Mityba / Sveika mityba / Kilo.lt kokteilis
2015-05-13 14:36:07
Gal kas jau ragavo naująjį Kilo.lt kokteilį? Įdomu ar skanus ir ar tikrai jo užtenka pusryčiams/vakarienei, nes tik 90 kcal teturi viena porcija.
2015-05-13 14:39:59
Su pienu apie 200 kcal :)
2015-05-14 13:30:58
Sveiki. Atsisiunčiau ir šiandien pradėsiu gerti. Gersiu be pieno (jo netoleruoju). Raminu save, jei jo neužteks ir labai norėsiu valgyt gi galiu suvalgyt varškės (man vakarienei 200 kcal). Ryt parašysiu kaip sekėsi :-)
2015-05-14 14:14:13
Sveiki, užsisakiau ir aš. Man sunkiausiai bus vakare.
2015-05-15 11:34:52
Mane ir vilioja tie kokteiliukai. Tai laukiu jūsų nuomonės, jei nenumirsit :):):):) per savaitę gal įsigysiu ir aš.:):):)
2015-05-15 11:35:43
Vakar vakare gėriau kokteilį, braškinį. Skanus, gėriau be pieno. Prieš tai padariau pratimus, kad mažiau norėčiau valgyti :-). Viena stiklinė vakarienei......., kaip ir mažoka, bet iškenčiau daugiau nieko nesuvalgius. Kam kcal vakarienei 400 ar daugiau, tikrai kokteilio neužteks.
Vakare suaktyvėja kramtymo refleksas, sunku su juo kovoti :-). Galėtų sukurti tokio, kas ilgai kramtosi, tada ir refleksai būtų patenkinti ir skrandukas sotus :-).
Kokteilis tinka labai užimtiems žmoniems, kai nėra galimybės pasigaminti vakarienės.
2015-05-17 10:07:46
Sveiki, aš įsigijau kokteilius, pradėjau nuo šokoladinio, geriu su pienu - skanu :) tik plakuosi rytais, o ne vakarais, nes nevalgau pusryčių, tai čia man puiki išeitis, išgerti kokteilį daug lengviau nei kažką prisiversti įsidėti valgyti į burnąm kai nesi pratųsi. Beto ir laiko nedaug užima, nereikia ryte nieko gamintis:) esu labai patenkinta:)
2015-05-17 13:53:43
Sveiki. Vakar pirma diena, gėriau ir ryte ir vakare. Visai nieko. Kokteilis vakare gal padės atsikratyti kramtymo reflekso :)
2015-05-17 14:04:22
Ir mane jis vilioja, bet kaina tai kandžiojasi labai... :)
2015-05-17 15:31:09
varškės pokelis vakarienei daug pigiau, bet aš tikiuosi, kad kokteilis mane sustabdys nuo prisilesiojimo vakarais ir tuo pačiu žinksnis link gražesnės manęs :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS