Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Numesti (riebalus) ir išlaikyti rezultatą
2016-02-11 10:03:07
100 dienų iššūkis.
48-oji diena.

Po poros savaičių pertraukos namuose vėl yra riešutų sviesto. Geroji to pusė - pusryčių avižų košė su trupučiu riešutų sviesto gali būti fantastiškai skani, blogoji pusė - pagunda užsitept ne laiku ir ne vietoj ant obuolio ar banano :)))
2016-02-11 10:21:44
Tikra tiesa leliumai :) As irgi pabandziau deti i avizine kose riesutu sviesto vietoj paprasto, laabai skanu. Bet jis toks blogietis, kad jo vis norisi ir norisi. Sia savaite nusprendziau apsieiti be jo, nes sporto tik 2 dienos. Stovi ant darbo stalo ir erzina :)
2016-02-12 07:50:52
100 dienų iššūkis.
49-oji diena.

Šaltasis sezonas. Morkų, kopūstų metas. Ypač kai nepirkti ir žinai kaip išauginti :) Morkos salotoms, morkos troškiniui. Kopūstų salotos... žiauriai nemėgstu jų pjaustymo proceso :) Kadangi valgyt ruošiu visai šeimai, kone kasdienis morkų tarkavimas rankomis vis tik tampa šiokiu tokiu laiko vagimi. Nutariau optimizuoti procesus ir užsisakiau daržovių elektrinę pjaustyklę.
2016-02-16 14:33:31
100 dienų iššūkis.
50-oji, 51-oji, 52-oji, 53-ioji dienos.

Vienu ypu imt ir parašyt apie penktadienį-pirmadienį ne taip jau ir paprasta. Atmintis ima streikuoti :))) Apsiribosiu persiritimo į antrąją iššūkio pusę įspūdžiais. Lūkesčiai per pusę laiko grįžt prie anksčiau jau pasiektų 65kg nebuvo išpildyti. Tad džiugesio nėr. Vardan aiškumo pasakysiu, kad liūdesio taip pat nėra :) Supratau, kad vis tik norint ilgalaikio reultato reikia dirbt su priežastimis (emocinis valgymas), o ne vien ties pasekmėmis (perteklius kg). Bet geriau vėliau negu niekad, ar ne ;) Kalbant apie pasekmių likvidavimą, mityboj bandžiau atrast balansą, kaip gyvensis visą laiką (mityba pagal patiekalo tipą, +100kcal pavakariams), sporte - ... et, geriau savęs nepeiksiu, o tai paskui nueisiu emociškai ne ten pasiguosti :))) Lyg ir reiktų tęsti, bet realiai jaučiu iššūkio neįveikusi.
2016-02-16 20:31:50
Kaip mano a.a.tetis sakydavo-neigiamas rezultatas taip pat rezultatas, nes jis parodo kokiu keliu nereikia eiti. Pirmiausiai apie tai pagalvojau, kai perskaiciau zinute. Nors neigiamu pavadinti ir negaleciau, cia tik tiek, kad lukesciai pasiekti t.t. svori neissipilde, tik man lieka neaisku, ar yra progresas, kaip Gerciene sako, kokia kryptim judi? Jei svoris stovi vietoje, vadinasi esi svorio palaikymo fazeje. Kol jis neauga, tol zinai buda, kaip ta svori toki ir islaikyti. Ar tas budas priimtinas?
jei vis dar labai norisi ta svori mesti ir jei objektyviai yra is ko, belieka prasyti dietologes naujos programos ir sukandus dantis jos laikytis, mazdaug save itikinus, kad tai laikina.- isivaizduoju, kad maaaaaksimum noretum kokius 3-5 kg numesti, tikrai nedaugiau, Tai imanoma.Tik ar reikia? Jei nereikia, tad belieka islaikyti ka turi ir nustoti viska imti i galva.
o su tuo emociniu valgymu, tai cia ir mano rupestis. labai padeda jau isisamonimas kad mano emocija siuo metu neigiama. atrodo paprasta, bet tai nera paprasta! man gresia emocinio valgymo pakeitimas emociniu pirkinejimu, bet cia jau atskira istorija...Gal ir tu gali pakeisti kuo naudingesniu, pvz emociniu kazkuom tai-kas individualu, labai patinka, naudinga ir i kuna neina...
pvaz pakeliauti, pasivaikscioti,namie prie saldytuvo nebuti.
grazaus rudens vaizdelis Stokholme, bandau siusti per nauja sistema...

2016-02-17 08:45:15
Progresas tai yra, tai stabčiojimas vietoje. Žiūriu ramiai, dabar mano organimui persivarkymo laikotarpis. Palaipsniui nujunkau, grįžtu iš žindančiosios į įprastą būseną. Taigi, kalorijų man pačiai lieka daugiau. Objektyviai žiūrint svorį tikrai yra nuo kur meta - ir pasičiupinėjus visur tolygiai riebaliukų sluoksniukas yra, ir riebalų % tą patį sako. Savijautos prasme jau dabar jaučiuosi gerai, tad tolimesnė svorio metimo motyvacija daugiau "dėl grožio", nei dėl sveikatos. Matyt reiktų nueit vidinius riebalus pasimatuot, gal taip užspirgėčiau, kad ojojoj :)))
2016-02-17 14:23:58
100 dienų iššūkis.
54-oji diena.

Kad jau šventinė (vasario 16-oji), šeimai dariau kalakutienos troškinį vietoj planinių makaronų. Judėjimas - su vaikais ir paskui vaikus. Geriau nei nieko :)
2016-02-17 14:38:42
O gal pabandyk is savo meniu isbraukti makaronus, apkepa (jei ji turi)? Man miltai labai stabdo :( Be to kai baigsi maitinti galbut pajudes ledai...
2016-02-17 19:13:21
Apkepo po pasikeitimo nebeturiu, bet antradieniais pietums liko makaronai. Tiesa, aš juos naudoju tik pilno grūdo. Angliavandeniai-baltymai-riebalai subalansuoti kaip priklauso tą dieną, pusryčiams jogurtas, vakare kiaušiniai, daržovės vakare prie kiaušinių ir pavakariams. Pakeist, aišku, galima bandyt :)
2016-02-17 22:19:37
100 dienų iššūkis.
55-oji diena.

67kg. Minus penki = misija įmanoma.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS