Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Numesti (riebalus) ir išlaikyti rezultatą
2016-02-05 07:54:52
Miela skaityti Jusu pokalbius.Lucky day,atsisakiau,nes ne zemyn ,o aukstyn svoriukas lipo.Galima pasirinkti maista koki nori ir sudarytame mitybos plane....vel svoris svelniai pajudejo zemyn.Sekmes merginos!!!!
2016-02-05 10:13:34
na va, paskaicius ir Leliumai i Lavandos zinutes ir as pagalvojau, ar jums tinka luckyday ir ar draudimai neveja i nevilti. tokia mintis kilo ir pasiklausius Gercienes seminaro- ten kas be ko ir apie tinkama lieknejimo buda sakoma. Ruosiuos jos knyga isigyti ir tikiuosi rasti patarimu sau kaip vel neilipti i ta pacia duobe is kurios dabar lipu. vis delto, turiu pripazinti, kad jos lieknejimo budas skiriasi nuo kilo principu butent del tos grieztos 6d mitybos ir luckyday. velei suvokiau, kad kilo principai man ir mano gyvenimo budui tinka idealiai. bet tai tikrai ne visiems- ko gero kitoms tas draudimu nuemimas suteiktu vidine laisve ir nuimtu itampa. seminara perklausiau 2 kartus, ir visiems patariu-tikrai galima rasti kazka sau.
2016-02-08 10:47:34
100 dienų iššūkis.
43-ioji diena.

Penktadienis. Esmė ne svorio metimas. Esmė išmokt nenorėt suvalgyt emocijų. Na, gerai, bent jau tiesiog nesuvalgyt. Norėti nenorėti gal pradžiai per daug :)))

100 dienų iššūkis.
44-oji diena.

"Lucky day". Iš kitų, įprasto meniu dienų, išskyrė ją spurgytės

100 dienų iššūkis.
45-oji diena.

Pusryčiams kepiau burnočio sėklų blynelius su špinatais. Neįprasta ir labai skanu. Tokie traškūs :)
2016-02-08 13:42:17
net nezinau kaip burnotis atrodo, reik paziuret parduotuveje. bet tu ir randi ivairiu receptu, pas mane tai nuobodybe tas pats per ta pati, as jau ir pirkiniu saraso nesudarineju, ir taip zinau- avizos, vaisiai, vistiena, tunas, darzoves, trapuciai, avokadas., kiausiniai. ko gero ir viskas.
patobulesiu as tam kilo visapusiskai, ziu ir gamint ismoksiu,,,spirtelk tu man gerai, a?...
2016-02-08 14:37:30
Man tai tas paprastumas patinka, nereikia ilgai prie tu puodu stovet. Iskepei ar isvirei mesa, plius salotu ir valgai :)
Sekmadieni kepiau sausainius super sveikuoliskus, avizinius. Jie mano vyro megstamiausi, bet vietoj sviesto dejau riesutu sviesta, vietoj cukraus tik medu, o miltu atsisakiau. Na jie is aviziniu dribsniu, kiausiniu, sviesti, kokoso drozliu, riesutu ir medaus. Suvalgiau 3 pavakariams, buvo labai sotu ir nebevalgiau net vakarienes
2016-02-08 23:29:07
Burnočio sėklos savo traškumu panašios į bolivinę balandą (kinvą). Receptas iš Guodos Azguridienės knygos "Maistas". Berods, Piešiny, jei gerai pamenu, turi (ar bent jau esi skaitinėjusi) šią knygą. Psl. 276 ;)
2016-02-08 23:31:36
100 dienų iššūkis.
46-oji diena.

Vakarienė ne namuose. Teko rinktis iš galimos pasiūlos. Valgiau daržovių-grybų sriubą. Labai sūri. Pilvas išsipūtė kaip n-tąjį mėnesį nėščios, ir šiaip jausmas ne koks. Ryt matyt bus nepalnuota iškrovos diena.
2016-02-09 19:13:52
kaip siandien po surios sriubos, ar reikejo iskrovos dienos, o gal tik vandens uzteko?
o del kitu receptu nerizikuoju, jei jau ko noriu/ tai tik per lucky day,jei nepavyksta per ja tai ir tiek to. tad jei man ir atrodo kokie receptai patrauklus, pradedu svarstyti, ar gerai, gal blogai, vienzo..o kai suplanuoju kazko gudraus savaitgaliui, tai kai pradedu su savo bandelemis tai ir..atidedu gurmaniska recepta kitai luckyday(dusauju)...visa savaite valgau tik pagal kilo...
2016-02-10 10:15:40
Atpratau nuo kavinių maisto :))) Pakako vandens ir nakties poilsio, kad viskas susitvarkytų.

Aš meniu išlaikau pagal patiekalo tipą, bandau gyventi taip, kaip įsivaizduoju tęsis ir po šio projekto. Žinoma, kai kurie patiekalai taip prilipo, kad jų nekeičiu jau ilgą laiką, bet visa kita pagal tipą.

100 dienų iššūkis.
47-oji diena.

Atleiskite, bet Užgavėnės šventas reikalas :))) Tad dedu didelį riebų raudoną burbulą. "Lucky day" šį savaitgalį nebus.

100 dienų iššūkis.
47-oji diena.
2016-02-10 10:21:23
per uzgavenes reikia valgyti 12 kartu ,kad metai sekmingi butu,bet to nedariau ,blynus valgiau tik viena karta....i meniu blynu neitraukiau -nusizengima padariau....
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS