Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Numesti (riebalus) ir išlaikyti rezultatą
2016-01-27 08:19:56
...kelios dienos sustojo svoris ,sustojo apimtis ,tikriausiai mano svoris toks ir turi buti visada ,nes neleidzia mazeti ,taip saziningai viska darau...Sveriau 71 ,sveriu 69.3 -planas nors 67...???. menuo i pabaiga ,o rezultatu nerasta?Nors tiek ,kad gerai jauciuosi su sveika mityba....
2016-01-27 09:10:50
100 dienų iššūkis.
33-ioji diena.

Pagaliau organizmas ima viršų prieš virusą. Dar nesportavau, bet poreikis randasi :)
2016-01-28 08:32:34
100 dienų iššūkis.
34-oji diena.

Vanduo. Žymiu dieną ir, deje, turiu rinktis "vidutiniškai".
2016-01-29 09:43:20
100 dienų iššūkis.
35-oji diena.

Peržiūrėjau savo meniu. Šiek tiek pakoregavau. Atsirado diena, kai priešpiečiams bus bananas su riešutų sviestu :))) Vakarienei nebeliko varškės apkepo. Apsisprendžiau pridėti 100kcal prie pavakarių, tad mano planas bus 1600kcal. Geriau lėčiau, bet be atkryčių.
2016-01-29 09:51:11
O kelinta valanda valgai vakariene?
2016-01-29 11:07:39
Na pav,mano vakariene 18 val.valgyti nesinori ,taip ipratau..dar kartais vandens pora stikliniu iki miego.Kalba "valgau iki sesiu ir labai krenta svoris"Man taip nesidaro.
2016-01-29 12:19:22
Leliumai, as manau esi perejus is fazes ,,grieztas svorio metimas,, i faze ,,svorio palaikymas ir kaip susidraygauti su savo organizmu,, neziurint to, kad tau dar noris tuos pora kg numesti, man tai labai sveikintinas signalas. del to vandens tai as per 7 menesius taip ir nei karto tos ,,normos,, ir neiveikiau, vadovaujuos pagal Ilka- kaip slapimas atrodo ir tiek. stengiuos isgert kiek daugiau, bet laselines nestatau.
0 va kaip isiklausyti i savo organizma tai man dar laaaabai daug reikia mokytis, to dar nepajegiu. sau pasakiau busiu cia tol, kol tai ismoksiu, tiek kiek reikes!
2016-01-29 23:31:54
100 dienų iššūkis.
36-oji diena.

Sulaukiu antrosios pusės klausimo: "Ką šį savaitgalį skanaus kepsi? Obuolių pyragą ar kažką kitką?". Pasirodo, "lucky day" laukiama :))))
2016-01-30 21:35:57
100 dienų iššūkis.
37-oji diena.

"Lucky day". Pora lietinių blynų, pusantro indelio pasukų varškės (desertinė), keli šauktai plovo, kelios kriaušės, keli bananai, keli naminiai keksiukai. Ir desertui pora valandų lauke apsimetant, kad ruduo ir nudirbt nespėtus rudenį darbus pats tas :)))
2016-01-31 10:45:15
Atsakant Norai:
vakarienė pastaruoju metu būna plius minus apie 20val.

... ir Piešiniui:
matau, kad su organizmu teks draugauti. Valios kibiras išsisemia ir kitiems dalykams, gyvenu vis tik ne vakuume :) Manau, jei jau organizmas prašyte prašo daugiau maisto pavakariais ir pastoviai norisi riešutų, papildomos 100kcal ir įtraukti riešutai į įprastą meniu man tik palengvins gyvenimą. Svorį vis tik reikia mesti ne sukandus dantis.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS