Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Numesti (riebalus) ir išlaikyti rezultatą
2016-03-07 09:28:25
Riesutu sviestas kazko turi.... tai gali buti ir ne vien emocinis valgymas. As pati pastebiu, kad jo labai noriu ir vienu laikotarpiu tikrai nemazai jo valgiau, o ir sustoti kai paragauji sunku. Isvada, jo nepirkti :) Jei uzeina emocinis valgis, grauzk morkas blogiausiu atveju :)
2016-03-07 13:59:09
Na, manajame tėra tik riešutai ir druska. Ir daugiau nieko. Kaip auginti riešutai - težino tas, kas augino :)))
Čia tinka mano pamėgtas posakis "pradėk nuo savęs". Neketinu ieškoti ko nepametus riešutų svieste, kai problema visai kita ir slypi manyje.
2016-03-07 20:02:49
viskas gerai, Leliumai, issukis kaip tik tesiasi teisinga kryptimi. pakeitei tik metodus ir gerai padarei. tu uzsiimi sunkiausia darbo dalimi, kaip pati pripazinai, emociniu valgymu. jei tai iveiksi, iveiksi viska. as uzsiimu tuo paciu, tad zingsniuojam abi toliau.
2016-03-08 08:35:43
Jei būtų prizas už greičiausiai susigrąžinamą svorį - aš jį laimėčiau be konkurencijos. Esu šiame reikale nepralenkiama.
Pradėjau kilo.lt nuo 77kg, spalį pasiekiau 65kg. Spėkit, kiek sveriu dabar. Tik nepamažinkit :)))
2016-03-08 08:38:48
Kad būtų lengviau, atskaitos taškas - vasario 17d. dar svėriau 67kg.
2016-03-08 09:03:55
Sunkiausias darbas yra islaikyti ka pasiekei, nusistatyti ribas, kuriu negali perzengti, nes tas gabalelis sokolado, sauja riesutu, bandele ir pan. juk atrodo tokie mazi...
2016-03-11 13:20:20
Piešiny, spėk, ką neseniai nuveikiau :) Ogi internetiniame knygyne užsisakiau Gerčienės knygą.
O kad Aguridienės "Maistui" ir Ilkos "Supermaistui" virtuvės receptų lentynėlėje būtų smagiau, dar ir Kurpienės & Co "Balansas" bei Monkevič "Gaminkime sveikiau".
Užėjus svečiui į virtuvę šeiminkės aktualijos būtų aiškios dar maisto į stalą nė nėpatiekus :)))
2016-03-11 13:50:27
puiku! dalinsimes receptais. netrukus drosiu i kirpykla tai pasiimsiu Gercienes knyga toliau skaityti, ties tais 67 puslapiais ir sustojau, reikejo dirbt...
Balansa irgi isigijau knygu mugeje su visos kompanijos autografais-laikas pradeti mokytis gaminti.
Monekvic knygos dar nemaciau,bet jei tu pasakysi kad ja tureti reikia, isigysiu!
2016-03-19 14:13:28
leliumai, pasiilgau, širdyje dar nešiojuosi tavo man siųstą žinutę. Nebūčiau tokia tikra dėl ,,Greičiausiai susigrąžinamo svorio" čempionės titulo. Kai buvau dar jauna (dabar ,,vis dar jauna", piešinio dėka:) po drastiškos dietos esu per dvi savaites su kaupu susigrąžinusi 15 kg. Jei pasakotų kas nors kitas, vargu ar patikėčiau. Ir tai buvo dar viena, skaudi, bet jau išmokta pamoka. Greitas rezultatas davė ,,superekstra" greitą ,,antirezultatą" nuklojusį dideliu sluoksniu mano ir taip nemenką užpakalį (ir ne tik) gana ilgam laikui. Nuvyliau save labai, bet situacijos nevaldžiau, organizmas tiesiog klykė prašydamas vis nesveikesnio maisto, visiškai praradau sotumo jausmą. Daug buvo tokių paklydimų, neturėjau informacijos, visiškai negalvojau apie sveikatą. Tu jauna, bet ypatingai išsilavinusi, apsiskaičiusi, jautri, kantri ir taktiška. Sužavėjai, labai tavimi gėriuosi, mokausi iš tavęs, labai norėčiau turėti tokią dukrą. Skubėkim lėtai :) Gražių tikslų ir puikios nuotaikos.
2016-03-19 14:49:06
leliumai, paklausiau tavo protingo patarimo, leidau sau pailsėti, Šiandien svarstyklės rodo 66.6 kg, bet jaučiu, kad vėl galiu eiti. Tai gal galiu kartu ? :)

Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS