Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Per kančias į žvaigždes
2015-04-29 11:18:38
Ką gi,turbūt atėjo laikas susikurti savo temą,nes visur po biški šneku,o konkretumo nėra :))
Startavau maždaug prieš dvi savaites su 90 kg.Kol gavau planą,1.5 kg nukrito (turbūt buvo skysčiai) ,taigi realiai pradėjau nuo 88.5.
Visada buvau liekna,galėjau valgyt,kiek telpa ir nestorėt.Deja,susiklosčius kai kurioms gyvenimiškoms situacijoms,teko pradėt vartoti antidepresantus.Svoris žaibišku greičiu užkilo iki begalybės.Nuo viršsvorio prasidėjo visokiausi sutrikimai su sveikata-aukštas kraujospūdis,pakilęs cholesterolis ,kepenų,kasos sutrukimai.Žodžiu,prasidėjo visos storo žmogaus problemos. Bandžiau,aišku,mesti svorį bet nelabai intensyviai ,ir rezultatų nebuvo.Dabar jau nutraukinėju antidepresantus,todėl norėčiau kartu atsikratyti ir viršsvorio.Pavargau būti stora.

Nuipirkusi narystę gana daug tikėjausi iš šio puslapio,bet dabar esu šiek tiek nusivylusi.Buvo minčių atsiimti pinigus,bet pagalvojau,kad tada juk vėl nieko nedarysiu ir liksiu,kokia esu.Tad bandysiu žaisti,kaitaliodama meniu.Tai bus geriau,negu nedaryti nieko,manau.

Svoris kol kas laikosi,net kyla.Pvz vakar buvo 89.5. Visu kilu daugiau,negu pradėjau. Gavau 1800 kcal meniu.Man atrodo daugoka,bet dietologė paaiškino,kad pradžiai reikia didesnio kaloringumo,kad būtų paskui iš ko mažinti.Na,matysim.Neskubu,galima ir paeksperimentuot :)

Šiaip esu maksimalistė,visur siekiu tobulumo,tad nepykit,jei kažkur pabambėsiu ir reikšiu nepasitenkinimą.Nemėgstu taikstytis su neteisybėm ir negerumais :) Noriu,kad viskas būtų sąžininga.Tai va,susikūriau temą,kur galėčiau pabambėt :)))
2015-04-29 11:22:13
Sveika prisijungusi!
2015-04-29 11:31:40
Sveika prisijungusi :)
2015-04-29 11:56:47
Labas :) Nepasitenkinimą suprantu - aš čia nuo praeitų metų (su 8 mėn. pertrauka), visada yra nepasitenkinančių ir nepatenkintų ir tai normalu. Pati turiu pastabų dėl problemų, kurios nekinta, o turėtų, norint šį projektą paversti tikrai stipriu.
Vis dėlto, reiktų nepamiršti, kad kilo.lt nėra asmeninis treneris ar dietologas. Tai tik priemonė lengviau motyvuoti save ir sekti savo progresą. Tai vis tik yra tik kompiuteryje tūnanti programa, kur, laimei, gyvi žmonės prisideda, atsako ir pakomentuoja. Pinigai, kuriuos už ją mokam tikrai nėra tokie dideli (taip, žinau, vieni jų turi daugiau, kiti mažiau, bet, lyginant su asmeniniais treneriais, gym'o abonementais ar dietologais, suma tikrai nėra didelė). Tad reiktų suvokti, kad ši programa už jus darbo nenudirbs, lašinio nuo pilvo nenukratys ir gyvenimo į vietas nesustatys, ja reikia naudotis tik kaip pagalbiniu įrankiu.
Taipogi manau, kad ji tikrai netinka visiems. Vsisiškai motyvacijos neturintys ir nesugebantys jos "užkurti" žmonės tikrai turėtų ieškoti tikrų trenerių, dietologų ar net kursų ir pan.
Vis dėlto, iš asmeninės patirties teigiu, kad, kad ir kokia ji netobula, ji vienintelė man padėjo numesti jau daugiau nei 10 kg bei susiformuoti tam tikrus įpročius, kuriuos galėsiu taikyti ir ateityje. Ji vienintelė, o išbandžiau daug ką, palaiko mano motyvaciją (ne trenerio ar dietologių žinutės ar pastabos, o pats proceso sekimas) ir pastovumą.
Ir tikrai netaikau čia niekam asmeniškai, nenoriu nei įžeisti, nei sukelti diskusijos, tiesiog sakau, kad gal reiktų pažiūrėti šiek šiek pozityviau, prisitaikyti šį įrankį pagal savo tikslus ir poreikius (o ne tikslus ir poreikius taikyti prie kilo.lt) ir jis tikrai veiks ir padės! Kitu atveju, jei tikrai neveikia, nepadeda, nedera su gyvenimo būdu ir tikslais, reikia ieškoti tų kitų stebuklingų būdų, kas, tikriausiai visi žnom, nėra lengva.

Sėkmės!
2015-04-29 12:53:14
Tai va dėl to aš ir lieku čia,kad tikiuosi prisitaikyti ir nebepykti ant visų netobulumų :)))
M.M.,juk jau kažkiek pabuvus čia,man atrodo,kad jau perpranti visą sistemą,jau nebereikia aklai sekti receptų,jau gali laisvai laviruoti,perkandęs,kada,kaip ir dėl ko kas valgoma.Tai man įdomu,kodėl pvz jūs čia vėl registravotės? Tai kažkiek drausmina,ar jau susiformuoja priklausomybė nuo kilo.lt? :))) Dar norėjau paklausti,kai grįžti po kažkiek laiko,kokia kaina būna registravimosi? Kaip pradedantiesiems,ar kaip tęsiantiems?
Džiugina,kad jums pavyko numesti kažkiek kg.Dėl to galiu tikėtis,kad ir man gali pavykti.Nors,kai pasiskaitinėju čia forume,matau,kad labai lėtai krinta svoriai.
2015-04-29 13:02:46
Skaitau paskutinius postus ir atrodo, kad už mane parašė :)). Aš taip pat suprantu, kad čia ne asmeninis dietologas, bet taip pat kai už ką nors moku, mėgstu už tai ir gauti. Kas keisčiausia, matosi jog psl. ne tik nepatobulėjęs, bet ir smukęs žemyn...Forumas irgi iš kelių žmonių bendraujančių, anksčiau čia jų žymiai daugiau buvo. Jei negali bendrauti su konsultantais, tai kas belieka - tik forumiečiai :). Gailiuosi sugrįžusi, bet sėkmės likusiems!
2015-04-29 13:10:00
Na, kad forumas liūdi, tai ne kilo.lt problema, ir šiaip niekieno problema. Gal kai kuriems užtenka paskaityti ir randa atsakymus į savo klausimus, plius priklauso nu asmenybės tipo.. Gal kai kuriem, kaip ir bėgti gėda, tai gal ir savo problemas apkalbėti gėda..
Žodžiu, man svoris krenta lėtai, susidūriau ir su medžiagų apykaitos sutrikimais, bet, kaip jau sakiau pas save forume, gera žinoti, kad bet kada gali ateit į puslapį ir nebereikės pradėti nuo nulio :) sėkmės, laikykitės :)
2015-04-29 13:22:46
kami-la, praeitais metais mečiau šitą reikalą susilaužiusi koją. Buvo vasara ir tiesiog net nebeužsukau :) Todėl šiais metais man užsiregistravimas čia buvo tiesiog spyris į minkštąją.

Aš ir dabar negyvenu šiais receptais vien. Nieko nesveriu, tikrai improvizuoju ir nesuku sau galvos. Tiesiog laikausi pagrindinių principų, porcijų dydžio ir niekuo nepiktnaudžiauju.

Sportuoju taipogi sau - programos, sudarytos čia, šįkart net neišbandžiau, nes daug bėgioju, o kai nebėgu, turiu YouTube pamėgtas programas, kurios mane ištaško. Kartais, apšilimui prieš bėgimą, atlieku aerobikos treniruotes iš čia.

Kuo man naudingas kilo.lt? Man tiesiog patogu pažiūrėti, ką rytoj ar penktadienį valgysiu vakarienei. Juk galų gale, norint susibalansuoti mitybą, planuoti maistą yra būtina, o čia, net kaitaliojant patiekalus - tiesiog puiki platforma planavimui. Patinka sekti progresą, kelti duomenis, nuotraukas kaip į duombazę, lyginti ir gauti komentarų iš ekspertų.
Patinka gauti atsakymus staiga iškilusiais klausimais.
Man ir receptų čia netrūksta, nežinau, kokiu būdu jų jums vis per mažai. Mano manymu, laikantis pagrindinių principų, nieko čia baisiai neišrasi - pietums valgau tik vištieną ir žuvį, bet argi nėra vaizduotės ar pakankamai receptų pavarijuoti? Galų gale, padažų vis tiek nevalgau, tai ar višta salotose ar šalia jų, dažnai nesudaro didelio skirtumo.
Taipogi, bent man nereikia puryčiams 7d. per sav. valgyti 7 skirtingus patiekalus ir pan., o ir šiokios tokios rutinos aš nebijau. Susižiūriu, kad gaučiau reikamų medžiagų ir viskas man skanu ir sotu ir gerai.
Nežinau ar prasitęsiu darkart, galbūt, bet vėlgi, tik dėl lengvesnės savikontrolės ir valgymo planavimo.

Va ką tik atsisėdau ir persiplanavau savo kitos savaitės pusryčius ir priešpiečius, kad būtų daugiau įvairovės. Atsiras turguj uogų - vėl padarysiu tą patį.

Kol svorį metu, žinau, kad reikia šitaip gyventi, todėl ir žiūriu pozityviai, džiaugiuosi progresu ir pilnu pilvu. Kai jau galėsiu svorį tiesiog laikyti tokį, koks yra, tuomet labiau pasilepinsiu, o dabar, tam, kad gaučiau, ko noriu, reikia kažką aukoti. Kitaip nieko nebūna - tik sunkiu darbu. O jei darbas sunkus, arba stengiesi jį pasilengvinti bent psichologiškai, žiūrėdamas į viską, kiek įmanoma pozityviai, arba apsisunkini sau gyvenimą ir bambi kaip bobutė iš trečio aukšto, ir kaltini pasaulį, kad neleidžia tau spurgos suvalgyti.

2015-04-29 13:24:56
juraiste, jei teisingai pamenu (atleiskit, jei maišau su kažkuo), lygiai panašiai tą patį kalbėjot praeitais metais. Netiko kilo.lt ir viskas, tai kodėl grįžot? Negi vien dėl tikimybės, jog patobulėjo?

O forume prašome dalyvauti ir įvairinti publiką. Tie, kuriems įdomu, turi ką pasakyti, tie ir dalyvauja. Nepriversi visų.
2015-04-29 13:39:42
Ir, atsiprašau, kad tiek daug šneku, nemoku apriboti liežuvio ir sutalpinti visko į vieną žinutę (tikrai ne dėl taškų, nepergyvenkit :D), bet , kami-la, narystę prasitęst, berods, 30% pigiau.
O svoriai lėtai krenta... 500-800 g per savaitę yra lėtai? Nepamirškit, kad sveikai metant svorį, negalima numesti daugiau, nei 1-2% savo kūno masės per savaitę, antraip jau metamas raumeninis audinys. Taigi paprastai, tie, kuriems išeina laikytis ir sportuoti, meta visai ne lėtai, o, svarbiausia, pastoviai - kas yra pagrindinė sąlyga sveikam svorio metimui. :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS