Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Na ką gi... Pradedame šlifuoti nereikalingus kilogramus žemyn.
2015-04-20 21:42:01
Labas visiems kurie naudojasi KILO.LT prisijungiau prie šios programos šiandieną. Taigi pradėsiu šlifuoti nereikalingus kilogramus žemyn. Išsipirkau narystę 3 mėn,nes pagalvojus ,kad vienam mėnesiui neapsimoka. Gavau sudarytą meniu kuriuo esu patenkintas,bei galimybe viską keisti pagal savo norus. Kol kas viskuom esu patenkintas. Taigi ,kad liūdna nebūtų vienam,norisi išgirsti jūsų istorijas kaip kam sekasi,nes manau čia jeigu kam bus įdomu pasidalinsiu kaip man sekasi kaip tobulėju ,kokie nuopoliai laukia ar pakilimai.. Taigi malonu su visais susipažinti :)
2015-04-20 22:12:43
Labas :) papasakok, kodėl čia atsidūrei ar pan :))
Laikom kumščius, kad sektūsi :)
2015-04-21 00:05:15
Labas :) as esu uzsiregistravus nuo vasario 22 dienos. Pries tai sveriau 62,5 kg dabar 59. Grieztai naudojuosi valgio planu ir sportuoju 3 dienas i savaite. Letai matosi rezultatai, bet po truputeli matosi ;)
2015-04-21 00:13:16
Kodėl čia atsidūriau tai gan įdomus klausimas. Sportuoju gan senokai jau sporto salėje susitvarkau su savimi numetu svoį ,poto kas nors pasikeičia kaip daleiskim teko keliauti ir vėl viskas sugryžta kada savęs neprisižiūri. Dabar pradėjau eiti vėl i sporto salę pas tapatį trenerį pas kurį ėjau prieš kelis metus,kada numečiau daugiausia svorio tai buvo -20 kilogramų. nuo 115 iki 92 . Tačiau man jo mitybos įpročiai atrodo pasikeitę nes man į mitybą tiesiog įrašydavo batonėlį Snickers,keptus koldūnus vakare su grietine vaisių pusę kilogramo su aliejumi todėl svoris pakrito bet sustojo labai greitai kritęs todėl nusprendžiau pažiūrėti kaip viskas atrodo čia .. Tuo labiau kad mūsų pagrindinį trenerį ir juo domiuosi jau senai turiu nusipirkęs jo knygą ir kas buvo parašyta jo knygoje man labai patiko todėl nusprendžiau sudalyvauti ir čia. Nenoriu plaukioti po internetą ir ieškoti informacijos per 20 puslapių ir vis skirtingų nuomonių apie viską ... o Kilo.lt man atrodo viską puikiai čia sudeliojo. Tai va norėtusi tiesiog pasiketi rezultatų ir juos išlaikyti ilgam. Tai va ilga istorija trumpai.
2015-04-21 00:14:50
Sakykit kaip pavyzdžiui su mitybos planais kai kur pastebiu,kad skundžiasi žmonės,kad neatsižvelgia i jų prašymus ar tiesiog visiem vienodi šablonai. Kaip Jum sakykit kaip viskas vystosi kokiu minusinių pastebėjimų turit ? :)
2015-04-21 11:27:31
Labas, mitybos plana man sudare o po to as kaitalioju kaip tik patinka nors penkis kartus per diena :D svarbiausia islaikyt pagrindinius principus.
2015-04-21 13:58:21
mhm...o tai pagrindiniai principai yra kokie tada ? Kaitalioji kiek nori o pati programa vistiek išlaiko tą pagrindinį kalorijų kiekį ? ir vistiek tave įspraudžia į tą reikiamų kolorijų kiekį per dieną aš taip suprantu kaip čia viskas veikia. Taip ?
2015-04-21 23:20:05
Hey :)
Ne, negali kaitalioti bilekaip, nes sistema nepastatys tavęs į vėžes. Pagal sau nustatytą patiekalą, turi įvertinti kitus (baltymų, anglių, riebalų kiekius ir pan). Kad pasirinkus tam tikrą patiekalą, paros norma neviršytų nustatytos ir panašiai. Geriausiai, bent aš taip dariau, nors nedaug ką keičiau dar, parašyti dietologei ir paklausti ar tinkama būtų keisti tą į tą. Nors išvis tai siūlyčiau pradžioj nekaitaliot, o maitintis pagal nustatytą.. Nebent kažko visai netoleruoji :)
Tai vat, sekmės :)
P.S. smalsumo dėlei - nuo to mitybos plano, į kurį įėjo ir snikeriai ir grietinė, tu kūdėjai? Ar gerai suprantu? :o
2015-04-21 23:41:34
Mano nuomone , kaip bebutu , bet privalome laikytis to meniu , kuri paskyre dietologe, nes ten juk yra apskaiciuota dienos riebalai, baltymai ir t.t : viskas isbalansuota. :)
2015-04-21 23:49:24
Aikšku. Na šiandiena kaip pvz vakarines keptos vištos salotas pakeičiau i pamidorą su mocarelos sūriu. Pasižiūriu plius minus kaip kas man čia gaunasi. Vakarienę stengiuosi pakeisti i jau paruoštą nes gaunasi man kad gan velokai pasportuoju todėl nebesinori tarškintis namuose. Na o dėl ankstesnio klausimo tai krisdavo bet labai lėtai tai buvo pastovus valgymas 6 kartai valgymo per dieną ir būdavo visko . Bet svoris krito letai po truputuką poto man bent jau asmeniškai buvo ir nustojęs. Tiesiog nelabai sveikai atrodo valgyti tokius dalykus keistai truputį.. O dėl susisiekimo su detologu aš kadangi dar žalias nelabai žinau kur man jei parašyti,nes turėjau kelis klausimus tai parašiau tiek mentoriui vadinamam tiek pačiam Andriui kolkas jokio atsakymo negavau...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS