Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Numesti (riebalus) ir išlaikyti rezultatą
2016-03-29 19:53:24
Susirašiau ir savo "bagažą" :)))
- emocinis valgymas;
- įsitikinimas apie valgymo džiaugsmą;
- įsitikinimas, kad naujasis gyvenimo būdas kur kas imlesnis laikui nei senasis.

2016-03-29 20:19:22
puikus darbas! . susirasius, viskas kur kas aiskiau ir visai nesvarbu, kokie tie punktai- kiekvienam- savi issukiai.
o as visai nebijau priklausomybes nuo kilo.lt- kiek reikes tiek ir busiu, niekur neskubu.
mano pagrindine motyvacija-sveikata ir noras issaugoti autoriteta-kas manes klausys, jei pati su savim nesusidorosiu. tai sudaro beveik 90% mano motyvacijos. esu ambicinga.negaliu pakesti,kai manes gailisi, o uzuojauta kitu akyse maciau, kai buvau itin stora.
visa kita -ziedeliai. isvaizda man nera prioritetas nes niekada grazuole ir nebuvau(nebesigincykit, jau raset, rasau, kaip yra).man pasiseke ir tame, kad sutikau vyra, kuriam isvaizda irgi ne prioritetas, nors jis pats labai simpatiskas
per visa laikotarpi buvau ir kuda ir stora-santykiams itakos neturejo- tiesiog kiti dalykai yra svarbesni, tad tai nera mane i prieki vedantis motyvas
tai kad lengviau issirinkti drabuzius-tiesiog smagiau

bagazas-emocijos , stresas, nuovargis.turiu save sekti, kad to neimciau valgyti.tam ir eina mano daugiausia energijos.o geriausiai mano bagaza ir pagrindini mano darba atspindi tie Caplino kalbos punktai, kur Sprintere pasidalino- nera ka pridurt.

2016-03-29 20:57:39
Bet man keisciausia, kad problema atsirado tada, kai pradejau galvoti ka valgau. Kai sutikau dabartini vyra, kuriam sveikas maistas yra labai svarbus, as irgi pradejau nebevalgyti bet ko. Va nuo tada ir pasiekiau ta kritini taska. Kol neturejau laiko, noro mastyti apie maista, tol problemos su svoriu nebuvo. Maistui isleisdavau labai mazai pinigu, restoranuose per visa gyvenima buvau maziau kartu nei per paskutinius 3 metus. Niekada gyvenime tiek nekepiau jokiu pyragu, varskes apkepu, tortu. Pasisedejimas su draugais apsiribodavo mazais uzkandziais, o dabar visa diena pries ateinant sveciam, gaminu maista.
2016-03-29 22:19:44
Narystės liko 4 dienos. Rimtai svarstau galimybę po tų 4 dienų palikti kilo.lt. Mane čia laiko tebelaiko galimybė pabendrauti su panašiomis aktualijomis gyvenančiais. Manau, kad mityboj ir sporte pasiėmiau viską, ką galiu gauti iš čia einamuoju periodu. Tad ir mąstau, sveriu, ką gaunu ir ar galiu toliau be to.
2016-03-29 23:08:01
Nepalik musu :(
2016-03-30 07:55:45
va ir as susimasciau, man naryste dar 3 menesiai, bet juk tikrai, cia tik projektas, nekabesim mes cia amzinai. kaip pats dar lieki, tai noris, kad niekas ,,neiseitu,, ir visos toliau bendrautumem.
maniskis sako,kad as priklausomybe isigijau nuo kilo, gi kasdien uzsuku, kai uzsiemiau svoro metimu, i kalendoriu neziurejau, bet dabar galvoju, kad si naryste turetu buti baigtinis procesas o ne begalinis, bet kaip ir kada ta riba nubrezt? Ir kodel dalis nariu grizo, nors ir ne(be)raso i foruma.Yra apie ka pamastyti.
2016-03-30 09:26:19
Man asmeniskai tai yra kaip klubas, kaip sporto programa ir kaip mitybos planas, receptu knyga. Mokedama cia tikrai (mano nuomone) nedidelius pinigus, as gaunu daug. Kaip kad palyginimui galiu pasakyti, juk is facebooko neissitrinam, receptu knygos neismetam, o sporto klubo duru neuzdarom... Kita priezastis, kai parasai i foruma rastu, paaiskeja priezastys apie kurias net nebuciau pagalvojus. Va, kad ir vakar leliumai priverstine analize.... jei ne jos klausimai, buciau net nesuvokusi priezasciu. Kitas privalumas, kitu nariu aprasytos problemos, patirtis, pastebejimai, apie kuriuos net nesusimastydavau, o tai nera tas pats kaip skaityti knyga, kurios autores tu nepazisti (nors ir virtualiai, bet jautiesi pazistamas su tais zmonemis, kuriais bendrauji).
As dar nepasiruosusi iseiti, nes turiu tiksla ismokti gyventi toki buda, o ne tik vykdyti uzsiduota plana.
Kodel jos grizta... o gi todel, kad pasieke trumpalaiki rezultata, ivykde plana, pasieke tam tikrus skaiciukus, bet neismoko gyventi.
2016-03-30 13:50:31
tiesa pasakius ir man-savotiskas klubas.ar jame liksiu po 3 menesiu priklausys ir nuo to, kas jame bendraus. siaip pagal laika tureciau buti ,,paskutine,, ir jei matysiu kad susirasineju pati su savim, mano irasai savaime nunyks.
kol kas irgi nepasiruosus palikt. nors maitinuosi pagal principus, ne pagal plana, ir ieskau, kur ,,ribos,, ir sportuoju pagal kluba o ne kilo.lt bet va- motyvacija randama forume ir kontrole padeda.
Leliumai, ka nusprendei?
2016-03-30 15:07:59
- mitybos plano sudarymo instrumentu pasinaudojusi - susidariau meniu pagal patiekalo tipus - jis man jau ilgą laiką nepabosta :) Ir principai suvokti;
- receptai atsispausdinti, tad kilo.lt receptų knyga lentynoje;
- sporto pratimai, tinkami atlikti namų sąlygomis, taip pat atsispausdinti; bendra sistema, kiek kokioms raumenų grupėms pratimų reikia, išsiaiškinta su Pauliukevičiaus knygos "Tobulas kūnas" pagalba; sporto programa čia keista kelis kartus, tad pavyzdžių turiu. Jei kada nors persikelsiu į sporto klubo treniruoklių salę, paprašysiu ten man sudaryti sporto programą;
- kontrolė, kaip praėjusios dienos įvertinimas kilo.lt sistemoje, man buvo paveikus tik dalį laiko, vėliau - mielai būčiau spaudusi mygtuką "praleisti". Spalvinu kreidele savaitės lentelėje burbuliukus ant šaldytuvo ir mane tai geriau motyvuoja, nes juos mato šeimos nariai;
- forumas, kitų narių patirtys, įžvalgos, atradimai ir praradimai, bendravimas - šitai sunku kuo nors pakeisti...

Esu dėkinga kilo.lt už puikią pamoką "kaip", klubo nariams - už pagalbą suvokiant "kodėl" ir pasidalintas patirtis. Jaučiu, kad metas paleisti kilo.lt ranką ir keliauti toliau pačiai. Tikiu, kad grįžt neprisireiks. O jei prisireiktų, tai ne su tuo pačiu tikslu :)))
2016-03-30 15:40:56
Man tai liudna, kad tu iseini :(
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS