Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Na... dar trys mėnesiai...
2015-05-04 20:28:21
Šaunuolė. Tikiu kad pasieksi savo tikslus
2015-05-04 23:24:40
Sekmes tau ManteEi :) svarbiausia labai noret, ir tikrai pasieksi savo tikslu ;) saunuole
2015-05-26 20:13:23
Na ką, slenka dienos, deja, labai džiugiais rezultatais negaliu pasigirti, bet po truputį įsivažiuoju į ritmą. Gavau barti :( nuo kilo.lt komandos, kad apleidau sportą, tai ėmiausi veiksmų ir grįžau į sporto salę, tikiuosi ilgam :) Ir su maistu jau paskutines dienas tvarkingiau, tai dabar laukiu rezultato penktadienį. Reik manyti, neteks nusivilti.
2015-05-26 22:27:56
Labas! kaip smagu, kai išlenda dar negirdėti, nors ir ne nauji žmonės :)
na, aš čia jaučiuosi pakankamai apšilusi padus, praeitais metais kelis mėn. praleidus, tada prapuolus visom prasmėm, o tada grįžus šiais ir beleidžianti paskutines trijų mėnesių dienas.
komanda, savo pareigų klausimu, čia tikrai nėra tobula. Daug kas, toks jausmas, daroma paskubom, neįsiskaitant iki galo, skubotai atsakant, nes, matyt, laukia dar penkiasdešimt trys tokie pat klausimai... Kad ir kaip bebūtų, taip būti neturėtų. Bet... kaip tu sakai, viskas slypi viduje.Sau vis kartoju, jog tai - vienintelis man veikęs ir veikiantis dalykas, tad kol veikia, jei mano viso gyvenimo svajonės (taip, kitaip nei daugelis, puikia figūra pliusminus nesidžiaugiau niekada) pildymas kainuoja tik tiek, aš tą kainą susimokėsiu :) Galų gale, labai puikią komandą čia sudarom mes :)

Sekmės visuose tiksluose ir grįžtant į kelią. Vis tiek grįši, jei labai norėsi. Tie paklydimai niekur toli nenuveda - tik atgal. Kad ir kiek laiko pasimetęs prasiblaškai, kartą paragavęs, manau, grįši vis tiek. Jei ne tiesiogiai į kilo.lt, tai į jau suformuotus įpročius ir žinias, nes tas tirpstančių kilogramų ir pločio beigi tūrio tirpsmo veidrodyje jausmas vis dėlto saldesnis už bet kokią spurgą (sakau aš į kilo.lt ir doros kelią grįžusi po 8 mėn. pertraukos).
Taigi ryžto, kantrybės, stiprybės ir gerų užtarnautų rezultatų!
2015-05-27 12:25:25
Ačiū M.M už palaikymą, ir už tai, kad priminei, koks jausmas kai svarstyklės rodo vis mažiau ir pagaliau apsirengi metus nedevėto patinkančio drabužio. Taip, reikia susikaupti ir pirmyn :) Iš tikro čia, kilo.lt man patinkantis dalykas yra meniu dėliojimasis, kažkaip tai tampa lyg savotiškas žaidimas vakare atsisėsti ir pasikoreguoti rytojaus meniu pagal tai, kokie produktai yra šaldytuve, kas jau pabodo o ko jau pasiilgai.
Nežinau, kaip kitoms, bet man tai dažnai laikantis pasiūlyto meniu reikia jį pasijkoreguoti taip, kad netektų išmesti produktų. Na, pav. , vienam maitinimuisi paprastai reikia pusės avokado, o kur dėti kitą pusę??? Tai man dažnai gaunasi panašiai tą patį, arba iš tų pačių produktų, valgyti dvi dienas iš eilės. Bet čia ne problema, tiesiog...
2015-05-27 13:22:35
Viskas tvarkoj, su laiku visi, manau, ima kaitaliotis vienaip ar kitaip. Vienintelis dalykas, kurio kažkuriuo metu susilauksi - komentarai, kad bet kaip keitaliotis nevalia. Čia visur sako, kad vištienos patiekalą galima keisti kitu vištienos patiekalus. Daržoves - kitomis daržovėmis ir pan.

Aš asmeniškai tik žiūriu, kad kcal kiekį atitiktų ir kad maistinių medžiagų ratukai būtų tokie pat. Paskutinįkart kai pasikeičiau, iš ekspertų gavau komentarą, kad meniu net labai geras.
Kita vertus, aš nekaitalioju kasdien, nes svarbu ir savaitės racioną palaikyti pastovų ir užtikrinti, kad gauni visų produktų.
Tad nenoriu demotyvuoti, bet dėl meniu pasitark su ekspertais (aišku, jei tai tik antros avokado pusės suvalgymas ar likusios žuvies, mano, manymu, viskas čia normalu ir natūralu).
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS