Mityba / Sveika mityba / Kilo.lt kokteilis
2015-10-22 07:29:35
Sveiki,
aš Kilo.lt kaukteilį geriu dar tik tris dienas, bet man po jo visiškai nesinori daugiau nieko valgyti. Geriu su vandeniu, man labai skanu. kaip desertas :)
2015-10-22 13:58:37
ragavau bananinį ir braskinį su vandeniu,plakiau su blenderiu ,labai skanu ,valgyti tikrai nesinori,o ir jei noretusi seip pagundom atsispirti lengviau ,nes iskart pagalvoju kiek mokėjau už kokteilį:-)
geriu iškarto ,nes ir instrukcijoj taip nurodyta.netroškina ir jokių šalutinių simptomų nejaučiu
2015-10-27 10:31:18
Šiandien ryte ragavau šokoladinį KILO kokteilį su 0,5 proc. riebumo pienu. Skonis geras, tačiau man plaktuvėje sunkiai plakėsi, gumulėlių vis tiek liko... Galvoju, gal pieną šiek tiek pašildyti, gal geriau išsiplaktų milteliai? Praėjo 2,3 val. nuo kokteilio gėrimo jaučiuosi visiškai soti.
2015-10-27 21:52:35
Sveiki nežinau man vistiek norisi "ėst" po kokteilio....
2015-11-03 10:48:07
O man siaubingas skonis sio kokteilio :) gal kad su vandeniu plakiau, geriau bananini, iveikiau tik puse, tiesiog slykstu gert.. sporto klube gerdavau zymiai skanesnius, bet juos su pienu darydavo
2015-11-09 10:49:08
Įdomu ar padėjo numesti svorio KILO kokteilis? Aš geriu jau dvi savaites jį rytais su liesu pienu, tačiau pasisvėrusi pamačiau, kad priaugau 700 g. :(
2015-11-11 20:34:59
Kam gerti rytais jeigu reikia vakare :) juk visa esmė, kad vakare neprisivalgytum ko nereikia ir gautum mažiau kalorijų. Ryte gert tas pats kas nieko
2015-11-11 20:53:21
Pritariu Vilmai24. Kokteilis iš tikro labai apsimoka gerti vakarais,kada vis tiek norisi valgyt,kaip man, asmeniškai, labai vakare norisi kažko saldaus... Va tada labai pagelbsti būtent kokteilis, patenkini saldumo poreikį ir žinai,kad suvartojai labai nedaug kalorijų. Man jo skonis neblogas,gal prastesnis tik šokoladinio, bet bananų ir braškių visai nieko. Tik problema tame,kad brangokas pagal lietuviškas pajamas... O šiaip,rekomenduočiau visiems,kam reikia, tikrai padeda numalšinti alkį. Vartoju antras mėnuo, man labai padeda, tikrai numečiau jau virš 7 kg. Manau,rezultatas kalba pats už save...Aš už kokteilio naudą !!!
2015-11-12 10:38:10
Aš tariausi su dietologe, tai sakė, kad galima gerti kokteilį ir ryte. Žodžiu jokio skirtumo, ar ryte, ar vakare geri, svoris turėtų kristi. Todėl nėra tokio dalyko, kad reikia gerti būtent vakare. Kol kas svorio pokyčio į gerąją pusę nepastebiu net po 17 dienų kokteilio gėrimo. Mitybos plano stengiuosi laikytis, tik kartais nežymiai nuklystu.
2015-11-12 13:51:41
Tai kas, kad galima. Nebent tu visai neturi laiko rytais valgyt, tada kokteilį bent greit susiplaki, geriau nei nieko. Man pvz ryte gerti atrodo visiška nesąmonė, nes aš tas kalorijas kurias gaunu su pusryčiais greit išdeginu, be to neišalkstu smarkiai iki kito valgymo, gaunu energijos. o su kokteiliu aš tos energijos negaunu, todėl ryte man iš jo jokios naudos. O jeigu geriu vakare, nebeišalkstu iki ėjimo miegoti ir negaunu papildomų kalorijų. Aišku man daug svorio numesti nereikia, tačiau po truputį svoris krenta ir ryškėja raumenukai :) kokteilis padeda sugriežtinus mitybą. O jeigu darai nusižengimus, tai čia jau jiems padėkok, kad svoris nekrenta... Atrodo kas čia vienas šokoladukas, bet viskas iškart sustoja, rezultatai stringa iškart :) Todėl aš kai užsimanau saldžiai suvalgau kažką ne tokio baisaus ir kol kas viskas pagal planą :) nors aš kitokio mitybos plano laikausi, ne kilo.lt sudaryto :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS