau pažadėjau ir kilo.lt būtinai pasidalinti su pasauliu savo istorija, vadinti ją sėkmės istorija? Greičiau pasiryžimo ir atkaklaus nuoseklaus darbo istorija! Nes vakar įkėlusi savo nuotraukas ir pažiūrėjusi į pačią pirmą nuotrauką sunku pačiai buvo patikėti, jog tai aš. Todėl suprantu, kad kai kuriems atrodo, jog čia fotoshop'as :D
2015-08-21 11:26:00
Šaunu, Tavoji istorija tikrai verta būti sėkmės istorijų skiltyje :)
2015-08-21 13:01:09
Ar vartoji L-karnitina Happy 5?
2015-08-21 23:16:38
Nora, net neįsivaizuoju kas tai yra :D
2015-08-23 08:22:13
happy, labai protingai nusprendei pasilikti ilgiau, kad gerai itvirtintum naujus iprocius. as kazkada laikiausi dietos su vietiniais guru, numeciau 22kg, bet jie grizo turbut del emocinio valgymo, kaip dabar galvoju. stai dabar noriu numesti kart ir visiems laikams ir tai reiskia kad ir pasiekus norima svori reikia nepamesti galvos, ka tu ir darai. labai geras mums visom pavyzdys, lauksim tavo istorijos Sekmes istoriju puslapyje.
2015-08-24 18:40:20
Priešpaskutinis vasaros pirmadienis, mano svorio metimo pirmadienis. Ką gi, prisiduodu, vistik nukrito svoris žemiau 60kg ribos, 59,3kg. Nei liūdžiu, nei šokinėju. Tiesiog stengiuosi valgyti ir sportuoti kaip priklauso ir rezultatai patys ateina.
Ir smagu, kad per savaitę liemuo paplonėjo net 3 cm!
2015-08-25 20:19:34
Faina tai naujas garderobas?
o man prie sporto programos idejo karnitino reklama- kaina 19.90 euru? nustebino kaina, paziurejau pas save(NL)- 6 eurai. (akcija, buvo 9 eurai) taigi, matyt tiekejas kitas....DDD
2015-08-26 09:01:27
Na kolkas verčiuosi su senuoju, su laiku žiūrėsim :D iš pirmos algos reiks save pamalonint :D
2015-08-26 09:07:03
Man irgi karnitino reklama idejo, bet kaina 20 euru uz 60 kapsuliu didoka, net pas mus NO 20 euru uz 100 kapsuliu.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS