Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Ramtamtam'o dienoraštis
2015-05-25 00:27:15
Tai ką gi sveiki.
Norėčiau pasigirti, kad numečiau tikrai nemažą kiekį savo svorio ir dėl to norėčiau padėkoti KILO.LT išties dar nepasiekiau savo norimų rezultatų ir iki jų man dar toli, bet visvien. Savo gyvenime maximum svėriau 124kg . Bet nusprendžiau mesti svorį kai svėriau 118 kg. Mano ūgis 190cm, man 16 metų. Dabar sveriu 93,4kg. Tikrai džiaugiuosi savo rezultatais ir negaliu jais atsidžiaugti. Teisingai Andrius sako: Geriausia motyvacija kai matai rezultatus. Aš juos matau kas dien. Kai užeis noras parašysiu čia kaip man sekasi. Čiau :)
2015-05-25 08:45:50
Sveika! (ar sveikas?)

Labai smagu skaityti tokį pozityvų pasisakymą. Sveikinu su asmeniniais pasiekimais!

Būtų labai įdomu sužinoti daugiau apie tave - kaip toks svoris užaugo, kokia gyvenimo istorija, ką veiki gyvenime (be mokyklos), kaip sekėsi kilo.lt pradžioje ir t.t. Čia, kaip matau, jau esi kurį laiką.. Sekmės tolimesniuose siekiuose!
2015-05-25 18:40:31
Puikus pasiekimas. Iš savo patirties galiu pasakyti, kad ilga laika prabuvus storam ir pradėjus kristi svoriui tiesiog skraidyti pradedi. :) Keep going! ;)
2015-05-25 21:04:32
Labas, malonu, kad pasidalinai savo ispudziais ir pasiekimais, kurie tikrai puikus, sveikinu ;) Sekmes siekiant tikslo :)
2015-05-26 06:27:45
Puikūs rezultatai! Sveikinu :)
Koks tikslas?
2015-05-26 09:21:25
Sveiki..visi likimo draugai...aš čia esu trečias mėnuo...ir esu labai patenkinta ,kad radau vienminčių,kurie supranta koks yra storuliukų gyvenimas.Tai-liga,kuri atima nemažai nervų ir laiko,kad susigražinti ankstesnį svorį ir jį kontroliuoti.Man nepadėjo jokios dietos,jokios piliulės,bet kai aptikau netyči kilo.lt puslapį-viskas pakrypo kitaip.Net nesitikėjau tokio rezultato.Pradėjau nuo 85kg,o dabar-77kg,ūgis 166cm.Tai dar ne riba,labai noriu dar palengvėti.turi pasisekt.Sekmės visiems.
2015-05-27 20:30:53
Kadangi esu imlus ir iš savęs tikiuosi maximumo tai iki 80kg norėčiau numesti :)
2015-05-28 08:28:36
Suabejojau - ar ne per mažai tokiam ūgiui. Nebent kaip paaugliui.
Mano vyras 191cm, sveria 83kg. Išties labai lieknas. Jei svertų mažiau, atrodytų perkaręs, o nebe lieknas.
2015-05-30 00:16:08
Paskui raumenu mase augint :) Sekmes :)
2015-05-31 01:04:53
Šaunuolis Ramtamtam! Sėkmės! :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS