Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Numesti (riebalus) ir išlaikyti rezultatą
2016-03-20 06:31:58
Ačiū, Gaudre :) Labai labai. Mano diena, savaitė, mėnuo ir (baltas) pavasaris nušvito visom vaivorykštės spalvom :)))

Esu emocinio valgymo ligos gijimo pradžioje. Mokausi nesukramtyti liūdesio, nusivylimo, pykčio, vienišumo, nuobodulio, nuovargio, nerimo ir visų kitų prie lėkštės genančių jausmų.

Eime :) Vakar ryte mano skaičiai buvo tokie:
69,6kg, 92-70-100(58)cm
29,8% riebalų, 34,7% raumenų.

Grįžo skaičiai, vadinasi, grįžau ir aš :)))

2016-03-20 06:38:23
Pavasario lygiadienis :) Geresnės naujos pradžios nė nesugalvosi :)))
Viskas aplink vakar dienos snygio nuklota nemenka sniego antklode. Pati gamta pasiūlė naują baltą lapą :)))
2016-03-20 07:25:47
Rytas nuostabus ne tik dėl neįtikėtino gamtos grožio, bet ir tavo žodžių. Eikim :) tirpdyti liūdesio, nusivylimo, pykčio, vienišumo, nuobodulio, nuovargio, nerimo, susikaupusio po mūsų oda ir galop visiems laikams jo atsikratykim. Mes to vertos, mes tai galim, juolab kartu :))))) Ech, kaip gerai! AČIŪ!
2016-03-20 07:48:18
Išgėriau stiklinę vandens su citrina, suvalgiau draugystės košę, lendu į slidininko kostiumą, čiumpu lazdas - negaliu atimti iš savęs galimybės susilieti su gamta ir tirpti kartu su kovo sniegu :))) Turiu sparnus...
2016-03-20 15:18:27
Leliumai, tu grįžai, o aš niekur nebuvau išėjusi....... Matyt esu įstrigusi savo pasirinktame meniu ir stabilizavau savo svorį.
Pailsėjau, pamąsčiau ir noriu eiti kartu. Tiesa, man toli iki jūsų (74), bet tai juk netrukdo eiti kartu, juolab kad leliumai ir Gaudrės paminėtos priežastys yra ir mano tokios pat. Ar priimsit?
2016-03-20 15:57:11
Žinoma, čihita, imk mano ranką :)))
2016-03-21 08:05:29
Sparnai nešė, rytinis pasivaikščiojimas su š/ė/l gnaiužė kvapą, oras ir vaizdas buvo fantastiški, buvau gera iki pat vakaro, padariau dar ir mankštą bet po jos, ramiai įsitaisius šalia mylimo vyro, mano burnoje lėtai tirpo jogos (čia aš jį taip vadinu) pyrago gabalas ir tai nebuvo suvalgytas nerimas, greičiau jau džiaugsmas. Taigi, kaip matome, turiu rimtų problemų :) Negaliu paleisti jūsų rankos iki pat sapnų:) Kaip jums?
2016-03-21 12:03:51
Šiame forume karts nuo karto užčiuopiame kokią nors lig tol teoriškai žinotą ir tik galų gale įsisamonintą esmę. Dabar - emocinio vakgymo eilė :)))

Vakar ir šiandien (tiek, kiek tos dienos būta) sekasi išsilaikyti tiesiam kely. Bet lengva todėl, kad nebūta "pavojingų" momentų.
Vakar prabamblinėjau po drabužių parduotuves. Anksčiau būdavau ta, kur įlėkė, greit surado ko reikia, pasimatavo, išsirinko kas plius minus tiko, ir išlėlė. Dabar tuo procesu pasimėgavau (negaliu patikėti, kad tai rašau!). Kadangi spinta auginant jaunėlį ištuštėjo visiškai (niekada ir nebuvo gausi), tenka galvoti apie pavasario-vasaros garderobą nuo... iki: lengvas paltukas, suknelė, pora sijonų, palaidinės, švarkelis, bateliai.... Gal ir į gera - galiu atsišviežinti iš esmės. Pradžiai grįžau su lengvu paltuku, nusižiūrėjau keletą drabužių. Reiks vėl kurią dieną pratęst :)
Šiandien su savo bernaičiais (vyresniajam mokyklos atostogos) gerokai pasidžiaugėm sugrįžusia žiema. Priridenom sniego rutulių, surengėm gniūžčių mūšį, pripėdavom, išbraidėm kiemą :)
2016-03-21 21:00:33
Puiku, leliumai, lengvumo nusipelnei! Nėra prasmingesnio, gražesnio sporto. DEDU DIDELĮ PLIUSĄ + t.y. DU DIDELIUS PLIUSUS ++už vakar dieną ir už pertvarką galvoje, leidusią pasimėgauti apsipirkinėjimu. Toks gražus kūnas vertas ne skubos aprėdymo. Gėrėkis savo atvaizdu ir nepamiršk pasidalinti įspūdžiais.
Aš elgiausi teisingai, einu miegot, kad ko neiškrėsčiau ;)
2016-03-21 21:06:11
čihita, einam, ką? Minusų nerašau, o pliusus susirinkti naudinga ;) matai, leliumai jau antra diena tiesiam kely, paskui mes jos nebepavysim:)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS