Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Numesti (riebalus) ir išlaikyti rezultatą
2016-03-30 16:12:38
Bet tu man davei ka tik puikia minti, atsispausdint patiekalus :) na ne tam, kad iseiciau, o kad tureciau po ranka, kai norisi kazka kita gaminti nei ta diena priklauso. O ir skaniu kokiu ten yra... atrodo paprasti, bet mano fantazija tiek nesuveiktu. Be to vasara atvaziuoja anyta i svecius, ji negali valgyti astriai, kepto, rukyto maisto, tai turesiu puikiu ideju po ranka :)
2016-03-30 19:55:28
Nykstuku salyje pamateme nendrele
Nulipancia nuo svorio grafiko kalveles
Ji nutare perzengti riba savo
Padejus sviesta riesutu vazele
Svarstykliu fronte buvo nieko naujo
Isgramde ji resursu sau indeli
Bet debeselis buvo gero budo
Ir juodas gavo sidabrini krasta
Gamta pasiule nauja balta lapa
Blogai tegali buti dienas tris
Ketvirta visa diena buvo zalia
Coliukes girdim mes zingsnius
Jo Didenybe Chaosas -kada jei ne dabar
Isleis atostogu svarstykles
Ir pletku neimam mes juk domen
Aukstos kulturos nematyti
Mes nebekramtome jausmu
I kelnes telpa drauge miniaturine
Geriausia savo versija esu.
Vidus uzauges ir isore prazydus.
2016-03-30 21:54:29
visko neperskaičiau, bet užkibau už priklausomybės nuo kilo.lt ir vyro komentaro. čia ne svorio klausimas, bet vėlgi - virtualios bendruomenės. vieni žmonės į jas palinksta, nes randa bendraminčių, o kiti negali to suprasti. man tai dar norisi čia būti. bet aš pagalvojau, kad jau senokai nesilaikau skrupulingai plano. laikausi maždaug, maždaug žinau ką valgysiu, valgau, kas tą dieną patogiau. bet yra toks saugumo jausmas, kai esu prisijungus.
2016-03-31 10:01:49
Ačiū, Piešiny, už portretą :)))

Mano ši savaitė žaliais burbulais nusėta :) Puikus jausmas!
2016-03-31 18:14:44
Ach Leliumai, portreta nusipiesei tu pati, juk matai kad is tavo auksiniu fraziu sudaryta, man fantazijos neprireike...
Visa savaite zali burbulai-sveikinu! Paleidi kilo ranka su aukstai iskelta galva! Saunuole!
Uzeik nors kaip svecias , tavieji laiskai mums labai reikalingi.Tebunie tai vienintele priezastis, del kurios vel atversi kilo puslapi-kad parasytum laiska.Lauksim!
2016-03-31 23:39:49
Oi, Piešiny, jau ne pirmą kart sakau, rašytoja tau būti.
Džiaugiuosi, kad leliumai pasiekei savo tikslą čia. Laukia kiti balti lapai, kiti kalneliai.
Sutinku, kad forumas toks gėris, kurį pakeisti kuo nors kitu sunku, dėl jo ir aš vis dar čia. Taip jau gyvenam - prasilenkdami, susitikdami, išsiskirdami, su pakeleiviais ar vieniši. Sėkmės, jei grįši, tai tik svečio teisėmis!
2016-04-02 08:42:23
Šią savaitę minus 1,2kg ir po minus 1cm nuo krūtinės ir šlaunų:

2: 67,8kg, 91-69-99(57)cm, 28,5% riebalų, 35,0% raumenų.
1: 69,0kg, 92-69-99(58)cm, 29,4% riebalų, 34,8% raumenų.
0: 69,6kg, 92-70-100(58)cm, 29,8% riebalų, 34,7% raumenų.
2016-04-02 15:16:30
Sveikinu, šaunuolė, laikeisi draugų rankos ir tau pavyko!
Kiek suprantu, pasilikai su mumis?
2016-04-02 15:25:34
Na va matai, kai zali burbuliukai, tai ir rezultatas puikus :) Gal pasilik, ka? ;)
2016-04-03 08:58:37
Ačiū, kad buvote puikios pakeleivės :) Dalinomės, atradome, palaikėme, kai reikėdavo, ir stipriau šonan niukteldavom.

Aš ir toliau einu tuo pačiu keliu. Tikslas dar nepasiektas. Burbuliukai ant šaldytuvo tebespalvinami. Tik čia būsiu retesnis Svečias :)))

Sėkmės Jums! Pagaukit laimės paukštę ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS