Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / 2 dublis
2015-05-06 14:34:17
Sveikas maistas dar ir kaip yra skanus :)) tiesiog mūsų skoniai db tokie iškrypę (atsiprašau už išsireiškimą) ir mes jei nerandam maiste E621 jaučiamės liūdni ir nusivylę... Išsivadavę iš nevertingų maisto priedų - jaučiuosi išties kitaip, skraidyt pradėjau :) pradėjau gamint įvairesnį, spalvingesnį net (nes juk daugiau daržovių ir pan) ir ilgiau pasotinantį maistą (dėl pilnagrūdžių produktų). Tikrai nesikankinu asmeniškai, man varškė yra praktiškai tokia pati skani kaip kokie ledai (aišku ir jų suvalgau per cheat day :)) ), bet negaliu pasakyti kad kankinuos valgydama varškę ar tuos pačius grikius, kurie išties jauti kaip valo tavo žarnyną ir visą organizmą :). Na aišku viskas priklauso nuo požiūrio, bet to keisti mes manau visi čia daugiau ar mažiau susirinkę? Nes kai pasikeis požiūris - žiūrėk kilogamai nukris patys savaime...
2015-05-06 19:38:13
stočiau turbūt į abi barikadų puses..:) Prisipažįstu, kad iš esmės esu maisto vergė. Ir kai kalbame apie tai, kas skanu, tai tikrai pirmiausiai prieš akis neiškyla trapučiai, varškė, grikiai ar pomidorai. Galbūt vaikystėje sugadinta, o gal šiaip lietuviškas būdas, bet su žodžiu skanu man asocijuojasi ledai, koks pyragėlis, kokteilis, gerai paruoštas kepsnys, pelėsinė dešra ir t.t. deja, esu iš tų, kuriai dažniausiai skanu tai, kas nesveika. Tai, manau, ir didžioji daugumos į antsvorį linkusių žmonių bėda.. BET! Būdama kilo.lt tikrai atradau nemažai skanių SVEIKŲ receptų ir patiekalų. Taip pat labai džiugu, kad dauguma jų labai greitai paruošiami ir nelabai brangūs. Manau, tikslas turėtų būti ne toks griežtas - išmokti savo mitybą reguliuoti taip, kad leidus sau visko, "kas skanu", po to kelias dienas prisiminti tai, kas sveika. Tada gal pavyktų išlaikyti svarstykles toje pačioje padėtyje ilgą laiką.:)
Ir šiaip atradau patį geriausią dalyką - vandenį. Be jo nebeįsivaizduoju savo dienos. O nuo to džiaugiasi ir oda, ir virškinimo sistema, ir miegas, ir, žinoma, lengvėjantis kūnas. Be to, vanduo - pats geriausias alkio žudikas..:)
2015-05-07 00:43:56
Tikiu, kad galėsiu ilgai džiaugtis pasiektomis gražiomis kūno linijomis ir puikia savijauta tiek ilgai, kiek taikysiu pagrindinius tinkamos mitybos principus ir palaikydama pakankamą fizinį aktyvumą.

Nejaučiu jokio diskomforto valgydama penkis kartus dienoje, ar pakeitusi mėgtą 9% proc. varškę į liesą (išbandžiau kelių gamintojų, kol radau man patinkančią). Nevalgau to, kas man neskanu - pabandžiau perprasti mitybos principus, pasikoregavau mitybos planą, dietologei patvirtinus, kad jis tinkamas, jo ir laikausi. Nebijau išbandyti kilo.lt siūlomų receptų - tarp išbandytųjų daugiau patinkančių, nei nepatinkančių patiekalų. Daržovių salotas, kurias valgau pavakariams, renkuosi teikdama pirmenybę tam, kas užauginta arčiau ar būdinga esamam sezonui. Mane tenkina galimybė skanauti "uždrausto" maisto kartą per savaitę.

Natūralu, kad norėdama pasiekti tikslą ir išlaikyti rezultatą, turiu įdėti šiek tiek pastangų :)
2015-05-07 20:14:39
Sveikos merginos. Užsiregistravus jau esu čia 2 sav. tiek dažniausiai ir trunka mano užsispyrimas mesti svori... Jau numečiau pusantro kg ,tačiau jaučiu kaip kyla noras prisivalgyti... Kaip jūs kovojate su noru ''prisiryti'' ? Pasidalinkite patarimais, būčiau labai dėkinga :)
2015-05-07 23:54:48
Gerti daug vandens, arbatų. Išeiti pasivaikščioti ar kitaip pajudėti. Užsiimti veikla, kuri neleistų galvoti apie maistą. :)
2015-05-08 08:57:21
Vieną kartą prisiryti ir suprasti, kad dieve apsaugok nuo šito jausmo ;)
2015-05-08 10:32:23
Tai kad tas blogas jausmas po apsirijimo greitai pasimiršta.. :/
2015-05-08 11:25:08
Man tai labiausiai padeda vanduo, sportas ar bet koks darbas: namų tvarkymas, langų valymas, mašinos plovimas ir t.t. Stengiuosi užkrauti galvą kažkuo, kas priverčia pamiršti, kad noriu valgyti. Taip žiūriu, kad jau ir nevalgiau daugiau laiko, nei reikalauja mitybos planas:) Arba tiesiog pasižiūriu į vedirodį, pamatau kaip pasikeičiau ir suprantu, kad tas pyragas bus skanus akimirkai, bet po to dėl to liūdėsiu:) dar labai padeda užsukti į rūbų parduotuves ir jausti, kaip dauguma rūbų laisvesni, ar atrodo geriau, negu anksčiau... Motyvacija atsispirti iš karto dingsta. Aš pastaruoju metu dažnai nusiperku rūbą, kuris dabar gerai, bet galėtų būti laisvesnis... vadinu tuos rūbus motyvaciniais - nes stengiuosi, kad po kurio laiko jie būtų pats tas, o ne "iš bėdos" :)
2015-05-08 13:22:15
Kadangi ryt neturėsiu galimybės, svėrimąsi atkėliau į šiandieną. Akivaizdu, kad organizmas patyrė šoką ir nesupranta, kas čia šią savaitę įvyko.. per savaitę (ne pilną) numečiau 1,5 kg. ir pirmą kartą suvedžiau kūno vietų išmatavimus. Negaliu lyginti kaip jos pakito per savaitę.. bus matyt po savaitės. Taip puikiai startavusi galiu sau leisti kitą savaitę sverti ir tik puse kilogramo mažiau. Žinoma, galiu sau leisti ir daug daugiau :D
2015-05-08 13:25:15
Labai geras pirmos savaites pasiekimas :) taip ir toliau!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS