Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Na... dar trys mėnesiai...
2015-05-03 19:19:23
Sveiki bendraminčiai, gal daugiau bendramintės :) čia jau esu tris mėnesius, ir ką gi, šiandien dar trims mėnesiams pratęsiau narystę kilo.lt ir šiuos tris mėnesius nusprendžiau leisti ir su savo tema forume :) Visus šiuos tris mėnesius skaitau, ką nariai rašo forumuose tik pati dar vis tylėjau. Pritariu daugelio nuomonei, kad kilo.lt nevisiškai patenkino lūkesčius, bet vistik, svorio metimas , manau, yra tik vidinės motyvacijos reikalas, todėl dar duodu sau (o ne kilo.lt) dar tris mėnesius susiimti ir susitvarkyti. Pradžia čia buvo labai nebloga ir daug žadanti, deja, savaitės atostogos sugadino procesą, arba gal pristabdė, ir vėl sunku įjungti maksimalias pastangas. Pradžia buvo 74 kg, po 1,5 mėn. jau 67,8 kg, kuo labai džiaugiausi, bet kaip sakiau, atostogos, ir vėl dabar esu ties 70 kg riba. Kai įvedžiau šį svorį labai tikėjausi iš kilo.lt komandos "pagrūmojimo" ar bent klausimo "kodėl", deja, nieko nesulaukiau... Taigi, su šia problema teks tvarkytis vienai pačiai, bet esu vis dar čia tik todėl, kad man pačiai taip tvarkytis yra lengviau ir patogiau :)
Taigi antras startas: 70 kg, ūgis 171 cm. Tikslas - 63 kg, kurį prisižadu SAU pasiekti iki liepos 20 dienos (pagal kilo.lt programelę tam pasiekti reikia 10 savaičių). Taiogi, tai LABAI REALU. Jeigu dar atsiras narių, kurie mane palaikys, bus tikrai SUPER. Ačiū
2015-05-03 20:39:21
Sveika prisijungusi, tikrai palaikysim ir seksim tavo pokycius, jeigu tik dalinsiesi ;) Sekmes !
2015-05-03 20:42:02
Sveika ir PIRMYN! Kai įsijauti ištikrųjų viskas įmanoma :)
2015-05-03 20:42:02
Sveika ir PIRMYN! Kai įsijauti ištikrųjų viskas įmanoma :)
2015-05-03 22:14:24
Sveika, labai palaikom ir linkim sėkmės! :)
2015-05-03 22:31:22
Linkiu sėkmės :-)))))
2015-05-04 07:42:25
Taip, tai išties vidinės motyvacijos reikalas. Linkiu, kad šįkart Tau pavyktų :) Beje, kokios mintys paskatino mesti svorį? Kokia motyvacija?
2015-05-04 07:56:37
Mano pradžia buvo ne tokia jau ispūdinga, regis per dvi su puse savaitės minus 3 kg. Bet susirgau ir nesportavau, o tik pasveikus tiesiai 14 dienų į komandiruotę. Ten gyvenau visiškai kitu ritmu. Stengiaus kiek galėjau, bet viskas grįžo. Apmaudu, kad tiek kentus nuotaikų kaitas bei drebulį viskas nuėjo veltui :) Bet darbas yra darbas. Bandysim toliau likusias dienas išnaudoti, gal ir prasitęsiu.... Sėkmės visiems!
2015-05-04 08:46:41
Tai ką man šnekėt,kai per dvi savaites nė gramas nenukrito :) Džiaugitės bet kokiu minusu.Vis į priekį,ne atgal,nors ir su paklydimais :)
2015-05-04 20:21:51
Ačiū visoms už palaikymą :)
Ech... nelabai kokia ši diena, nepavyko laikytis normalaus mitybos plano. Turiu dvi problemas :) Pirmoji ta, kad nelabai pavyksta valgyti laiku. Kad ir šiandien, pietūs kaip ir normaliu laiku, apie 13 val, ir tada į namus parsidarau tik apie 19 val, ir, aišku, alkana... Ir vėl nors ir nedideliais kiekiais, bet keliavo į skarndį ne visai tinkamas maistas :( O antra problema tai saldumynai, na niekaip dienos negaliu pradėt be kavos puodelio su šokoladu :(
Buvo klausimas kas paskatino imtis svorio metimo. Labiausiai tai vaizdas veidrodyje, nebegaliu žiūrėti į save. Ilgą laiką neturėjau jokių bėdų su svoriu, valgiau ką noriu ir kiek noriu ir atrodžiau taip, kad patikau sau. Bet matyt vėlokas nėštumas ir amžius daro savo, dabar norint patikti sau, deja, reikia pastangų, ir jas labai labai pasistengsiu dėti maksimalias, dar nenoriu saves nurašyti. Ir dar, gerai žinau, kad figūrą turiu neblogą, tik kad dabar viskas apaugę lašiniais :) Taigi, bandysiu iškrapštyt į dienos šviesą tai, ką turiu gražaus :)))))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS