Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Numesti (riebalus) ir išlaikyti rezultatą
2016-01-31 12:24:08
sutinku su tavim, jei laikantis programos tenka kaip sakai,, sukasti dantis,, jau nera labai gerai. tai imanoma tik labai trumpam laikui ar kazkokiam momentui bet ne kasdien ir kasdien.
riesutai ir man lengvina gyvenima.
pastebejau is savo 3 dienu patirties, kad 4 kilo valgymai ir 1 sotesnis yra labai nebloga iseitis norint islaikyti svori. as jauciausi bent soti.
ziuresim kaip toliau bus, ieskojimu kely...
mane tik gasdina gan agresyvi organizmo reakcija suvalgius ,,kazko,, labai nedaug, dar nezinau kodel taip yra. sakysim kad viena neplanuota duonos rieke svori vos ne puskilogramiu gali uzauginti. gaila, kad tos nares, kurios jau yra perejusios i svorio palaikymo rezima, neraso, o tikrai tureciau joms daug klausimu. gal, kas skaito, atsilieps?...
2016-02-01 09:58:11
100 dienų iššūkis.
38-oji diena.

Pietūs, pagal planą turėję būti raudona mėsa + daržovės, pakeisti žuvimi + daržovės. Pavakariai su papildomom 100kcal. Geriau :)
2016-02-01 18:23:12
Apie agresyvią, kaip išsireiškė Piešinys, organizmo reakciją į suvalgytą papildomą "kažką". Man lygiai tas pats. Užsiauginti kelis kg per pora savaičių turint vos vieną gausesnį ar kitokį valgymą kasdien ne fantastika,o realybė, tokie tie "grėbliai", ant kurių buvau užlipus. Ir nukrenta atgal kur kas lėčiau, nei buvo sugrąžinti... Man rodos, tam tikra prasme įstačiau organizmą į " nepritekliaus" būseną, tad sulaukęs palankios progos, nesnaudžia, ruošiasi... :)
2016-02-01 20:38:54
zinai, Leliumai, ko as nesuprantu? santykio tarp to ,,kazko,, ir priaugamo svorio. sakysim jei savaites begyje bus vienas saukstas neplanines teslos- kitaryt plius 500g ar didesne porcija lasisos- plius 200g(mano asmenine patirtis) o va per lucky day privalgyta 20 kartu daugiau ir ,,tik,, 1,3kg kurie ir nukrenta greitai. o tuos 200g nukrapstyti greitai neina, stovi nors tu ka. kame cia reikalas???? kassavaitinis organizmo sokas ar ka? pripratimas prie kaloriju skaiciaus?medziagu apykaitos greitis?man kazkaip atrodo, kad cia slypi problemos sprendimo raktas- va jei cia suprastumeme, gal lengviau mums visoms butu...
2016-02-02 08:50:37
100 dienų iššūkis.
39-oji diena.

Grąžinta sau 50min elipterio skola.
2016-02-02 10:34:54
Labai idomu pamastyti apie ta svorio augima. 1. Jei suvalgai kazka: padidini kaloriju kieki ir jo neisnaudoji, susikaupia riebalu pavidalu, nes tai nera raumenu statybine medziaga. 2. Suvalgai didesne porcija tinkamo produkto, turincio daug baltymu, svoris padideja, bet raumenu saskaita (pamaitini raumenis). 3. Lucky day ir super kaloriju bomba - isjudini organizma, sukeli soka ir neatsiranda jam noro kaupti. Svoris nukrenta greitai, ijungus kaloriju sumazinimo rezima.4. Lucky day su truputi didesniu kaloriju kiekiu manau veikia taip pat, kaip 1 variantas. Cia mano pamastymas :)
2016-02-02 19:39:49
skamba logiskai.vadinasi tikrai geriau per luckyday ,,persistengt,, bet kitas 6 dienas atsilaikyt
Leliumai saunuole, o as sporto skola uzsidirbau- praejusi savaitgali pabuvau sirgale, o sekmadieni nosis varvejo. reiks si savaitgali susiimt.
2016-02-03 10:30:17
100 dienų iššūkis.
40-oji diena.

Pasirodo, reik išmonės kasdien ir po sakinį parašyt. Išsisėmiau :)))
2016-02-03 15:29:23
40% issukio iveikta! kalniuko virsune matyti.o toliau nuo kalno per smeli.
2016-02-05 07:17:42
100 dienų iššūkis.
41-oji diena.

Atėjo ir praėjo. Svoris sukasi maždaug vietoj jau kurį laiką.

100 dienų iššūkis.
42-oji diena.

Praleistas sportas. matyt teks kaip Piešiniui skaičiuot skolą sau :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS