Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Ir aš galiu
2015-04-27 08:49:49
Sveiki visi,
Aš Jurgita, esu dviejų pametinukų mama, šiuo metu, auginu vieną mažylį namuose, mokinuosi ir dirbu, veiklos daug, nes vis lėkime gyvenu, ir nors nesėdžiu prie tv, svoris laikosi draugiškas ir niekur nenori pabėgti :) Viskas prasidėjo, nuo antro nėštumo pabaigos, visas nėštumas buvo labai komplikuotas, mažai judėjau ir žinoma viską kirtau iš eilės, kaip gi savęs nepalepinsi, sakiau, kad grįšiu į normas, po gimdymo, taip pat sklandžiai, kaip ir po pirmo.
Taip ir buvo, gimdymo dieną turėjau +26kg po visko išėjau iš ligoninės su -16kg, tada dar per 6mėn atsikračiau -12kg ir atrodžiau sau patraukliai :)
Dar po 6mėn baigiau žindyti mažylį, jis taip staigiai atsisakė pienelio, kad man pačiai buvo su tuo sunkiau susitaikyti, nei vaikui. Atrodo visas kūnas buvo nesavas, trūko artumo, ar velniai žino ko, ir savo prastą savijautą tuoj suskubau taisyti, šokolado plytele, torto gabalėliu :) man pačiai lengvai pasiekiami malonumai, nes esu konditerė :) Taigi mano mažyliui balandi suėjo 2 metukai, o aš turiu +10kg.
Dabar atrodau, lyg vėl laukčiaus, tiesa, kelis kart buvau sulaukus iš aplinkinių tokių klausimų, pasijutau baisiai nemaloniai.
Visi drabužiai aptempti, pilvas kaip kalėdinis eglės bumbulas galima sakyt kabo, tad susimasčiau, kad reikia imtis rimtų darbų, visiems nesklandumams pašalinti ir štai aš čia.
Labai tikiuosi, sėkmingai startuoti ir vasarą į paplūdimį išeiti apsirėdžius spalvingu bikiniu, o ne apsimaturiavus skaromis :)
2015-04-27 09:07:06
Sėkmės! Lauksim pokyčių :-)
2015-04-27 09:24:29
Sveika prisijungus:)
Tikslas -10 kg ar daugiau?
2015-04-27 10:21:29
Manau pradžiai -10 :) o vėliau tikiuosi sėkmingai ir toliau eit, nes "apetitas atsiranda bevalgant" :)
2015-04-27 10:31:25
Sveika prisijungusi =) sekmes, valios ir uzsispyrimo einant savo tikslo link! ;)
2015-04-27 10:36:01
Sėkmės!! Matau, kad valios netrūksta, tad viskas bus puikiai :)
2015-04-27 16:34:55
na ką gavau ir aš savo valgiarašti, tai kiek nusivylus esu, receptams trūksta tikslumo, toks vaizdas, kad visiems štampuoją tą patį, bet reikia mėgint :)
2015-04-27 18:11:57
Su receptų tikslumu tai jo, biškį yra bėdų čia. Tenka pasitelkt sveiką protą ir vaizduotę :)
2015-04-27 19:28:30
Man keista, kad įvardina, kaip vidutinis, mažas ar pan :) galėtų geriau rašyt gramais, tada visiems viskas aiškiau būtų, tarkim jei aš agurką ilgą perku, tai turiu sukt galvą, kiek jis atitiktu 3 vidutinius mažus :D foto irgi klaidinančios :D aišku, reikia pačiam pasikoreguot, bet smagiau, kai gauni viską tiksliai :)
2015-04-27 21:44:18
Dėl daržovių - būkit ramios, dėkit kiek norit ir valgykit kada norit (turiu omeny žalias, šviežias). Tiek čia, tiek knygoj Andriaus pabrėžiama, kad su daržovėm tai - pagrindinė taisyklė (valgyti kiek nori ir kada nori)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS