Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / vabaliuke atropojo :D
2015-05-13 18:06:06
sveiki visi , tai cia vel as su tom paciom spanielio ausim :D
uzsiregistavusi buvau pries metus gal kokius, tuomet sverau 82 kg, dabar 75, jauciuosi lyg ir nieko, bet va tos spanielio ausys neduoda ramybes, negi reiks pas chirurga eit :D siandien su vaiku (mazdaug 15kg plius vezimukas) palaksciau kalnais kalneliais, omg prakaitai ismuse lyg po geros treniruotes, todel pamaniau, kad gal sugrisiu ir paprasysiu pagalbos profesionalu :) jei jie man nepades su tom ausim tai teks pinigus taupyt operacijai :D ir siaip reik pasidailinti visas linijas, juk jau 32 meteliai uz keletos dieneliu, tokiu metu negaliu atrodyti negrazi :D ane? :D
2015-05-13 21:52:35
Tai kiek leliukui, gal dar anksti sprendimus priiminėti?
2015-05-14 11:22:30
Sveika sugrizus/prisijungus, sekmes ir ryzto tau siekiant savo tikslu ;)
2015-05-14 11:25:09
Sveika! Paaiškink tavęs nepažįstamiems, kas gi tos spanielio ausys :) Aš lyg ir pamenu tave.
2015-05-14 13:21:35
Sveiki. Sveikinu sugrįžus :-). kaip M.M, taip ir man kyla klausimas apie tas ausis?
2015-05-14 19:28:48
Spanielio ausis geriausiai sutvarko ne sportas , o gera liemenėlė. Ne graži, o gera. 3 kabliukai užsegimui, kai perki - segi ant paskutinių, kai pasidėvi , pereini ant kitų - kai ant paskutinių - keiti. Šleikutės plačios 1,5 cm. , uždaros viršuj kaušelių - su gumyte. Kaušeliai turi atitikti krūtinės dydį, medžiaga standi. Mano mėgstamiausios be virbų, tik su juostelėm šonuose ir smailėjančios formos kaušeliai. Krūtys turi būti šiek tie žemiau sulektos alkūnės. Mano krūtinė 85 D, tai kai pasistatau, tai po šiai dienai kartais dar pagaunu bernus, kas ne į veidą žiūri. 2 gimdymai , matinti abu beveik iki metų, - dabar bobutė. Bet jau negali susitaikyti su praradimais tai tada tik operacija
2015-05-14 22:09:29
i Ausa, kaip atspėjai apie tas ausis? Tokią pat problema kamuoja ir mane, tai gal būsiu suradusi draugę?
Aisa, tavo krūtinė visai normali :-), o man reikia 80 F. Tokių praktiškai sunku rast net ir triumfe, tai ką daryt?
2015-05-15 15:06:23
jo mergaites, ausys butent tos apie kurias cia kalbate :D na liemeneles noriu grazios, kad atvert krutine o ne pasleptu, del atitinkamu priezasciu, ikelciau foto bet kad nezinau kaip . siaip keleta cm apmazejo krutine bet ir nusileido :) o sunui jau 17men, bet vis dar papo nori, kaip tevas sako "ko tu nori, gi vyras " :D zodziu, sumazinsiu riebalini sluoksni kiek galima o tada ziuresiu, nes jei uzsidedu liemenele kuri dar puse ciorto tai kai pasilenkiu isciuozia kaip zele tos ausytes :D p.s. jei ding pienelis as nieko pries, nes pats laikas parodyti sunui, kad gana mama isnaudoti :D
2015-05-15 15:12:15
čihita, su F nesusidūriau, E buvo, aišku tų parastų modelių ir triumfe nekeičia, metų metai vienodi ir spalvos 3, jie neeksponuojami, reikia klausti ir traukia juos vos ne iš prekystalio. Dar visai patikdavo Laumos, kai ką esu pirkus Milavitsos.Tokių su maža apimtim ir dideliu gyliu atrodo esu mačiusi mark - spenser. Kai būsi Palangoj moterų pleže tai galėsi persimatuoti kalnus, turėtum prisirinkti.
2015-05-15 15:23:46
vabaliuke, tikama liemenėlė ir parodo krūtinę, o graži tai dėl tavęs, nes po jos gal nevaikštai, jai krūtys pasilenkus iščiuožia - tai reiškia nešioji proginę "balkoninio "tipo liemenėlę. Ji iškelia krūtis, bet silpnai prilaiko. Tinkama nešioti su atviromis dekoltuotomis suknelėmis. Gal tau kasdienai reikėtų paprastesnio modelio, kad krūtinė stabilesnė būtų. Kai baigsi maitinti gal tik po kelių mėnesių pamatysi kaip krūtinė atrodo. Mano buvo 2 dydžiais padidėjusi.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS