Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Numesti (riebalus) ir išlaikyti rezultatą
2016-03-24 10:19:24
Man labai patiko ši:
"Tai, į ką mes sutelkiame savo dėmesį, lemia mūsų savijautą, tai, kaip jaučiamės, - mūsų veiksmus, o veiksmas, be abejo,- rezultatą."

2016-03-24 13:35:15
tobula fraze
2016-03-25 07:48:06
aš labai praktikuoju tą emocinio valgymo klausimą. sako japonai turi tokį žodį, kuris reiškia, kad nori valgyti ne todėl, kad esi alkanas, o todėl, kad burna jaučiasi vieniša. tiesiog dėl malonumo jausti sviestinį sausainį su šokolado gabalėliais tirpstantį burnoje ;DDDD
man patiko gerčienės patarimas - imtis veiklos tada. (mano veikla - sėdėt prie kompiuterio, tai kiek nepadeda, na bet vis viena)
2016-03-25 12:34:51
svečias aš :)
2016-03-25 14:26:05
Vakar diena ir šiandienos praėjusi dalis - žaliai burbuliuotos :)

Šiandien skaitinėju Vaidos Kurpienės ir bendraautorių knygą "Balansas". Berods Piešinio temoje ėjo kalba apie alkį. Dalinuosi, ką perskaičiau. Atrodo, radau atsakymą ir dėl savojo pavakarių-vakarienės alkio.

"Pietų metu turėtumėte gauti 30-40% paros kalorijų nomos. Jei pietūs per maži, labai norėsite valgyti vakare, nors per pietus maisto nesinorėjo."

"Ar pastebėjote, kad neišsimiegojus antroje dienos pusėje norisi užkandžiauti? Ir norisi tikrai ne morkų ir agurkų. Rankos tiesiog tiesiasi prie saldainių, sausainių, bandelių ar net rimtesnių miltinių patiekalų. Atrodo, užkandate, bet sotumo jausmo nėra, greitai ir vėl norite valgyti, o vakare visai sunku sustoti. Tai vėl tas pats kortizolis <...> Taigi nuo šiol nustatykite žadintuvą ne ryte, o vakare - kada laikas eiti miegoti."
2016-03-25 16:18:00
o as irgi vakar pradejau skaityti, radau ta pacia fraze. ziurek, gal tai mums pades su tuo vakariniu alkiu- jis mane irgi kamuoja.reikia tikrai sotesniu pietu ir gerai issimiegoti(jei pavyks) itariu kad ir angliavandeniu langas po sporto yra visai neblogas gelbejimosi ratas-man bus aiskiau sekmadieni, kai sversiuos.ar radai koki skanu recepta?
2016-03-25 19:24:53
Dar nieko iš "Balanso" nebandžiau gaminti. Bendras pirmas įspūdis užmetus akį - nemaža dalis pernelyg rafinuoti, neveltui virtuvės šefo siūlomi :))) Mane paprastai užkabina tie receptai, kurie atrodo nesudėtingi pagaminti ir su saikingu kiekiu ingredientų. Bet gal tai tik pirmas įspūdis pavarčius. Pažiūrėjus atidžiau turėčiau tikrai rasti ką išbando.
2016-03-27 16:27:18
Aukime savo vidumi ir žydėkime išore ;)
Su pavasariu ir atgimstančia gamta visas (ir visus)!

Šeštadienį ryte kaip ir priklauso svėriausi ir matavausi.
Minus 0,6kg, po minus 1cm nuo klubų ir juosmens.

0: 69,6kg, 92-70-100(58)cm, 29,8% riebalų, 34,7% raumenų.
1: 69,0kg, 92-69-99(58)cm, 29,4% riebalų, 34,8% raumenų.
2016-03-27 21:42:01
Pagalbos rankos priėmimas ir ištiesimas pasiteisino. Ačiū grandinėle!
Ataskaita: Svoris 65 (buvo 66.6) 92-69-93 (178) Taip buvo šiandien ryte. Tikiuosi, kad rytojaus rytas nenubrauks pasiekimų.
2016-03-27 23:23:57
Gaudre, sveikinu :) Mostelėjai šią savaitę iš peties!!!
Viskas įmanoma. Liko iki finišo nedaug ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS