Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / 2 dublis
2015-05-04 14:43:14
Sveiki ir sveikos, laimei ar nelaimei, bet likimas vėl atvedė į kilo.lt. Tiesą sakant, nelabai ir buvo "išvedęs" iš čia, tik aš pati buvau labai pasyvi narė pastaruosius...am... greičiausiai pusmetį. :) istorija tokia, kad pernai balandį užsiregistravau čia ir buvau pasiekusi tikrai puikių rezultatų. Numečiau 8 kg (su prieš tai numestais 3 buvo visi 11). Dar tikrai nebuvau pasiekusi norimų rezultatų, bet ir pasiekti jau buvo akivaizdžiai matomi ir labai džiuginantys. Beeet... greičiausiai užmigau ant laurų ir apsileidau. Tai truputį pasportuodavau (ne tiek, kiek reikėtų), tai vis dažniau sau leidau saldainių, šokolado ar kokių RIMI mišrainių... ir dabar rezultatas toks, kad iš tų -11 kg liko tik -5. Vėl "atgavau" 6 kg turėto turto ir tai mane labai suerzino. Todėl nusprendžiau, kad reikia duoti sau antrą šansą ir vėl prisiversti susiimti į rankas. Juo labiau kai prisimenu, kaip gerai jaučiausi būdama lengvesnė ir kaip pati sau labiau patikau. Taigi tikslas toks pats, kokį turėjau ir anksčiau - 65 kg. Mano ūgis 175 cm, dabar sveriu 73 kg. Vadinasi, reikia nusirėžti mažiausiai 8. Jeigu valia manęs neapleis, per porą mėnesių turėčiau to pasiekti. Labai bandysiu sugebėti tai padaryti:) Tikiu, kad su jūsų palaikimu bus kiek lengviau.. :)

Ką gi.... let the game begin. Once again!
2015-05-04 14:56:10
Sveika sugrįžusi :)
Kuo didžiausios sėkmės!
2015-05-04 20:25:55
Sveika sugrįžusi su istorija, labai panašia į mano :)) Mano irgi tikslas per 2 - 2.5 mėn . atsikratyti kokių 8 kg. Labai linkiu abiems sekmės :)
2015-05-04 20:56:43
tikiuosi, kad mums abiems (ir visiems čia) viskas pavyks :) visgi vasara čia pat :)
2015-05-04 21:51:49
Tu ne viena čia antrą kartą. Aš irgi Milda ir man irgi per ~8 mėn. ataugo atgal ~5 kg. Kas šiaip nėra daug, nes aš bent žiemą tai jau buvau visai pasileidus ir nieko nereguliavau, o sportavau tik pasivaikščiojimuose su šunimi. Šiuo metu nusimečiau jau ne tik "atauglį", bet viršijau ~3 kg praeitų metų rekordą. Tad sėkmės ir viskas bus puikiai!
2015-05-04 22:41:28
Sveikinu sugryzusias i kilo.lt :) as cia menuo ir savaite, ir labai patinka viskas cia, rezultatai taip pat geri :) -3 kg per menesi... Esu 162 cm, pradejau 66 kg, tikslas 60 kg, na bet kaip sakoma apetitas bevalgant kyla, gal veliau daugiau noresiu numest svorio :) sekmes visiems
2015-05-05 12:19:21
Perskaičius Mildos žodžius, kilo mintis, kad mūsų pagrindinis tikslas, tikriausiai, turėtų būti ne numesti svorį, o per tuos 3-6 mėn išmokti ir įprasti sveikai maitintis ir sportuoti, kad numestas svoris išliktų stabilus. Ir kažkokiu tai būdu įsisąmoninti, kad valgome ne dėl malonumo :-) Sėkmės, Milda! Tu gali! Tikiu, kad tau pavyks ir trečią kartą sugrįžti nereikės!
2015-05-05 12:31:39
Pritariu Jyoti, kad tai, ko čia išmokstame turėtų tapti gyvenimo būdu, o ne vienkartiniu projektu "iki kol numesiu x kg". Pamenu perskaitytą mintį, kad išlaikyti pasiektą svorį sunkiau, nei jo pasiekti - azartas baigiasi, euforija dingsta (pasiektas rezultatas tampa norma), komplimentai dėl pasikeitusios išvaidos išsenka. Lieka tylus pastovus darbas. Reiktų išmokti tą darbą pamilti, ar net paversti malonumu. Ko ir linkiu grįžtantiems, pradedantiems ir pačiai sau.
2015-05-06 08:42:08
Merginos, neužpykit, bet totalus briedas... "tai turėtų tapti gyvenimo būdu". Nu atsiprašau... visą gyvenimą grumulioti beskonius avokadus, kurie mūsų šalyje normalūs būna gal du mėnesius per metus? Pasibarstyti grikių į skrandį ir aikčioti, kad tai pati skaniausia košė? Kišti į save guminę varškę turėtų būti gyvenimo būdas? Nagi? negi tikrai jūs tuo tikit?

Aš manau, kad ti žinios, kurios padės orientuotis gyvenime renkantis maistą, kurios kitą kartą sėdint namie suteiks proto geriau užkapoti pomidorų, negu bandelę su dešrele. Bet gyventi kad pavalgytum? A jūs rimtai?
2015-05-06 13:15:31
Migla, teisingai sakai: Gyvename ne tam, kad valgytume :-). Greičiau valgom tam, kad gyventume. Maistas - lyg kuras automobiliui. Turim išsiaiškinti koks kuras tinka būtent mūsų kūnui. Ir kokiais kiekiais. O valgyti "guminės varškės" tikrai nereikia. Pasitelkit fantaziją. Sveikas maistas taip pat gali ir turi būti skanus.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS