Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Ir aš galiu
2015-04-27 21:58:37
Ėy, čia tikrai daržoves galima bilekada bilekaip valgyt? Na žalias, bet majonezo ir etc :)
Nes tada čia cheat vegetables weeks, jėga :D
2015-04-27 22:05:43
Nu aš skaičiau visur, kur radau. Visur vienbalsiu šaukiama: nuo daržovių žalių, be aliejaus, druskų ir t.t., svorio priaugti yra neįmanoma :) pataisykit kas, jei klystu.
2015-04-27 22:34:21
Iš tikrųjų, netgi teigiama, kad daržovės sukuria kalorijų deficitą ar kaip tai pavadint. Jos (gal ne visos) turi mažiau kalorijų nei reikia organizmui jas suvirškinti, vadinasi, turėtų būti taip, kad valgom ir lieknėjam. :D
2015-04-27 22:37:05
Na, tuomet atsižvelgus į tai:
a) receptuose per mažas kiekis parašytas;
b) bye bye alki, susipažink su sotumo jausmu, dėka daržovių :D

keista, kad kai aš koregavausi meniu, buvau įtraukus daug salotų, kai kurios su višta, kitos su tunu.. bet beveik visas išbraukė.. na gal ir nekeista.. per mažai kcal.. Žo, ačiū už gerą žinią!
2015-04-27 23:31:02
Man irgi keista, kad išvis rašo gramus daržovių ir kai kur tikrai juokingai. Aš vištą, žuvį normuoju pagal nurodymus, bet daržovių tempiu iš turgaus maišais ir suvalgau staigiai :) Užklausiu dėl visa ko ekspertų.
2015-04-28 07:35:01
Jaučiu kiekius rašo pradedantiesiems.. Nes, bent jau kai aš tokia atsakinga meniu laikytojasi,tai pradžioj būčiau išprotėjus jei nebūtų tikslu..
Nors ir taip daug netikslumų.. Sulaukus atsakymo-pranešk :)
2015-04-28 08:36:20
o aš matyt kažkokia maniakė :) nes viską sveriu gramas į gramą, tai man pačiai, kai reikia nuspręst, kiek kas turi svert tai paranoja prasideda :D :D
2015-04-28 13:10:29
Jurgita, sveika prisijungusi, Smagūs tikslai. Linkiu juos pasiekti.

Milda, bet tada kaip tie penki valymai, jei jau "kada nori"? Priedo daržovėse labai daug angliavandenių - man pavyzdžiui jie visai nepatraukliai atrodo, Dėl to aš pvz geriau daugiau mėsos valgyčiau geriau negu kalnus daržovių.
o dėl receptų tai manau, kad reikia su logika neprasilenkti ir suprasti jei foto vistienos gabaliukai su ryžiais maudosi padaže, tai tau to padažo negalima ir jo nebus pagal tą receptą pagaminus, kad ir kaip norėtūsi....
2015-04-28 13:13:03
Kaip kažkas sakė, daržovėms suvirškinti organizmas išeikvoja daugiau kcal negu jų gauna, taigi angliavandeniai, esantys daržovėse, toli gražu nėra tie, kurie sėda ant pilvo.
Ir vėlgi, aš ne dietologė, perpasakoju, ką perskaičiau pastaruoju metu. Pats Andrius savo knygoje rašo (cituoju netiksliai): vienintelė taisyklė, taikoma šviežių daržovių valgyme - valgykite jų kiek norite ir kada norite.

Užklausiau dietologės čia, laukiu atsakymo.
2015-04-28 13:59:13
Va, radau tarp atsakymų kurie jau patalpinti čia:
Klausimas- ką valgyti, kai jau suvalgei savo dienos normą?
"Daržoves! Maistą organizmas turi suvirškinti, pasisavinti, o nereikalingą – pašalinti. Kad tai padarytų, jis degina kalorijas. Daržovės turi mažiau kalorijų, nei jų reikia tam, kad organizmas jas suvirškintų, o ko nereikia - pašalintų. Taigi, taip sukuriamas kalorijų deficitas. Virškinant daržoves sudeginama daugiau kalorijų, nei jų iš daržovių gaunama.?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS