Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Numesti (riebalus) ir išlaikyti rezultatą
2016-03-23 12:59:41
Na ką, mielosios, verčiat pasitempti :)))

Galvoju, kai jau NA-TŪ-RA-LIAI nebereiks "lucky day" ir pakaks vieno nedidelio deserto per savaitę bei vieno "lucky" patiekalo vietoj visos dienos, tada jau galėsiu pasakyt, kad didieji pokyčiai įvyko ir gyvenimo būdas pakeistas nebeapgręžiamai :)))

Kad viskas neatrodytų per gražiai, papasakosiu apie 2proc. Taip, priklausau, bet ne tiems, kurie su savo nemažu ūgiu gali į 34-36 dydį įsispraust :))) Manoji pečių linija - 40 dydis (ir kitaip nebus), klubų plotis 38 dydžio, liemuo - kai pasistengsiu, bus 36 dydžio (jaunystėj buvo 34, dabar esu realistė ir mintyse 36 kaip siekiamybę vizualizuojuosi :))) ). Prie viso to pridedam apvalesnes šlaunis ir gaunam vieną iš dviejų komiškų vaizdų - arba kelnės užstringa vidury šlaunų, arba šlaunys įbraškintos, o juosmens srityje galiu ir kokią miniatiūrinę draugę priimt :))) O kad vizualizacija liekno juosmens būtų tikresnė, pasekiau Gaudrės pavyzdžiu ir užsisakiau prieš pora dienų sijoną (berods iš ten pat), kurio juosmenį reiks pasiekt. Turėtų artimiausiomis dienomis tas gyvas paskatinimas pasiekti mano namus :)))

Prisigyriau avansu, dabar žūt būt teks įgyvendint :)))
2016-03-23 16:41:17
leliumai, kaip tik galvojau pasiūlysiu tau aplankyti tą parduotuvę, nes jie turi visų modelių liniją 176 ūgiui. Pralenkei, esu tikra, kad apsidžiaugsi gavusi savo paskatinimą ir lauksim įspūdžių :))
2016-03-23 17:33:17
vizualizuoju-Leliumai vyksta i Olandiska kelniu karalyste ir pagaliau isigyja Teisingas Kelnes.Toki grozi reikia parodyti! Sijonas- labai elegantiska, bet ir paslepia viska.Rasim.
2016-03-23 19:17:28
Piešiny, Lietuvoje tikrai atrasime suknelę, kurioje atrasi save:))) Džinsai, kelnės - praktiška, bet ką gali suknelė!!!
2016-03-23 19:25:32
Yra. Maciau Vasiljevo parodoje Arsenale. Net dvi. Neitilpciau neipirkciau bet pasvajoti galima...
O kas be ko juk pasizadejau sau suknele po metu ,,darbo,, kilo.lt- bus vasara, tad jei si priza man visos pades surasti....
2016-03-23 22:24:38
Mačiau ir aš Vasiljevo suknelių. Na ir akceleracija!!! Pasijaučiau kaip nykštukų šaly :)))
2016-03-24 09:17:24
Piešiny, aš į Vilniaus kalvas irgi dviračiu lipu :) mano suknelė patogi, tamsiai mėlyna, aksominė. jau greit gal baigsis visi šie sniegai ir ledai ir galima bus sėsti ant dviračio, uhu!
2016-03-24 09:30:35
Ryte keliavau į paštą atsiimti siuntinio su sijonu. Parsinešus puoliau matuotis, kad pažiūrėt, kiek cm dar trūksta. Nusipirkau S 176 ūgiui skirtą su nurodomu liemeniu 64-66cm. Užsisega jau dabar, bet kad komfortiškai jausčiausi visą dieną, keli cm minus reikalingi. Pasistaipiau ir laiminga pradedu naują dieną.
P.S. vakar diena buvo visa žalia, nors ir teko pavakarių - vakaro metu sau priminti, kad lieknėju :)))
2016-03-24 10:03:33
Valioo! Kaip smagu ir dėl pavykusio pirkinio ir dėl žalios dienos.
Kopijuoju tekstą ,,Nusipirkau S 176 ūgiui skirtą su nurodomu liemeniu 64-66 cm. Užsisega jau dabar, bet kad konfortiškai jausčiausi visą dieną, keli cm minus reikalingi" ir pasirašau, mano situacija visiškai analogiška. Laikykimės ir žaliuokime :)))
2016-03-24 10:14:18
Vakar prisėdau ir išsirašiau naudingas mintis iš peerskaitytos Gerčienės knygos "Lieknėju paskutinį kartą". Nemažai kas kartosis iš Piešinio citatų. Bet kartojimas mokslų motina, ar ne :)))

Dažnai pervertiname tai, ką galime pasiekti per mėnesį, bet neįvertiname to, ką galime pasiekti per metus.

Yra dvi priežastys, kodėl Jums vis nepavyksta sulieknėti: arba Jūs nežinote "kaip", arba Jūsų "kodėl" nėra pakankamai stiprus.
Mes veikiame arba bėgdami nuo skausmo, arba siekdami malonumo. Jeigu norite pagaliau sulieknėti ir džiaugtis pasiektu rezultatu visą gyvenimą, su neveiklumu ir gyvenimu turint antsvorio susiekite kuo daugiau skausmo, o su veiksmu ir galimybe būti lieknai - kuo daugiau malonumo.
Tikslas turi būti toks, kurio nepasiekus Jums labai skaudės. Didesnė praradimo kaina - didesnė ir motyvacija.
Kai motyvacija stipri, valios beveik nereikia.

EMOCINIS VALGYMAS.
1) ar esu alkana?
2) kodėl man kilo noras valgyti? (neignoruokite diskomfortą keliančių emocijų, leiskite sau jas išjausti.)
3) kodėl man svarbu rasti kitą būdą patenkinti užplūdusią emociją? (žr. savo motyvaciją)
4) kaip kitaip galima būtų išspręsti šią situaciją? (alternatyvios veiklos sąrašas, tai yra kuo galėtume pakeisti valgymą. Labai tinka veikla, kuri užima rankas. Fizinė veikla yra bene geriausia alternatyva emociniam valgymui.)

Kuo daugiau džiaugsmo patirsite iš kitų dalykų, tuo mažesnis poreikis bus "džiuginti" save persivalgant.
Tikrasis valgymo malonumas - valgyti skaniai ir saikingai.

Mūsų išorė visada atspindi mūsų vidų.
Vaizduotė visada nugalės valią. Jūs visuomet elgsitės pagal savo savivaizdį.
Visada yra daug lengviau įgyvendinti tai, ką daug kartų esi surepetavęs mintyse.
Vaizduotėje turite ne tik pamatyti trokštamą vaizdą, bet ir išgyventi su tuo susijusias emocijas.

Nepasitenkinimo savimi jausmas kartu su nepageidaujamais kilogramais neištirps.
Nukreipkite mintis nuo savigailos ir savigraužos į veiklą.
Tai, į ką mes sutelkiame savo dėmesį, lemia mūsų savijautą, tai, kaip jaučiamės, - mūsų veiksmus, o veiksmas, be abejo,- rezultatą.

Nė vienas darbas nėra svarbesnis už kokybišką miegą.

Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS