Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Na ką gi... Pradedame šlifuoti nereikalingus kilogramus žemyn.
2015-04-21 23:51:52
Mane irgi sudomino ta "dieta" su koldūnais ir snikeriais... Nes aš nuo tokios dietos dabar ir kratausi kilogramus, o ją tau išrašė dietologė? Treneris? Paplėtok truputį :)
2015-04-22 00:12:20
Treneris pas kurį sportuoju ir dabar. Ankščiau kada sportavau prieš kelius metus jis mitybą visiskai kitokią rašydavo. Dabar pradėjus sportuoti daug jo duodamos mitybos pasikeitė. Taip yra pvz dienos mityba :
mišrainė bet kokia 300 gr juoda riekė duonos
snickeris double
bet kas pusė kilogramo
vaisiai citrusiniai puse kilogramos ant viršaus migdolų aliejus
koldūnai 300gr nesvarbu virti ar kepti su valgomu šaukštu grietinės
mėsa bet kiek kiek nori
Svoris krenta ir ištikro yra daug pavyzdžių jo sporto salėje kur moterys atsikrato laikydamosi dietos suvalgydamos viską kaip prilauso tarp 2-3 val numeta po 17kg ir t.t. pilna pavyzdžių. Tai va tas plačiau. Man asmeniškai nelabai patiko todėl ir užsiregistravau čia, kad nereiktų pušinėti ir ieškoti informacijos po visur ir galėtum bendrauti su savo sričių profesionalais bet kad nelabai jie atrašo...
2015-04-22 07:42:12
Laba visiems. Na galiu pasidžiaugti vakar pirmą dieną prasilaikiau mitybos visko kaip buvo parašyta tik kelis kartus suvėlavau pavalgyti, taip pat sporto salėje gerai paplušėjau atlikdamas kojų dieną ir išgėriau turbūt daugiau vandens negu reikėjo per dieną apie kokius 4l. Ir rytiniai rezultatai tokie kad -2 kilogramai. Šaunu :)
2015-04-22 09:26:57
Labas, prajuokinai :). Sėkmės laikantis plano :)
2015-04-22 10:50:41
Kas čia jau taip juokingo ?
2015-04-22 13:40:09
Kaip gali per vieną dieną nukristi 2 kg kūno masės? :) Arba skysčiai dingo, arba tiesiog labai daug prieš tai valgydavai. Po savaitės pasisverk bus tiklus skaičius kiek nukrito kūno svorio. Neįsižeisk, aš to tikrai nenorėjau. Aš labai džiaugiuosi tokiais žmonėmis, kurie kažką daro, o ne žada daryti. Taip ir toliau!!!
2015-04-22 14:30:22
Laplandija, labai jau idomus tavo meniu buvo iki kilo.lt :) apie toki dar nebuvau girdejus :)
2015-04-22 17:08:33
:D jooo, mityba fantastiška. Nepyk, bet netikiu nei per kur. Man tai storėjimo arba daugių daugiausiai masės auginimo - tik jau ne metimo dieta. Jaustis turėtum tiesiog šlykščiai, o lašiniai kauptis kaip pingvinui.
2015-04-22 17:55:28
mm kaip noreciau snickers :DD
2015-04-22 20:06:37
Neisižeidžiau nei per kur pats suprantu tiesiog smagu. O dėl mitybos norit tikėkit norit ne per mėnesį numečiau apie 10 kilogramų tik poto sustojo svoris kristi. Ir kaip minėjau pavyzdžių yra daug kurie numeta daug svorio su tokia mityba ir nepraranda raumeninio audinio o jį dar padidina. Moterų tai pilna pavyzdžių žinau skamba įdomiai bet taip jau yra :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS