Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Kelionė į save...
2015-06-04 21:55:41
Ilgai ilgai mano FB paskyroje šmėžojo kilo reklama ir žmonių pasiekimai. Viliojo viliojo mane....o kadangi Andrių pažinojau,tai nė akimirką nebuvo kilusi mintis,kad tai visų pirma biznis. Geras, nuoširdus žmogus, kuriam rūpi kitas, tad džiaugiausi vis labiau skaitydama šį tinklapį ir jausdama,kad taip, man būtina tai išbandyti....
kažkada, dar savo aštuoniolikiniais būdama 175cm ūgio sverdavau apie 60kg, kai mano didžioji gyvenimo meilė išvyko į užsienį iš to nelaimingumo iki 55kg nukritau, bet užteko vos poros mėnesių UK ir tapau kaip niekad 62kg ir iki 60kg buvo nukritęs tik žindant savo pirmąjį kūdikėlį. Tačiau nustojus žindyt ir maitinantis kaip išeina greit svoris pasiekė aukštumas - 74kg. O antro nėštumo metu pabaigoje svėriau 87kg - k o š m a r a s! Aktyviai sportuojant, žindant vaiką, prižiūrint mitybą per metus grįžau iki 65kg, bet...atėjo žiema, tamsuma...nenoras sportuoti, net mankštos negalėjimas daryti namuose dėl žinduklės, pyragaičio kasdien sukirtimas su kava, vakare kokių šipsų...ir prašau...net ant svarstyklių nelipau...o užlipau tą dieną,kai vaiką ėmiau atpratinėti žįsti, kai pirmą naktį išmiegojau stebuklingą miegą ir ech kaip norėjau su džiaugsmu ir meile žiūrėti į save veidrodyje, kaip troškau eidama su maudymke neprisidengti pilvo...tiesiog mylėti save,kūną-savo šventovę, kurioje gyvenu...Ir ta birželio 1-oji buvo be galo saulėta ir daug žadanti! Tad pradedu kelionę visų pirma į save, pagaliau į save, o ne į vyrą, vaikus ar kitus žmones...ką aš galiu duoti,kai neduodu sau...su viltimi išmokti naujai gyventi, naujai džiaugtis ir mėgautis lengva ir sunkia diena!!!
2015-06-04 22:02:49
Šiomis pirmosiomis dienomis vis dar ant bangos. Pratinuosi taip dažnai valgyti,kas man nebuvo įprasta. Sportu be galo džiaugiuosi,nes patinka, atgaiva dūšiai...ir mažylė nebetrukdo, su vyresnėle žaidžia, kol mama gražinasi...o vyresnėlė mano nereali, vos 6-ri, o tiek supratingumo, ech...didžiuojuosi...
Kadangi nežinojau, ar galiu gerti kavą, tiesiog negėriau...anksčiau gerdavau du kartus, iš ryto ir po pietų, bet po pietų nėr kaip, prie pomidoro netinka :D o ryte labai jau norisi vandens su citrinom-atgaivos...nors kaip paaiškėjo, ją gerti galima, bet...be cukraus...o man kava be cukraus feee...man tai procesas, pasimėgavimas...tad nusprendžiau savo kavą (nors juokinga taip vadint,kai ji skiesta kaip neaišku kas :D) gert per lucky day!
Įdomu,kad vakare jaučiuosi labai nuvargusi ir anksti pradedu norėt miego. Vos prieš savaitę eidavau 12-1val.nakties miegot, o dabar jau apsnūstu nuo kokios 10val.
O per visą dieną esu labai energinga ir su džiaugsmu gaminu naujus receptus ir kas didžiausias džiaugsmas-sveikus. Net mano panos jais mėgaujasi :)
Tad tikiuosi ir toliau taip keliauti per šiuos naujus atradimus :) Palinkėkit man sėkmės :)
2015-06-04 22:13:41
happy5, linkiu sėkmės. Esu įsitikinusi, kad jau labai greitai svarstyklės pradės rodyti mažėjančius skaičius. O mažėjant svoriui pakils azartas siekti dar geresnių rezultatų. Išlaikyk motyvaciją, gerą nuotaiką ir tada tikrai viskas seksis!
2015-06-04 22:23:19
Sveika prisijungusi! Sėkmės!
Su kiek kg atėjai į kilo.lt ir koks Tavo tikslas?
2015-06-05 09:18:08
Linkiu sėkmės :)
2015-06-05 10:43:27
Sveika įsijungusi į mūsų klubą. Seksime pokyčius :-)
2015-06-05 11:58:56
Sveika prisijungusi ;) Sekmes siekiant tikslu! =)
2015-06-05 12:41:53
Ačiū visiems. Leliumai, atėjau su beveik 72kg, tikslas - 58kg :)
2015-06-05 12:42:49
o abstraktesnis tikslas - ne pasiekti skaičius, o sureguliuoti mitybą, tinkamai maitintis ir sportuoti nuolat, o ne tik tuos kelis mėnesius :)
2015-06-05 12:49:38
Šaunus požiūris ! sėkmės ! :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS