Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Numesti (riebalus) ir išlaikyti rezultatą
2015-08-23 08:17:28
leliiumai, kaip gerai, rezultatai puikus!tavo debeselis nebe juodas o visas graziai sidabrinis! susikaupei ir padarei, galiu tik pagirti!
2015-08-23 17:40:08
Leliumai, neujaugi jau turiu nuleist rankas? :o
Šaunuolėė :)
2015-08-24 07:52:41
Barfuss, rankų negali nuleist, kas ten žino, kokia bus kita savaitė ;) Be to, numesti kg lengvesnioji dalis, reiks dar išlaikyt neužlipant atgal į viršų. Bet kokiu atveju laimėsim abi - juk atsisveikinsim su keletu kilogramų. Man priimtinos abi pozicijos - tiek būti ta, kuriai "kvėpuojama į nugarą", tiek ta, kuri tai daro ;) Tai padeda susikaupti. Pirmyn!!! TU GALI!
2015-08-24 16:56:46
Aha, tikrai palaiko tonusą šis iššūkis :))
Ne aš, ne tu, o mes galim! Yay :)
2015-08-29 06:12:55
Dvidešimt pirmoji savaitė:
-0,7kg (pasiekta 67,6kg);
krūtinės matmenys išliko (91cm);
-1cm nuo liemens (68cm);
-1cm nuo klubų (97cm);
-1cm nuo šlaunų (56cm).

Šią savaitę svorio kritimo tempas "vadovėlinis" :) Mityba visą savaitę tinkama, sporto trys dienos vietoj suplanuotų keturių (turiu dar šią dieną plano įvykdymui). Dvi iššūkio "minus 5kg" savaitės = -2,4kg.
2015-08-29 10:47:10
Leliumai, saunuole, o ir svorio issukio 2 savaiciu rezultatas puikus. Mano nuomone geriau jau -2,4 negu -5 kg, nes butum numetusi ir raumenis, o dabar greiciausiai gryni riebalai nukrito. As uz letesni svorio metima, bet sveikesni ir taisyklingesni. :)
2015-08-29 12:21:45
leliumai, laikau sukryžiavus pirštukus, kad ir toliau taip gerai sektųsi. Tikrai vadovėlinis krytimas - po truputį, saikingai ir sveikai. Bus lengviau tokį kritimą išlaikyti, tad liuks.
2015-08-30 08:46:58
Man irgi labiau patinka normalus neskubrus svorio kritimo tempas. Dėl, kaip Nora rašė, raumenų išsaugojimo ir dėl to, kad išvengiama "pavargusių akių" efekto.
2015-08-30 09:37:07
tau ziuriu sekasi irgi labai gerai! giriam! is tikruju vadovelis tempas, geriau ir noreti negali. o man vis tiek jau moteriskai rupi, tai ka pirksi prizui?...
2015-08-30 23:11:34
Suknelė tikrai bus :))) Esu jų mylėtoja, tobulas drabužis!
Laukia garderobo atnaujinimas (pribrendo reikalas ne tik dėl gražėjančios figūros).
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS