Mityba / Sveika mityba / Kilo.lt kokteilis
2015-05-17 15:45:04
Indre, sakėt jau bandėt kokteiliuką, tai labai įdomu ar vakare tikrai numuša alkį, nesinori daugiau nieko dėti į burną? :)
2015-05-18 08:45:37
Sveiki, šeštadienį ir sekamadienį vakare gėriau, tai valgyt nenorėjau. Bet kaip Čihita sakė, yra noras kažko pakramtyti.
2015-05-19 10:37:40
Sveikos, merginos :) Šiandien užsisakiau ir aš kokteiliukų :) Jungiuosi prie jūsų :) Mėginsiu gerti ryte ir vakare :) Nes paskutiniu metu apleidau sveiką mitybą, labai mažai laiko turiu maisto ruošai, tai gaunas, kad kas po ranka, to ir užkandu :( Mėginsiu kokteiliukų pagalba grįžti į senas vėžes - susireguliuoti mitybą ir neprisikimšti vakarais :)
Sėkėms visoms merginoms ! :)
2015-05-19 21:07:17
Sveikos mitybo šie kokteiliai nesugrąžins, tikiuosi, tai supranti :) jie turėtų būti priedas PRIE jos
2015-05-22 15:15:10
Man vis tiek norisi kažką sukramtyti :) o ne gerti :)
2015-05-22 23:27:17
Gaila , kad nesiuncia jie i uzsieni , nusipirkciau ir as :)
2015-06-01 00:57:51
Labai gaila kad nesiunčia ir aš su tuom susidūriau, bet užsisakiau kad mamos adresu Lietuvoj atsiųstu, tai dabar laukiu iš mamos siuntinuko ;)
2015-06-01 17:49:02
Kilo kokteilius geriu nuo antradienio, tai beveik savaitę. Turiu trijų skirtingų skonių, gėriau braškinį ir bananinį. Tikrai skanūs, nustebino tai, kad jie gana tiršti gaunasi (galvojau, kad bus kaip tiesiog pienas ,,Miau"). Konsistencija gaunasi gal kaip geriamo jogurto, todėl pavyksta apgauti smegenis, kad tai ne šiaip gėrimas, bet ir šioks toks pavalgymas. Dėl sotumo - porai valandų tikrai užtenka, bet ilgiau neištempčiau... Todėl geriu porą val prieš miegą ir ramu tada. Smagu, kad nereikia sukti galvos dėl vakarienės, žinau, kad visada turėsiu ką skanaus ,,suvalgyti" vakare, o jei labai nebus laiko ar tingėsiu ką ruošti tai ir ryte. Jei nepamiršiu dar po kokios savaitės parašysiu, tada jau gal būsiu susidariusi rimtesnę nuomonę :)
2015-06-01 18:36:08
Nepamiršk! :)))) Lauksim naujienų ;)
O aš laukiu siuntinuko, irgi užsisakiau visų trijų skonių :)
2015-06-02 11:56:36
Vienintelis gal minusas kokteilio, kad laaabai sunkiai išsimaišo milteliai. Arba reikia labai po truputį dėti į pieną ir maišyti pastoviai (bet ir tai lieka gumulėliai) arba taip pat daryti tik su blenderiu - į pieną palaipsniui berti miltelius ir žiūrėti ar susimaišė. Man atsibodo gumulėlius kramtyti, tai su blenderiu maišau, kas atima daugiau laiko, nei norėtųsi....
Vakar ragavau šokoladinį - labai švelnus, bet visai nieko. Išgėriau 20 val, miegot nuėjau 23 val, tai nebuvau alkana :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS