Mityba / Sveika mityba / Kilo.lt kokteilis
2015-06-02 18:45:01
AS irgi mastau pradeti gerto kokteiliukus, o kazin, jei vakare isgerciau kokia puse 6 ir paskui kokia 7 dar kokiu salotu pakramtyciau, ar bus efektas ar ne. Nes man po saldaus norisi visad suraus:) o cia dar ir aisku pakramtyty noresis:)
2015-06-02 21:38:37
Manau, kad šito kokteilio tokia esmė ir yra, kad vakare, kada reikėtų valgyti mažiausiai, turėtumėt išgerti kažką, kas gana sotu, bet nekaloringa, taip pratindamasi vakarais nepersivalgyti ir neužkandžiauti. Aišku, jeigu jums pavyks siekti savo išsikelto tikslo ir dar kartą pavalgant vakare, tai nematau nieko blogo. Mane jis sudomino dėl to, kad esu linkusi vakarais persivalgyti, o dabar kai žinau, kad turiu kokteilį tiesiog net nekyla minčių kažką dar valgyti ar užkandžiauti - man skanu, pakanakamai sotu ir nebereikia dar kažko ruošti. O kai neruoši, nesisuki virtuvėje ir pagundų mažiau. Manau, kad visos dietos yra efektyvios visiem skirtingai ir jeigu Jums salotos vakare netrukdys laikytis režimo ir siekti tikslo, tai kodėl ne :)
2015-06-02 23:20:18
toska90, labai labai pritariu ;)
2015-06-05 10:02:44
Sveiki. Aš taip pat vakar įsigijau šokoladinį kokteilį. Jį reikia plakti "shaker'yje", tokie plastikiniai indeliai specialūs plakimai, tada labai puikiai gaunasi net suputoja :) aš naudoju Tupperware greitkratį. Man alkį tikrai numalšino ir nebuvau alkana apie 3 val., bet po to buvo labai labai sunku ;( jeigu aš įpratusi 18 val. vakarieniauti ir jau mirštu, tai geriau tuomet vistiek kokteilį gerti kokią 20 val., ir pabadauti tas porą val., kad prieš miegą būtų ok? :D
2015-06-05 16:47:07
Sveikos :) uzsisakiau ir as wisus 3 kokteilius :) walgyt po jo jeinoriu taj wandens ar arbatos atsigeriu ir ramu ;)
2015-06-05 17:48:34
Spagne, man dabar irgi iškilo tokia problema - darbe užkandu ką nors lengvai prieš išvažiuodama namo, bet kai grįžtu namo jau siaubingai noriu valgyti, tai irgi apie 6 val. Iškentėti net iki 8 yra labai sunku, nes po darbo ir šiaip pavargusi, o čia dar toooks bjaurus ir kankinantis alkis kamuoja... Tai nebežinau ką daryti. Šiandien bandau praleisti užkandė po pietų, grįžus namo kokteilį išgerti, o tada jau jei labai norėsiu prieš miegą porą val kokią daržovę ar pan. suvalgyti - apkeisti užkandį su vakariene. Žinau, kad taip tarsi negalima, bet tas teisingasis variantas man nesuveikė ir dažniausiai grįžusi namo prisivalgydavau, o tada dar ir kokteilį ant viršaus užpildavau. Manau geriau sukeisti vietom, negu persivalgyti... Taigi mano patarimas būtų toks - jei išeina pakentėti tai bandykit, gal priprasite (tiesiog susireguliuos režimas), o jei kaip man neišeina kentėti, tai gal irgi kažką sukeisti ar po to dar laaabai lengvai užkąsti... nebežinau,...
2015-06-07 15:09:01
O aš laukiu savo kokteiliuko, rytoj turėčiau gauti.. įdomu kaip man seksis su juo :)
2015-06-15 19:31:22
ka tik isgeriau bananini kokteili su vandeniu, tiksliau sakant vos sukisau, nes tokio slykstaus skonio dar neragavau. Dabar labai bloga ir norisi tik vandeni gerti. Kuo baigsis nezinau :( .
Ziauriai saldus ir toks sintetinis skonis ir dar kazkoks, nezinau net kaip apibudinti. rytoj bandysiu su pienu. nors tik pagalvojus sleikstulys ima.
2015-06-15 21:08:12
Jolita, man pirmom dienom ir buvo lygiai lygiai tas pats. Man jis pasirodė per saldus ir po jo žiauriai troškindavo. Bet galiu pasakyti,kad išbandžius jau kokius 6-7 kartus, man jo skonis nebe toks saldus. Nežinau kodėl ir gert nebe taip po jo norisi. Bet vis tiek stiklinę vandens po to išgeriu :) Bet gal dar dėl to, kad pradžioj aš vietoj vakarienės ar pusryčių jo išgerdavau ir greit valgyt užsinorėdavau, o dabar keičiu tik priešpiečius/pavakarius.
2015-06-15 21:10:01
Vietoj vakarienės aš keisčiau tik tuo atveju, jei eičiau miegot per artimiausią valandą ar pusantros. Kitaip tikrai išalkčiau ir jau kankinčiausi...o dar blogiau - prisikirsčiau bet ko...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS