Mityba / Sveika mityba / Kilo.lt kokteilis
2015-10-05 22:10:16
Sveiki, nezinau ka daryti. Tiesiog nepajegiu atsispirti saldumynams. Jau priaugau 2 kg. per 10 dienu. Ryte viskas liuks, diena gerai, na bet vakare kazkokia tragedija. Prisisvajoju ka noreciau valgyti per diena ir vakare nepajegiu atsispirti norui ilgai ir skaniai kramsnoti prie tv ir sociai prisikisti. Ir dar ko-saldumynu. Zinau, kad negerai, bet tiesiog net nezinau kuo pakeisti. Gaila save nuolat varzyti ir kankinti :( Abejoju del kilo kokteilio, nes manau, kad nebus labai sotu ir ilgai geriama, ar labai skanu, o isgerus pvz. 2 porcijas gausiu kaloriju tiek kiek ir vartojant nesveika maista. Be to nenoriu visa gyvenima but priklausoma nuo kilo.lt. ir pastoviai pirkti kokteili :) Gal jus galit parekomenduoti kuom pakeisti (reikia kad butu tikrai skanu ir ilgai valgoma) ar ka daryti.

P.S. Noretusi kad dietoj vietos rastu ir balandelis ir gabaliukas bulviu plokstainio. Kiti valgydami ir toki maista neistoreja. Gal tiesiog per daug vienodas maistas. Man turbut reikia smegenu operacijos, kad maziau fantazuociau :) (kalta sypsena).
2015-10-06 08:12:21
ką aš žinau... aš tai neleidžiu sau įsinorėti per daug, jei jau ko labai noriu, tai truputį ir paragauju... o kad nenorėčiau saldumynų negerų, valgau gerus - vaisius ir džiovintus vaisius. na, kažkiek kasdien jų suvalgau, kad neužsiauginčiau vilko apetito, nesusigadinčiau nuotaikos.. nes kai bloga nuotaika, nerūpi nei svoris, nei dar kas...
2015-10-06 08:17:41
reiks pabandyti to kokteilio nusipirkti, nors ir esu gan skeptiška jo atžvilgiu, bet... nepabandęs nežinosi:) aš mėgstu pabandyti naujoves:)
2015-10-06 09:10:16
Blue eyed soul maisto pasirinkimas tavo problemos neisspres, kad ir i ka bekeistum, vistiek noresi dar kazko papildomo. Pirma turi susitvarkyti su savo emociniu valgymu. Tokios problemos dazniausiai iskyla tiems, kas sureiksmina maisto svarba, maista tapatina su gera nuotaika, malonumu.... maistas deja yra tik energijos, vitaminu saltinis ir energijai gauti reikalingas toks maistas, kuris butent ja ir suteikia. Visus patiekalus apie kuriuos svajoji gali paragauti per lucky day, bet deja irgi saikingai. Paskaityk knygas apie lieknejima (pvz.: lengvas budas suliekneti), valgyma pakeisk kita kokia idomia veikla. P.S. mitybos pasirinkimas tikrai didelis, receptu tikrai daug ir tikrai nevienodas maistas.
2015-10-06 10:28:38
Aciu Nora, tikrai mano valgymas yra emocinis. Turesiu omenyje ka pasakei. Bandysiu tvardytis ir rinktis sveikesni maista.
2015-10-06 11:28:53
Dar turiu vieną bėdą, kuri griaužia mane. Gal čia ir ne vieta, bet vis tiek papasakosiu. Anksčiau prieš kilo.lt maistui išleisdavau daug mažiau. 10 lt. dienai. Valgydavau daug bulvinių patiekalų, kiaulienos, riebių pieno produktų Dabar išleidžiu 5 eurus. Nežinau kiek čia kaltos padidėjusios kainos, bet vis tiek manau daugiausiai kalta pasikeitusi mityba. Graužiuosi, kad tiek daug išleidžiu maistui. Kartais, kai ir kitiem dalykams paišlaidauju, tenka imti ir nuo santaupų. Kaltės jausmas irgi kiša koja mano lieknėjimui :(.
2015-10-06 11:39:33
Tiesa, kad sveika mityba daugiau kainuoja, as irgi isleidziu daug daugiau, nei anksciau, o pas mus Norvegijoje darzoves ir vaisiai kainuoja tiek pat kiek mesa. Bet imanoma pasikoreguoti savo mitybos plana, issirinkti patiekalus kurie pigesni, tik butina islaikyti medziagu balansa. Reikia kilo.lt priderinti prie savo gyvenimo, o ne paciam derintis, tada lengviau pasiekti rezultatus.
Beto Blue eyed soul nereikia tvardytis, nes toks mastymas prives tik prie dar didesnio noro, reikia galvoje keisti savo mastysena, kad visas sis maitinimasis nera nei auka, nei kancia, tai puikus gyvenimo budas, patiekalai naudingi ir skanus, organizmui nuo ju tik geriau, o atsisakoma tik nereikalingu ar kenkianciu organizmui produktu :)
2015-10-06 13:03:11
Sveiki, ką domina kilo.lt kokteilis, tai turiu dar 3vnt. - du braškiniai ir bananinis. Parduodu ženkliai pigiau :)

Tel. nr. - 862318244
2015-10-06 13:27:54
gal šokoladinių kokteilių juodoj rinkoj pas ką yra? :D
2015-10-11 08:03:05
kilo kokteilis skanus, gerai geriasi su vandeniu, ir SALDUS po jo tikrai jau saldumynu nesinori. man -padeda
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS