Mityba / Sveika mityba / Kilo.lt kokteilis
2015-09-03 16:55:40
Sveiki, dar turiu kilo.lt kokteilių, jeigu ką domina, susisiekite - 862318244 :)
2015-09-08 21:01:47
Sveiki, aš šį kokteilį naudoju jau savaitę, tai net nežinau. Man patinka jis, niekad nemaniau, kad iš kokteilio galima būti sočiam... Bet..bet.. Naudoju bananinį tai laaabai skanus, jaučiasi truputį miltu skonis prie bananų, bet nereikia norėti, kad sveiki dalykai būtų nepriekaištingai skanūs kaip šokoladas. Tai gi tie kurie svarsto bandyti ar ne, tai sakyčiau verta išbandyti bent kartą, nepatiks daugiau galėsite ir nevartoti. :))
2015-09-09 16:03:48
mano norma - 1200 kcal, tai su pienu kokteilio gert nėra prasmės, nes tas pats, kas normalus valgymas (vakarienė ar pusryčiai sudaro po 200kcal). geriu nepilną savaitę vietoj vakarienės. iš pradžių skonis buvo bjaurus - bet užuot suplakusi - sumaišiau, ir konsistencija gavosi keista. kai suplaku - viskas ok. Abejoju dėl gėrimo pusryčiams, nes net po savo "normalios" maisto dozės būnu alkana po valandos. bet pabandysiu savaitę paeksperimentuoti ir gerti pusryčiams ir vakarienei.
2015-09-12 12:07:56
Tokius kokteilius geriausia suplakti "shaker'yje" - gertuvėje arba kokteilinėje, tada nebus jokio miltų skonio.

Jeigu kas norite įsigyti kilo.lt kokteilių pigiau, susisiekite - 862318244
Dar turiu dovanotų kokteilių, kuriuos gavau už pakviestus draugus :)
2015-09-12 14:05:21
O as geriu ir labia negalvoju skanu ar ne, tiesiog norisi greiciau numesti lasinius
2015-09-21 20:09:52
Visiems, kas dar nebandė, o gal bandė ir nori dar, siūlau įsigyti kilo.lt kokteilį pigiau!

Susisiekti galite - 862318244
2015-09-21 22:01:57
Geriu su vandeniu, ziauriai skanu, o be to man labai saldu, tai visai nesinori saldumynu
2015-09-21 22:25:18
Sveiki, nežinau ar aš čia neapsišvietus ar tiesiog niekur per daug nereklamuojama iš ko tas kokteilis padarytas. Na taip, suprantu, ten vitaminai mineralai. Bet tikriausiai yra ir saldiklių ir E ir visokio kito gėrio. Nors varškė, tunas ir kiaušiniai vakarienei atsibodo ir daugiau nelabai yra iš ko rinktis, bet pakeisti normalų maistą kilo kokteiliu nesigundau.
2015-09-28 11:47:37
Sveiki! Paskutinė proga įsigyti kilo.lt kokteilių PIGIAU. Liko paskutiniai 4 kokteiliai(2braškiniai, 2 bananiniai).

Susisiekti galite telefonu - 862318244
2015-09-30 21:20:36
Sveiki, gal kas norėtų keisti bananinį kilo kokteilį į šokoladinį? Per laiką supratau, kad jis mano favoritas, nesinori net pakuot banano :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS