Mityba / Sveika mityba / Kilo.lt kokteilis
2015-07-18 12:24:57
O kokteilis skirtas tai kad pakeisti maista ar numesti svorio ? Kokia jo paskirtis ?:-)
2015-07-20 09:42:17
Kokteiliu siūloma keisti vakarienę ir taip pasiekti kalorijų deficitą, kad kristų svoris. juo galima keisti ir užkandžius ar pusryčius, kaip rašė dietologė - bet kurį valgymą išskyrus pietus :)
2015-07-21 16:00:29
Kas dar vartojate kilo kokteilį jau ilgesnį laiko tarpą (bent savaitę) papasakokite prašau, kaip jaučiatės. Aš nustojau jį gerti, nes kaip rašiau anksčiau keista reakcija man buvo į jį (išpildavo karštis), po to pradėjo pilvą skaudėti labai. Neaišku ar visiškai jis kaltas, bet panašu, kad organizmas kažkokios sudedamosios dalies nepriima, nes jo negeriant niekada tokių požymių ir reakcijos į maistą nebuvo, o valgiau 100 kart nesveikiau ir daugiau. Taigi trumpam nutraukiu. Įdomu ar visiems viskas gerai :)
2015-07-21 16:08:03
aš su vyru suvartojom vieną pakuotę, bet kartais būna, kad geriau ne kasdien, o kelias dienas geriam, kitą dieną normali vakarienė būna, bet jokių šalutinių poveikių nebuvo, ne nepaisant, kad bananinis šiaip mums nepatiko ir po jo sugėrimo kurį laiką atsirūgdavau tuo bjauriu poskoniu... tai vos ne vos pakuotę įveikėm, dabar geriam šokoladinį, tai išvis liuks :)
2015-07-24 11:29:33
Geriu jau pusantro menesio, vietoj vakarienes, atsisakiau saldumynu, miltiniu nesamoniu, bet svoris nukrites neispudingai - tik 4 kg.
2015-07-24 11:39:42
Gilette, manau, kad pakankamai įspūdingai. Gaunasi maždaug 1 kg į savaitę, o tai labai neblogai, ypač norint svorį išlaikyti, o ne priaugti po to vėl iš karto. Aš sugebėjau per dvi savaites tik 1,3 kg numesti ir džiaugiuosi - geriau minusas nei pliusas :)
2015-07-24 13:19:06
Norėjau pasiklausti, gal kas bandėt susiplakti kokteilį ir jį palaikyti visa dieną? Neradau niekur info, kiek laiko galima laikyti paruoštą kokteilį? Kartais būtų labai patogu jau paruoštą atsinešti darban, nes namo grįžtu jau gerokai po vakarienės laiko...
2015-07-24 13:26:07
Sveikutės. Kokteilį geriu, beveik visada ryte. Vakare kartais, kai nieko nereikia šeimai ruošti. Jokių negalavimų nėra. Nepatiko šokoladinis, o braškinis ir bananinis liuks :-). Svoris stovi vietoje, nes neatsispiriu pagundai vakare tiesiai nuo medžio pavalgyti vyšnių. bet.... jos jau baigiasi pas mane sode (pirktinių nenoriu), tai ir pagundos baigsis :-)
2015-07-24 13:34:31
aš kartą suplakiau ir gerti bandžiau ne tos dienos, o kitos dienos vakarienei, nors laikiau šaldytuve, bet surūgo :) tai geriau susiplakti prieš geriant :)
2015-08-06 13:37:15
Vartoju jau gera savaite, su liesu pienu tiek pusryciams tiek vakarienei (kartais pakeisdamas kuo nors kramtomu), shiaip nieko, pradzioje siektiek jautesi tie cheminiai saldikliai, nes as juos ziauriai jauciu ir negaliu pakest. Bet jie smarkiai jauciasi jei geri su vandeniu, su pienu siektiek nusislopina tas saldiklio jausmas. Man asmeniskai braskinis ir sokoladinis skaniausi, bananinis siaip sau. Kazkokiu salutiniu dalyku nepastebejau. Kaip kazkas skundesi del ismaisymo, tai tam as turiu specialu shakeri (kaip gertuve bet su tinkleliu, kuris padeda ismaisyti ir suplakti).
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS