Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Numesti (riebalus) ir išlaikyti rezultatą
2016-03-21 23:09:20
uzdedu visoms po pliusa dviguba-sauni pradzia,
labai patiko Leliumai numatomu pirkiniu saraselis-jau bandem cia mes apsirasyti Agnes puslapelyje.
pasitaisau ir as-pradejau nesioti nauja lengva puspalciuka karaliskos tamsiai melynos spalvos(gyvenu juk Karalysteje, ar ne?) ir jis is tokios kaip ir kailio imitacijos, turi pavadinima tas audinys, nebezinau.tai va, atrodo graziai ir labai svelnus paglostyti, tai visi ir siekia mane paglostyti, net vyras.
o kaip atrodo Leliumai paltukas? O judvi damos, jusu pirkiniu saraselio niekur nematyti, taigi, kaip ruosiates pavasariui????
2016-03-22 10:03:07
pliusai priimti :) Karališko mėlynumo paltukas ir dar švelnus, puikus pasirinkimas. Turiu tokį, tik rankų darbo, neišeina iš apyvartos jau n metų. Kadangi dėl objektyvių priežasčių negaliu sau leisti keisti garderobo įprastu būdu, tai oi......., kad žinotumėt, kaip rengiuosi :)))) geriau jau nenorėkit, kad pradėčiau pasakoti. Atsinaujinu nuolat, joks sezoniškumas man negalioja:)

2016-03-22 13:55:47
zinai Gaudre, koks mano garderobas? neturiu nei vieno klasikinio kostiumelio, nei vienos sukneles. dabar atrodau taip, kaip bendroje nuotraukoje su Ilka ir Andriumi- dzinsai su lopais, ilgas megztinis, neaiskus pakabukas su lelyte. Tiesa, viena sijona turiu ir tas odinis(ne mini, neissigask).
visai nepanasi i rimta zmogu, laimei, kad darbe uniforma...
ai, ko cia nepapokstaut- imu ir retkarciais dar ir ryza sruoga isitaisau. tinka prie (beveik) odiniu kelniu ir raudonu batu su kulniukais.
na? vis tiek nepirksiu klasikinio kostiumelio.
2016-03-22 14:55:16
o aš labiausiai mėgstu princesių sukneles. visą gyvenimą rengiausi maišais beformiais, kelnėmis, nutįsusiais megztiniais. todėl dabar labailabai patinka įliemenuotos suknelės pūstais sijonėliais. nuolat gaudavau ir šiandien tebegaunu spaudimą, kaip reikia tinkamai rengtis. dabar dar ir akcentuojant mano metus. bet aš tiek laiko stengiausi būti "tinkama", kad dabar leidžiu sau būti caraite - snieguole, ir tuo džiaugiuosi.
2016-03-22 16:04:01
Niekada nežiūrėjau kiek man metų (ir dabar nežiūriu:-)) ir rengiuosi taip, kaip man tinka ir patinka. Kadangi dirbu ofisinį darbą, tai mėgstu sukneles, kostiumėlius, įlendu ir į džinsus. Mėgstu puoštis, nešioju daug papuošalų, mėgstu skareles ir šalikėlius, nemėgstu pilkų ir juodų drabužių (juos nešioju tik per laidotuves). Žodžiu esu tikra šarka. Kita vertus kada, jei ne dabar? Pasirodo pradėjau norėti odinių kelnių (labai gražiai atrodo Piesinys). Kai numesiu kokius 4 kg, įsigysiu kaip prizą :-).
2016-03-22 17:15:36
Piešiny, karališka tamsiai mėlyna spalva Tau turėtų puikiai tikti. :) Taip ir knieti pamatyti ;)

Gaudre, galėtum ir papasakoti. Mums įdomu. Tikrai :)))

Hh, suknelės - jėga!!! Renkiesi drabužį, kad jaustumeis pati puikiai, koks skirtumas, kas ką galvoja. Tikiu, kad aplink yra žmonių, kurie komplimentus nutyli - pas mus juk praktika jų "neįgarsinti" vis dar plačiai paplitusi ;) Tad nesustok!

Čihita, puikus požiūris - puoštis "čia ir dabar". Man pačiai jis tik dabar po truputį ateina.

Manasis lengvas paltukas klasikinio silueto, iki kelių, sujuosiamas diržu, juodas su daug baltų žirniukų. Šiandien važiavau su reikalais, tuo pačiu užsukau elementariai nusipirkt kojinių. Grįžau ne tik su kojinėmis, bet ir su dviem palaidinėmis - viena trijų ketvirčių rankovėmis, kita trumpom. Abi mėlynos, skirtingų atspalvių, skirtingų siluetų. Taip ir nujaučiau, kad balandžio su garderobo atnaujinimu nesulauksiu - pradėjau jau dabar :))) Mano spintoje priešingai nei Piešinio, kelnių praktiškai nebūna. Sijonai, suknelės - už jų "atradimą" turiu būti dėkinga... pertekliniams kilogramams :))) Kelnės su jais "neskaniai" žiūrėjosi, o suknelės, sijonai - kur kas geriau. Kita vertus, figūros ypatumai tokie, kad kelnes gražiai krentančias labai sunku atrast. Tos vienintelės, kurios yra mano spintoj, atrastos po žvėriško kelnių skaičiaus matavimosi ir tai tik su pagalba kantraus ir tam dalyke nusimanančio žmogaus.

2016-03-23 08:08:04
Metas pakalbėti apie žalius ir raudonus burbuliukus.
Taigi, pirmadieniui įpusėjus čia pasidžiaugiau, kad viskas einasi puikiai. Neilgam :))) Pavakariais kepiau sūnaus atostogų proga sausainius pagal naują receptą (savaitgalis buvo be naminių desertų). Žinoma, paragavau. Nors išvaizda sausainių buvo visai nekokia (bekepant išskydo), tačiau skonis puikus - tirpstantys burnoje. Maktelėjau dar kelis (ir kodėl, pasakykit jūs man :))) ). Vakarienė kokybės prasme gerai, bet porcija turėjo būt mažesnė. Taigi, pirmadienis du raudoni burbuliukai. Vakar, antradienį, viskas ėjosi gerai. Tik vakare teko pridėti papildomą šeštą valgymą (žuvis), mat vakarienė buvo apie 19:30, o nusivakarojau beveik iki vidurnakčio. Raudonas burbuliukas sportui.

O koks jūsų žalių-raudonų burbuliukų balansas?

2016-03-23 09:49:49
apie drabuzius-suzavejo elegantisku moteru gausa.as su savo lopais slepiuosi.nors turiu pasakyti, kad kai gyvenau Lietuvoje, nesiojau ir as sukneles.Olandijoje pagrindine transporto priemone-dviratis.su pusta suknyte nepavaziuosi.kazkada isigyti sijonai taip ir prakabedavo spintoje kol beviltiskai iseidavo is mados.zmones cia rengiasi sportiskai, drabuziu kokybe gera, bet jie nera puosnus.tenka prisiderint.

apie burbuliukus- taves, Leliumai, as nepaguosiu- rasau kaip yra-per visa svorio metimo laika raudonu burbuliuku nebuvo.buvo tik tas izymusis isgascio ledinukas Stokholme ir planuotos kaledu ir Lietuvos daugiadienes ir tai tikrai, deja, viskas.
dabar situacija kiek kitokia-nors man kilo.lt paliko is esmes ta pati valgiarasti, as savo nuoziura pridedavau po viena neplanini uzkandi, tad formaliai ziurint-5 valgymai kaip turi buti ir sestas kurio neturi buti-isivaizdavau kad taip galesiu islaikyti svori.Deja, issibalansavau. Teks grizt i doros kelia ir pradet is naujo.tad, sakykim kasdien po raudona burbuliuka 2 savaites. Kaip tai suderint su luckyday?Nezinau.Bandau grizti i sena plana kol visai nenusivaziavau.
Sportuoju dabar pavyzdingai ir tai tik puikaus klubo deka.Radau savo vieta.Emocijas paliksiu kitam kartui-cia,kaip zinai, dar visko buna.
2016-03-23 09:56:00
Svečias, tai aš :)
2016-03-23 10:30:58
Šią savaitę pas mane žali burbuliukai ir tikrai raudonų nebus! Net sportuoju kas antrą dieną. Nuotaika pakili :-). Rimtai nusiteikusi 4 dienas pasilaikyti delčios dietos, kurią siūlė kilo.lt. Reiktų antrą Velykų dieną (sekmadienį) pradėti, bet pradėsiu nuo pirmadienio. Laikausi Gaudrės, Piesinio rankos. Leliumai kipkis ir tu :-)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS