Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Parlekiu atgal
2015-04-27 13:58:17
Sveiki. Teko man čia dalyvauti prieš berods gerus metus. Turiu pripažinti, kad tada mano rezultatai buvo geriaus (berods - 6 kg) ir jaučiausi gerai. Bet tada staiga viskas pasikeite (vestuves, medaus menuo, neštumas, dukryte :)) ne tik gyvenimas pasikeite bet ir figūra.. Dabar turiu 83 kg bagažą, galima sakyt grizau kur buvus :D Esu maitinanti mama, tikiuosi tai labai netrugdys man siekti savo tikslu, juolab kai vaikelis ramus ir i mano valgoma maista nereaguoja. Taip kad palinkekite man sekmes :)
2015-04-27 16:42:01
Linkiu didžiulės sėkmės ir kantrybės :-)
2015-04-27 17:02:50
Sėkmės :)
2015-04-27 18:14:55
Ehei, pamenu ir tave! Kaip kažkaip smagu, kai pati parkeliavau, jaučiausi tokia viena, jokių pažįstamų veidų, vardų... o dabar žiūriu tai viena, tai kita pargrįžta... Kažkokias apie tai gal jau galim išvadas daryt :))

Sveika sugrįžus! Man asmeniškai antrąkart yra kone šimtąkart lengviau, toks jausmas, kad pratintis net nereikėjo, tiesiog įšokt į tą patį traukinį. Taigi manau, kad ir tau nebus didelių sunkumų :)

Beje, sveikinimai sukūrus šeimą!
2015-04-28 07:52:02
Sveika, smagu matyti gausėjančias maitinančiųjų gretas. Tai tikrai netrukdo, veikiau padeda :) Tik pagalvok, laktacijai reikia apie 500kcal per dieną. Bendruoju atveju norint mesti svorį reikia maždaug per tiek sumažinti dienos davinį. Vadinasi, gali maitintis normaliu kalorijų kiekiu ir lieknėti praktiškai nejaučiant alkio.
2015-04-30 22:08:04
Labas vakaras. Truksta app`so telefonui.. kad galeciau bent i foruma nosi iksit :)
Gavau nauja sporto programa ir butent maitinanciai mamytei. Patinka kad neprpildyta. Dar papildysiu sia programa joga ir kasdieniais pasivaiksciojimais su dukryte.
Kas liecia mityba, tai labai gaila bet negaliu vartoti kiausu ir pieno produktu (mamytes supras), o as pieno produktus taaaip megstu. Bandziau gerti belaktozini piena, tai man tai kazkoks nesusipratimas :)) o kur visi jogurtai, varskes.. mm.. seile tysta pagalvojus..
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS