Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Atsibodo būti
2015-06-13 07:34:52
Na štai, praėjo dar viena savaitė, berods aštunta su kilo.lt, ir vėl užlipau ant svarstyklių. Šįkart svarstyklės ypač nustebino, net nežinau, džiaugtis ar nerimaut, per paskutinę savaitę numečiau 1.7kg. Buvau įpratus prie maždaug pusės kilogramo atsikratymo per savaitę, o dabar taip staigiai tiek daug nukrito, o juk sako, kuo ilgiau laikaisi, tuo sunkiau svoris krenta. Na, bet šią savaitę buvau labai sportiškai aktyvi, ėjau į 20km žygį, vakar visą dieną su drauge vaikščiojom Vilniaus senamiestyje, tai gal čia ta mano aktyvi veikla prisidėjo prie staigaus kritimo... Nors iš kitos pusės tai mitybai nebuvo puiki savaitė, kartą neatsispyriau kelioms saldainiams, kitą kartą kavą geriau su visokiausiais sirupais ir grietinėle... Nežinau ir ką begalvot. Kaip jūs manot? Verta sunerimt ar tiesiog džiaugtis tokiais rezultatais ir tiek?
2015-06-13 10:42:28
Liucija<3 tai tas ir yra, kad daug judėjai ir sudeginai visas kalorija kur buvai suvartojusi, aš apie saldainiukus ir kava su priedais ;) Todėl nematau katastrofos, džiaukis savo pasiekimais ir mažiau galvok apie tai ;) Šaunuolė, su skaičiukais gal ir motyvacija grįžo? ;)
2015-06-13 12:37:44
Liucija - puikus rezultatas ;) sunerimti kolkas nereikia (nebent jeigu toks kritimas kartotusi) gal tiesiog medziagu apykaita suaktyvejo, arba kaip eveli* sake sudeginai viska ka suvalgei daug judedama ;) Dziaukis ir nesirupink, juk krenta!! ;)
2015-06-13 13:02:14
O aš vis tik susirūpinčiau, bet ne dėl to, kad daug nukrito, o dėl to, kad kaip pastebėjau iš šio forumo dažnam apie 6-10 savaitę užklumpa atsipalaidavimo momentas (aš pati, deja, ne išimtis), kai mitybos planas ima skilinėti. Kyla pavojus dar labiau atsipalaiduoti ir sulaukti pirmųjų +...kg. Tuo labiau, kad buvo susigundyta ne papildomu košės, daržovių, žuvies ar paukštienos kąsniu.
O rezultatai ir daug judėjimo - puiku, sveikinu!
2015-06-14 00:44:37
Eiveli*, man motyvacija nebuvo niekur dingus, tiesiog dabar sesijos laikotarpis, kartais taaaip nuotaikos nebūna, reikia daug mokintis, tai vis norisi pasilepint saldumynais, visada pavykdavo susilaikyt, tik čia kažkaip šią savaitę sunkiau... Tikiuosi, kad nebebus tokių nukrypimų.
Šiandien buvo mano Lucky day, per šitą savo dieną visai nesivaržau, valgau ką tik noriu, nes tik būtent mintis apie Lucky day ir padeda sunkiom akimirkom :D Tai vat, po šitos Lucky day, pastebėjau, kad nebegaliu prisivalgyt tiek daug, nes prieš Kilo.lt galėdavau į savo skranduką sutalpint tikrai daug, o vat šiandien pastebėjau, kad mažiau ten betelpa, taigi visai apsidžiaugiau.
Beto, šiandien nusipirkau bėgimo batelius. Pirmadienį grįžtu visai vasarai į savo gimtąjį miestelį ir turiu planą pradėt bėgiot. O dar kadangi ir batus nusipirkau ir dar čia parašiau apie savo planus čia, motyvacijos šiam žingsniui turėtų pilnai užtekt.
Ir dar viena širdžiai miela naujiena, šiandien matavausi šortus ir man puikiai tiko M dydis, iš tikrųjų, net laisvokas buvo, tai buvau tokia laimingaa, nes paprastai tekdavo rinktis L dydį :)))
2015-06-17 15:29:38
Sveiki visi. Taigi, šiandien sunki diena... Grįžau iš Vilniaus atostogom į savo gimtąjį miestą ir taip sunku čia laikytis maitinimosi plano. Broliai valgo viską iš eilės, o man net seilė tysta. Ką tik pavalgiau pietus ir vis tiek alkana jaučiuosi. Net pyktis ima, nu gi čia tokia nesąmonė, aš pastoviai alkana, net kai ir pavalgau. Kodėl taip yra? Tokiom dienom taip norisi viską mest ir prisivalgyt, kad pagaliau vėl pajusčiau sotumo jausmą...
2015-06-17 16:29:12
Liucija, as manau, kad mus traukia viskas ko negalima, o ypac kai tai yra ivardyta, kad "negalima!". Nezinau, kokio ilgumo atostogos namuose tau nusimato, jeigu trumpos (savaite kokia), tai gali siek tiek nusizengimu sau leisti, tarkim karta i diena valgyti su visais tai ka jie valgo ;) na o jei atostogos ilgokos, tai siulau tau susirasti kokiu nors idomiu uzsiemimu, kad nereiketu apie maista visa laika galvot, bet kazkur iseiti, kazka veikti... o svarbiausia reikia paciai kazkokia pusiausvyra atrasti ;)
Sekmes ir geru tau atostogu! :)
2015-06-17 18:00:23
Nesigadink atostogėlių ir paklausyk Jaunės ;)
2015-06-17 18:00:24
Nesigadink atostogėlių ir paklausyk Jaunės ;)
2015-06-17 20:30:11
Tai kad atostogos - visa vasara :D bet tas patarimas susirast kitos veiklos padeda iš tiesų, vos tik parašiau tą žinutę, išėjau į kiemą darželio ravėt ir dabar jau geriau jaučiuosi :) svarbiausiai tokiom silpnumo akimirkom susilaikyt, paskui jos greitai praeina ir tada labai savim didžiuojuosi, kad susilaikiau :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS