Mityba / Sveika mityba / Kilo.lt kokteilis
2015-06-16 09:39:54
Įdomu, kaip iš tikrųjų visų žmonių skoniai skiriasi :) Man nepatiko tik šokoladinis, nes nelabai į šokoladą panašu... Visi kiti, tai esu pratusi, kad jie tokie sintetiniai (kad ir tie ,,miau" pienukai), todėl nebuvo šoko. Nepasakyčiau, kad nerealiai skanu, bet tikrai man skaniau nei geriami jogurtai (ar paprasti jogurtai), todėl nemėgstančiai jų, nebloga išeitis.
Bet aš irgi, po kelių savaičių gėrimo, apsipratau apie valandą prieš miegą išgerti, kitaip tada einu į šaldytuvą dar ko nors ,,rimto" t.y. mėsos :D
O dėl troškinimo - tik dabar supratau, kad ko gero kaip tik dėl to mane labai troškina vakarais :D Nu geras... nebūčiau susiejusi su kokteiliu. Vandenį gert gerai, bet kai prieš miega kokį litrą išgeri, jau tikrai nelabai gerai.... Kokteilis gal kaip sausas šunų maistas - brinksta skrandyje, todėl norisi gerti daug po jo....
2015-06-16 11:44:43
žinok, dar spėju į tūliką nubėgt prieš miegą, kad naktį nereiktų keltis :D
2015-06-17 12:15:04
Aš dar tik savaitė kaip su geriu vakarais, bet man super, skonis sintetinis toks, bet bent jau skanesnis nei tie Nutriless... Ten tai tikrai neskanūs... Bet man super vakarienė - išgeriu ir jau žinau kad daugiau nieko nebereiks.
Manau čia geras dalykas kontrolei - ir žinai, kad neprisivalgysi, ir vandens gauni ir tokia savikontrolė:) Tęsiu ir toliau.
2015-06-24 22:48:05
Noriu apginti bananinį kokteilį, man jis pats skaniausias :)) na tik braškinio neragavusi, bet manau nenurungtų. Gal kad mėgstu bananus?
O šiaip kokteilius vakarais geriu jau beveik tris savaites, ir kol kas -3kg. Sotūs pusryčiai, pietūs, o paskutinį kartą pavalgau darbe kokį obuolį ar sveikesnį užkandį apie 16.00-16.30, o namie apie 18.00 'sušeikinu' kokteilį ir paskui daug vandens. Lengva išbūti nėra, ypač kai namiškiai skaniai vakarieniauja kokį kepsniuką ar ką. Bet turiu užsibrėžtą tikslą ir siekiu jo :) Va dabar rašau čia ir jaučiu gurgimą, tai reikia eit miegot, kad nusiramintų :))
2015-06-25 07:39:56
Bet juk vakarieniauti reikėtų likus max 3 valandoms iki miego. Nėra sveika daryti ilgas pertraukas tarp valgymų/badauti/eiti gurgiančiu pilvu miegoti.
2015-06-25 09:25:05
Na o man pats skaniausias braskinis! :) turiu visu trieju skoniu tai issirinkau megstamiausia :)
2015-06-25 10:28:41
Aš ir turiu visų trijų skonių, kol kas išbandytas tik šokoladinis ir bananinis, tai bananinis labai nepatiko skonio receptoriams, po jo tikrai nieko nesinori, nes ilgą jaučiasi tas poskonis, o šokoladinis visai skanus. iš tiesų, jeigu geri iki miego likus 2-3 val. tai išalkti tikrai nespėji
2015-07-17 09:40:28
Pastebėjau, ka nuo kokteilio ne tik labai troškina dar ir ryte, bet ir užeina tokios keistos karščio bangos... Arba dar kaip būna sako ,,išpila šaltas prakaitas". Tai vat man panašiai - net jaučiu, kaip parakaituoju, bet ne stipriai, o visas kūnas pasidengia mažiukais lašiukais, atvėsta ir taip maždaug valanda po kokteilio išgėrimo.... Kažina r normalu tai. Jums taip nebūna?
2015-07-17 09:58:40
man taip nei karto nebūna, bet kažin ar normalu... Bent jau skamba nenormaliai ir siūlyčiau parašyti mentoriui, kad taip darosi... o galbūt tokius požymius reikia sieti ne su kilo kokteiliu? gal šiaip kokios sveikatos problemos puola...
2015-07-17 10:26:23
Jau galvojau parašyti mentoriui dėl to. Matyt reikės. Dėl kitų sveikatos problemų tai mažai tikėtina. Parašiau čia, tik visiškai įsitikinusi, po ilgų stebėjimų savęs, kad taip tikrai būna po kokteilio išgėrimo. Būna vakarų, kai negeriu, nesinori man jo, tada viskas gerai. Žodžiu - atlikau tyrimą su savimi, ir esu tikra, kad dėl kokteilio. Organizmas dėl kažkokios priežasties pradeda save vėsinti....
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS