Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Per kančias į žvaigždes
2015-04-29 14:10:58
AČIŪ už pabarimą, iš dalies tiesą sakot :). Bet šiaip jo, galvojau, (na, tuo metu numečiau 5kg., vistiek neblogai), dabar projektas bus patobulėjęs, daugiau dėmesio ir mažiau klaidų, o davai dar kartą....:)). Kolkas kyla svoris, bet gal čia emociškai kažkas, nes jau taip kai kas neskanu, ką valgau...Pirmą kartą valiau susidėliojusi pagal save ir svoris krito, jaučiu spjausiu ir čia pasidėliosiu pati :). Juk labai blogiau nebus!
2015-04-29 14:27:13
Aišku, nebus :) žiūrėkit į angliavandenių, riebalų ir baltymų pusiausvyrą ir, aišku, kalorijas, o daugiau - pasidarykit taip, kad nekankintų.
Dar patarimas - aš paklausiau ekspertų įvertinti mano figūros tipą - obuolio, kriaušės, banano ar smėlio laikrodžio. Pati niekaip negalėjau nuspręsti. Pasirodo, pagal juos, galima labai daug ką sužinot - apie medž. apykaitą, apie tinkamus ir mažiau tinkamus fizinius užsiėmimus ir maisto produktus. Nustebau, kiek tiesos ir logikos pamačiau, pasigilinus daugiau į savo figūros tipo aprašymą. Pamėginkit, gal padės nusistatant savo ribas ir normas.
2015-04-29 19:35:04
aš kai gavau mitybos planą irgi nusivyliau, reklama didesnė, nei tai ką gauni, bet kadangi, jau buvo atėjas metas keistis, nenusiminiau, ir sakiau pamėginsiu su tai ką gavau :) buvau dalyvavus projekte ir buvau laimėjus nemokamas konsultacijas sulieknėk.lt gaila, kad ten negalėjau prisiregistruot, šiuo metu nepriima naujų, tai man ten tuo metu labai patiko, bet aišku didelį pasiektą rezultatą praradau, net pati nepastebėjau kada :) ten labai visokių lentelių duoda, kur maistą susivednėt, jei kas blogai raudonai braukia, būna dažnai gyvi seminarai, kur visos jungiasi ir kalbasi gyvai, dietologė visada gyvai patarinėja, na man patiko aplinka, bet nepavyko papult ten vėl :) tad bent mėnesi būsiu čia :) beje kam trūksta receptų, tam puslapije jų apstu, galit eit pasižiūrėt :)
2015-04-29 21:05:44
M.M raštelsiu dietologei apie tipus, gal atrašys, nes ne visus kl. būna linkusi atrašyti :)). astripaprika - ačiū už sulieknek.lt, užmačiau savo mėgstamų falafelių receptą (ragaudavau tik tam tikroje kavinėje), būtinai gaminsiu!
Aš dar naiviai galvoju, kad gal paskaito komentarus "kuratoriai" mūsų ir kažką kažkkada atsižvelgs, įpūs kokių naujovių...
2015-04-29 21:44:31
Grįšiu keliais žingsniais atgal ,jei leisite :)
Nesu aš bambeklė,kad bile tik bambėt. Jei bambu,vadinas reikalas yra :D Na,nebenagrinėsiu gal,kas čia blogai,kas čia gerai.Yra kaip yra,dabar reikia su tuo susitaikyti.
M.M.,nereikia būt kategoriškai ir bart visus nepatenkintus :) Nu gailisi žmogus,kad sugrįžo.ai jo tiesa ir mes turime ją gerbti. Aš irgi ne to tikėjausi.Ir visai ne to,kaip jūs rašot,kad už mane kažkas numes svorį.Taip pat žinojau,kokius produktus turėsiu valgyti. Bet ai,kodėl turėčiau dėl kažko teisintis.Manau,ir juraistė neturėtų teisintis.Kritika šiaip yra sveikintinas dalykas,tarp kitko.Ji verčia tobulėti ;)
2015-04-29 22:06:50
Noriu paklaust senbuvių. O kaip pvz su alkoholiu? Visai jo nevartojat ar per laimingą dieną leidžiat sau? Mėgstu šampaną,sausą vyną,net nežinau,ar norėčiau jo visiškai atsisakyt.Beje ,šampaną irgi geriu tik sausą arba brut. Bet,jei jis sugriauna viską,ko pasiekei per savaitę,tai turbūt būtų geriau atsisakyt :(
2015-04-29 22:10:13
Jo, aš irgi galvojau: o, receptuose yra varškės keksiukai su lašiša, o kodėl pas mane trapučiai, bet paskui prisiminiau, kad kai anketą pildžiau, tai parašiau, kad maisto gamybai skirsiu nuo 15 iki 30 min. Tai geriausiu atveju - varškės apkepukas. Bet juk niekas nedraudžia tų receptų bandyti per laisvadienį ir užėjus įkvėpimui...
2015-04-29 22:14:44
Man tai net juokinga,kad aš,pradėjusi laikytis mitybos plano,visiškai nebeturiu laiko :) Minėjau,kad esu nedirbanti (namų darkytoja),tai neįsivaizduoju,kaip reikia dirbančiam žmogui viską suspėt :) Atrodo,kad aš visą laiką arba apsipirkinėju pagal sąršiuką,arba gaminu valgyt :)))Ir taip nuo ryto iki vakaro :) Tik pavalgius vakarienę jau prisėdu :)
2015-04-29 22:34:06
Galiu būti pavyzdys. Dirbu nuo septynių ryto iki septynių vakaro. Dvi dienas per savaitę turiu paskaitas (vieną kartą iki pusės 10, kitą kart šiek tiek ankščiau iš darbo išeinu ir iki pusės8 paskaitose). Na ir neskaitant, kad paskaitose ne nosį krapštau, grįžus dar reik pasimokyti.

Taigi, dar vienas kilo.lt pliusas - moko planuoti laiką. Apsipirkinėju sekmadienį (savaitei į priekį), jei ko pritrūksta drūk, na tai nueinu į pardę, bet stengiuosi, kad nepritrūktų. Maistą gaminuosi visada iš vakaro ir nešuosi į darbą. Tai vat.. Bet man visai patinka toks sustygiuotas planas, gi sakoma, kai neturi laiko, tai kažkaip viską spėji.. Na tai dar nežinau ar spėju ar ne, bus matyt per sesiją :) man kaip tik sunkiau, kai sekmadieniais niekur nieko nereik, tai vėlinuosi ir su valgymais ir su viskuo, ir tada noris kažko paužkandžiauti (šeštadienio neskaitau-lucky day). Tai bijau, kad išsiderinsiu, nes rytoj paskutinė mano darbo diena, atsiduosiu mokslams bent mėnesiui, na manau.

Šiaip jei kas ieško darbuotojų, tai rašykit man :D
O šiaip tai - gero vakaro merginos (nes nu vyrų kažkaip čia nekažką..)
Sėkmės :)
2015-04-29 22:47:13
Pusryčiai - max 12 min- grikių košė, užmerkiama iš vakaro. Avižos užpilamos verdančiu vandeniu - 5 min.
pietūs - vištiena , žuvis. keptuvėje apkepti - 10 min. užpylus vandeniu patroškinti - iki 15min. per tą laiką pasidarai salotas
Vakarienė - daugiausia laiko užima varškės apkepas - 30 min. ,salotoms - iki 15 min.. Visa kita - atsidarai šaldytuvą ir valgai.
Apsipirkti - laiko sutaupai nes savaitgalį eini tik į daržovių, pieno ir mėsos skyrius, etikečių skaityti nebereikia. Savaitės vidurį dar kartais perku mėsos ar žuvies.
Maitinu dar ir vyrą. Pusryčiai vienodi, pietauja kavinėje, vakarienei valgo pagerintus mano pietukus arba pagal mano planą .
Sakyčiau gyvenimas darosi paprastesnis
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS