Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Per kančias į žvaigždes
2015-04-29 22:50:32
Nu viskas, nebebaru. Kiekvienas sau, kiekvienam savo. Tiesiog turiu alergiją burbėjimui, tai ir draugus užknisu pamokslaudama, kai kas nors pradeda burbėt :) Čia ta mokytoja manyje vis prasiveržia.

Neatsisakiau aš alkoholio - gerokai apmažinau, tiek noro nėra. Be to, noriu bėgt, tai net tai motyvuoja negert. Bet šiaip lucky dieną tikrai nebijau atsipalaiduot ir šiuo klausimu. Nei praeitais metais, nei šiais tai man reikalų negadino. Vis dėlto, tai tik kalorijos (apleidžiant faktą apie sveikatos gadinimą...). Svarbu prie alkoholio nekirst keptos duonos ir realiai tiesiog gauni nesveikų kalorijų. Nu ir svarbu kitos dienos nepaverst "pachmeladieniu", kuomet rankos tiesiasi į burgerius ir bulvytes ;)
2015-04-29 23:01:12
Aš iš tikro nelabai ir valgiau išvis nesveiką maistą.Visokie hamburgeriai,čipsai,dar visokios nesąmonės-ne mano stichija. Net rūkytų produktų šaldytuve nėra. Nei majonezo. Didžiausia blogybė-maitinimosi režimas.Tiksliau,jo nebuvimas. Pusryčių abu su vyru nevalgydavom.Pietus valgydavom vos ne pavakary (apie 16 val) ,o paskui dar vakare ko nors truputuką... Ir viskas. Aišku,pietūs būdavo galingi,nes juk jau peralkdavom iki tokio laiko. Ir kas iš to,kad jie iš sveiko maisto,su daug daržovių,be bulvių ir t.t. ,jei tai būdavo vienintelis valgymas praktiškai.Iškart triko medžiagų apykaita,žinoma.Tai dabar mes tieeeek daug valgom :)))
2015-04-29 23:11:21
Svarbiausia ir yra susireguliuot mityba, man buvo svetimas dalykas valgyt pusrycius ir taip isalkdavau, kad labai daug pietums galedavau valgyt...o dabar labai gerai, kartais to priespieciu ar pavakariu patiekalo net nesinori :) jauciuos soti
2015-04-29 23:11:48
Beje,net ir saldumynų nemėgstu :)))
2015-04-30 06:24:20
aš pritariu barfuss, kilo.lt išmoko planuoti laiką. Man nepavyksta taip kaip AISA rašė, nes aš neturiu galimybės pietų pasigaminti, nes dirbu nuo pusės aštuonių iki šešių. Todėl kiekvieną vakarą reikia gaminti ir kitos dienos pietus, o jei susigalvojam, kad keičiam pavakarius tai ir juos tenka pagaminti kartais (pvz jei kokios sriubos užsimanom). Priedo aš gaminu dar ir dukrai atskirą vakarienę, atskirus pusryčius. dar būreliai, pasiruošimas darbui ir t.t. žodžiu dienos užspaustos, užsuktos, bet bent jau pagal planą.

Kami-la, pas mus namie panaši situacija. Vyras pusryčių nevalgydavo. tai jam dabar pusryčiai per 30 min nuo atsikėlimo yra kančia - "skrandis nepabudo, o aš turiu jau valgyt" - sako. Bet tures iprasti. Aš valgydavau penkis kartus, vienodais tarpais, bet mano brangiausias... pietūs 11 val. o vakarienė 20 - 21 val. Tai įsivaizduokit kiek privalgydavo, kiek išalkęs būdavo. Dabar atseit geriau... tik pasitenkinimo iš to geriau dar nejaučiam.
2015-04-30 08:48:50
Man ir dabar sunki situacija su pusryčiais. Nu niekaip nepraryčiau jokios košės,plius dar jas gaminti,plius išvis nemėgstu košių.Tai radau išeitį-papračiau dietologės ir ji man pusryčiams parinko kokteilių.Super.Atsikeliu,susiplaku,išgeriu ir jau skaitaus papusryčiavus
2015-04-30 09:57:37
manęs kažkodėl kokteiliai nepasotina, vasaromis darausi- po poros valandų jau alkana, o su koše per neapsižiūrėjimą galiu ir priešpriečius pramoklinti.
kažkada aš pusryčiaudavau10.30, o po to teko pradėti keltis 6 val ir pusryčiauju septintą, kas anksčiau atrodė neįmanoma. Įprotis, galingas dalykas, ar jis atsiranda per 21 dieną, kaip sako, negalėčiau užtikrinti, bet jei nedarysi, tai tikrai neatsiras...
2015-04-30 10:11:25
Būtų įdomu kokius būtent kokteilius iš sąrašo Jums pasiūlė?
Nes tikrai, kaip kad AISA sakė, kai kurie išvis nepasotina, išgeri ir mąstau "tai dabar kąą.."
Bet aš dariausi bananas+špinatų sauja+pasukų, tai labai pasisotinau. Tiesa tai buvo priešpiečiai (berods) :)

AISA, o kokį kiekį jūs košės verdatės? Nes man tie 50 gramų tai ne per daug :) tiesa aš avižas užpilu vandeniu ir palaikau keletą minučių, kai neturiu laiko. Plius avižos sutvarko vidurius :))
2015-04-30 11:34:05
Mano vienas mėgstamiausių kokteilių (esu varškės maniakė) - banas, pusė pakelio varškės, cinamonas ir kokie 3-4 riešutai. Sotu ir kaip skanuuuu.
Taip pat dabar jau įsitraukiau avižų kokteilį. Tik dabar neatsimenu ingredientų, bet per paiešką įvedus "avižos" tikrai išmes. Gal ne toks stebuklingas skonio klausimu, bet baisiai sotus.
2015-04-30 12:37:57
Žinau tą avižų.. fe man jis. Jei vandenį pakeisti pienu, tai gal nieko būtų :D
Oi, aš tai su varške beveik viską darau (net tuos pagyrūniškus kepinius dažnai) :) o varške su bananais vienu tarpu vien tik ir mitau. Dabar jau šiek tiek sunku žiūrėt, bet vėl - įpylus pieno, niam :)

P.S. valgysiu varškėčius pietums (mm)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS