Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Kelionė į save...
2015-06-05 12:54:23
Šiąnakt grįžo vyras iš komandiruotės. Merginos laukė nesulaukė tėčio...ir kai vyras užsiminė,kad eisim man dovanų ieškot,juk stuktels tuoj tuoj dar vieneri metai. Tai pasakiau,kad jau pasidovanojau sau nuo jo kilo.lt :) nelabai nudžiugo,kad nepasitarus tokią dovanėlę pasidovanojau, bet...tikiu,kad padėkos po 3 mėnesių :D o gal ir anksčiau,kai pagaminsiu skanių ir sveikų užkandžių :)
Miegojau tiesiog fantastiškai. Pirma naktis kai mūsų mažylė išmiegojo iki pat ryto manieže, net keista,kai tieeek daug vietos lovoje...
Pabudau ir vėl laiminga. Jau su žinojimu,kad per 30min.pusryčiai turi būti pagaminti ir būti pilve...nors ant svarstyklių vis atsistoju, manęs neveikia kažkaip tas stojimas, bet smagu,kad pirmas skaičius nebe 7 :D
kadangi košių nesinori, tai rytais daugiausia valgom gaivią varškę. Ir spirgu spirgu...juk ryt mano lucky day :D įdomu pačiai, kaip jausiuos, ką valgysiu. Žinau tik vieną irkluosiu 20 kilometrų!!! Ir mėgausiuos savaitgaliu :) teks įtariu ir sekmadienį nusidėti ir gimtadieninio torto valgyti :D
o mano vyresnėlė užaugo, atsisveikino su darželiu, visus vaišinome nerealiu gaiviu pyragu"aptingusios bruknės" panašus kaip tinginys tik dar ir gaivus ir su varške. Labai rekomenduoju susirasti internete-mėgstantiems greitus ir skanius bei nekeptus pyragus :) Aš, kaip ir priklauso, net neragavau ir neviliojo manęs Bet mėgavausi žiūrėdama,jog neliko nė trupinėlio :)
2015-06-06 07:47:19
Šeštadienis. Mano gimtadienio išvakarės, ech :) danguje nė vieno dėbėsėlio, o baidarės mus šaukte šaukia...kaip nekeista, vyras atsikėlė anksčiau, Kinija savo padarė, jetlaga'as :D tai ir aš išsiropščiau. Na, ir bėgau ieškot, tradiciškai kaip moterys daro, ką gi apsirengti šiai dienai. Apsirengiau. Pasižiūrėjau į veidrodį. Ir...wuolia! Šonuose nebėra riebaliukų :D -Na, brangusis, gali jau pradėt džiaugtis rezultatu! Aš džiaugiuosi, aš laiminga, ir ta lucky day...net sunku elgtis laisvai :) bet laikas atsipalaiduoti. Keliam sparnus į baidares!
2015-06-06 07:58:12
Happy, man patinka tavo optimizmas... kaip smagu, kad viskas į gerą :)
2015-06-06 08:13:28
Smagu ir įdomu skaityti :)
2015-06-08 08:01:59
Stebuklingasis savaitgalis!
Lucky day gyvenau baidarėje :D neplaukiau jau daugiau nei 6-rius metus...taip, su vaikais vis neprisiruošiau skirti laiko šiam svaigiam poilsiui. Ir ta akimirka,kai uždarai namų duris, palikus vaikus saugiose rankose, važiuoji mašinoje Lietuvos žaliais keliais ir keleliais ir stebiesi,kad nesijauti ypatingai...hmmm...o tas buvimas tiesiog buvimas ramybėje,juk tau niekas nešaukia kas kelias minutes "ateik čia"...jis ypatingas...ir ką man daryti su ta lucky day??? Žadėjau per lucky day gerti savo kavasiusą..spėkit, ar apsigalvojau???Pasidariau miežių kavos, bet su pienu ir su šiek tiek cukraus! Suvalgiau net visą kąsnį sūrelio ir visus tris klasiokės prieš kelias dienas atvežto avižinio sausainio :D ir išlėkėm su vyru į nerealų orą ir Lietuvos gamtą. Ir tą akimirką,kai plaukėm 15km Verkne aš dar ilgai nešiosiu nusifotografavusi atminty ir tą poilsio įspūdį,kai po baidarių vidurdienį pavėsyje ir be galo gaiviame vėjyje įsitaisiau ant miegmaišio ir snaudžiau, širdyje. Taigi su ta lucky day įdomiai gavosi. Valgiau ir šašlykų ir karštų sumuštinių. O va vyno jau gėriau tik vakare po pirties...tai gal į galą išties save paleidau ir sau daugiau leidau :D ir ką reiškia būt be vaikų, ogi užmigus 12val.nakties prabudau visiškai išsimiegojusi 6,23val. :D
2015-06-08 09:11:44
Šventiškasis sekmadienis. Pabudau ir pasenau :D bet gera sutikti savo gimtadienį gamtoje...sėdžiu ant laiptų, žvelgiu į žolynus, mėgaujuosi ryto vėsuma. Atsisakau kavos ir paprašau karšto virinto vandens. Manęs nelabai supranta, bet jau pripratus. Pasiimu pasukas su avietėmis. Gera. Gera nesijausti priklausomai nuo kavos, gera nenorėti šokolado ar šūdsriubuko. Tiesiog būti. Grįžom namo dar nevažiuotais Lietuvos keliais. Užsukom į parduotuvę...gi tikrai brangųs draugai nepamirš ir užsuks kartu pabūti. Tad renku produktus skaniosims sveikosioms salotoms. Kurios yra mano savaitės atradimas. PAtikėkit, draugus sužavėjo! Ir aš laiminga, taip norėjau nustebinti man brangius žmones, taip norėjosi parodyti,kad juos branginu. Ir kadangi pirkto torto matėsi,kad bus mažoka, tai su džiaugsmu ėmiau ir gaminau vietoje greitąjį varškės pyragą. O per tą laiką vienas draugas mums gamino nerealią kavą. O kaip gi aš kartu su draugais galėjau neparagauti tos nuostabios kavos su ką tik iškeptu karštu pyragu. Ir dar tuo pat metu kaimynė atnešė keptų pyragaičių. Ech, kokia laimė būti apsuptam toookios didelės meilės tėvų, draugų, kaimynų! Kaip gera,kai tave pažįsta, myli ir brangina. Taip giliai ir stipriai negali to suvokti,kai tau 18-ka, juk ir tos bendros istorijos dar nelabai yra...o čia tiek kartu išgyventa,kad gera,kad tave priima tokį koks esi. Tad išlydėjusi draugus, susitvarkiusi atsisėdau ir dar kartu su vyru sudaužėm taures, už mano dieną, už jo, tėčio, dieną, už namus, nes lygiai metus čia gyvenam, už vaiką, nes jis lygiai metus vaikšto...už gyvenimą,kuris suvedė mus!
2015-06-08 09:14:54
O štai ir pirmieji rezultatai:
svoris: -3,2kg
klubai: -2cm
liemuo: -1cm
šlaunys: -1cm
rankos: - 1cm
krūtinė: -1cm
2015-06-08 12:29:49
Įdomu tai,kad kasdien žymime savo emocinę būklę. Ir...kas man teikia daug džiaugsmo, kad visą savaitę aš pakylėta, toks jausmas,kad laimingesnė nei įprastai. Tad kolkas tikrai visom prasmėm į naudą man :)
2015-06-08 21:13:33
Atėjo atėjo...lauktai ir nelauktai...ta akimirka, kai krito mano emocinė būklė žemyn...nieko nebenoriu...akyse ledai, o dar lyg tyčia rodo MAGNUM ledų reklamą...ech kaip mintimis lendu jau į šaldiklį...matau picą, užkandėlius...ech, nusivylimas...atrodo nepasieksiu, neįveiksiu, nebekris mano svoris...o gal todėl,kad mano mažėlei labai nenuotaika šiandien, tai ir mane užkrėtė. Na, bandom laikytis ir nepasiduoti. Sėdžiu ir laukiu rytojaus. Gal bus geriau :)
2015-06-08 21:14:41
LIKO TIK 4 DIENOS IKI LUCKY DAY! Cannot wait!!! Bandau save guosti...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS