Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Numesti (riebalus) ir išlaikyti rezultatą
2015-08-14 21:42:38
Šią savaitę man peršasi tokios mintys, kad vos tik vidinis pasitenkinimas sava išvaizda (ar sveikata, priklausomai nuo motyvų) padidėja, rezultatai ima ir pablogėja. Tad sau bandau pasakyti, kad "visai neblogai" netinka, tikslas - "puikiai" :)

Klausyk, barfuss, kad mudviem tokiom nuklydėlėm azartas laikytis kaip priklauso neišblėstų, siūlau "minus 5kg" iššūkį. Katra pirma laikantis kilo.lt plano tai pasieksime. Ir išlaikysime (nuokrypis leistinas ne daugiau 0,5kg)
2015-08-15 07:58:51
Devynioliktoji savaitė:
-0,8kg (pasiekta 70,0kg);
-1cm nuo krūtinės (92cm);
-1cm nuo liemens (70cm);
klubų matmenys išliko (99cm);
-1cm nuo šlaunų (57cm).

Rezultatai geresni, nei tikėjausi (šią savaitę mitybą 5 dienas vertinau "gerai", po vieną dieną "vidutiniškai" ir "blogai"). Svoris toks, kad kaip tik iššūkiui pradėti :) Tai kaip, barfuss, priimi mestą baltą pirštinę? ;)
2015-08-15 11:25:50
Priimu!!
Mano svoris 74, 3 kg, tai, kai laimėsiu (aha aha) kaip tik būsiu peržengus savo baisiąją septyniasdešimties zoną :))
O tu šaunuolė!
2015-08-15 15:06:52
Super! O kai aš laimėsiu :))), bus kaip tik garderobo atnaujinimo riba. Dvigubas azartas!
2015-08-17 19:25:08
sekmes merginos, parasykit, ka nusipirkot, o kad abi nusipirksit, net neabejoju
2015-08-19 17:34:26
Paanalizavusi, kodėl turėjau nesėkmingą mėnesį ir kokiom pagundom neatsispyriau, pasidariau sąrašą, kaip galėčiau elgtis kai norisi "ko nor skanaus". Turiu budintį sąrašėlį :)

1) Nukreipti dėmesį į kitus dalykus.
Ar yra veikla arba darbelis, kuriuo galėčiau užsiimti dabar pat?

2) Keisti kitu.
Gal norėčiau sugraužti kokią daržovę arba obuolį?

3) Jei jau valgyti, tai mažiau žalingą arba rinktis išskirtinį ir mėgautis.
Ar yra sveikesnė alternatyva? Gal labiau norėčiau kito skanėsto, nei to, kuris dabar po ranka? Gal galėčiau pasigardžiuoti kuo nors išskirtiniu?

4) Mažinti kiekį.
Juk galiu paimti tik pusę kiekio, ar ne? Gal yra šalia kas nors, su kuo galėčiau pasidalinti? Ar dabar savaitgalis/šventės, kad susiruošiau gaminti skanėstą namuose?

5) Valgyti tik po valgio.

6) Nelaikyti matomoje vietoje.

Šie punktai padeda skanėsto atsisakyti arba atidėti suvalgymą vėlesniam laikui (kas dažnai virsta atsisakymu). Bandau lengvai ir nepastebimai šiuos punktus diegti ir šeimoje. Ir tai veikia! Vyresnysis sūnus mielai sutinka vietoj pieniško šokolado suvalgyti džiovintų vaisių batonėlį, ar svečiuodamasis pas senelius pasiūlytą šakočio gabalėlį sako, kad suvalgysiąs po pietų ir vėliau apie jį tiesiog pamiršta... :)

2015-08-19 22:18:46
arba paskaiciuoti, kiek liko iki lucky day. ir susikoncentruoti i ta diena, bent jau as taip darau. ir mane labai sulaiko iremtos i mane mano artimuju akys. vaiku juk negali apvilti....
2015-08-22 06:41:05
Dvidešimtoji savaitė:
-1,7kg (pasiekta 68,3kg);
-1cm nuo krūtinės (91cm);
-1cm nuo liemens (69cm);
-1cm nuo klubų (98cm);
šlaunų matmenys išliko (57cm).

Rezultatas nustebino - tikėjausi apie 1kg... Mityba buvo tvarkinga visas dienas, gal po pertraukos organizmas reaguoja kaip pradėjus mesti svorį, o gal 1500kcal per mažai. Žiūrėsiu, kaip bus kitą savaitę.
2015-08-22 09:24:20
leliumai, nuostabūs rezultatai!
2015-08-22 10:01:14
Valiooooooooo!!! Šauniai varai ;) žinok man lygiai tas pats. Po atostogų pradėjus vėl preciziškai laikytis mitybos svoris pradėjo labiau krist nei tikėjausi. Bet dabar lucky day, tai atstatinėju :D O pastebėjimai tavo labai teisingi.
ir džiaugiuos, kad jie veikia :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS