Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Numesti (riebalus) ir išlaikyti rezultatą
2015-05-15 11:19:28
Niu va, kaip gerai:-). Dar kartą perskaityk ką parašei, prieš 6-7 metus! Gali įsivaizduoti kokį savo asmeninį rekordą pasiekei? Tiesiog puiku :-).
Linkiu neužmigti ant laurų ............ir siekti toliau savo rekordų :-)
2015-05-15 11:37:37
Aš manau, kad esu stambių kaulų. Net akinius rasti sunku, dauguma maži, nes mano platūs skruostikauliai. Išsimatavau riešą-16 cm. Būnant čia pavyko numesti 8 kg. Dabar sveriu 70,2 kg. , o ūgis- 167 cm. Apimtys 96-81-98 (59 šlaunys). Dauguma kmi matuoklių teigia, kad normalus kmi yra nuo 18 iki 25. (Nereikia man to 60 kg. (kolkas :) )Pagal tai man reikėtų numesti dar bent 300 gr. ir išlaikyti rezultatą. Bet velnioniškai sunku tą padaryti. Svoris tarsi sustojo, na būna paauga iki 71 kg. Liko 3 savaitės. Palinkėkit sėkmės.
Jeigu numesiu, gal reikės paskutine savaite paprašyti, kad sudaryti svorio palaikymo valgiaraštį. Pastebėjau, kad dabar vos pora šimtų kalorijų į šoną ir svoris nekrenta arba net užauga, kas pradžioje visiškai netrukdė svorio mesti. Mano kalorijų norma čia 1200 . Klausiau pas dietologę, sakė nemetant svorio, įprastai reikėtų 1700 kcal.
2015-05-15 11:43:34
Na jau ne, 1700? Ateidama čia gavau 1500, svoris buvo 82. Su tiek kcal paaugčiau iki 85 ir dar daugiau :-(. Jau dabar su 1200 pastrigau.
Aš manau, kad svorį stabilizuoti reikia su tiek kcal, su kiek užbaigei. Kai jis nebekris ir bus stabilizacija. O gal aš ne taip galvoju?

2015-05-15 11:53:03
Ačiū, merginos :)

blue_eyed_soul, ištvermės einant paskutiniuosius žingsnius tikslo link. Iš tiesų, sunkiausia dalis ir didžiausias iššūkis mūsų visų laukia, kai reiks išlaikyti pasiektą rezultatą. Džiaugiuosi, kad svorio metimo etapas pakankamai ilgas, kad išsiugdyti naujus įpročius.
2015-05-15 11:55:25
O aš sėkmingai mečiau su 1800. Dabar svoris pastrigęs. Tik neaišku ar jis stabilizavosi su tokiu kcal kiekiu ar aš šiek tiek nuklydau į šoną. Aišku, kad aš,
2015-05-15 12:02:00
Apie kcal svorio palaikymui. Manau, tik stebint svorį pavyks atrasti reikiamą kiekį. Atspirties taškui gal galima būtų apytikriai pasiskaičiuoti pagal paskutinių kelių savaičių reultatus. Pvz. jei numetant paskutinįjį kilogramą iki tikslo prireikė tarkim 3 savaičių, vadinasi per tą laikotarpį buvo 7000-9000kcal deficitas (tokio deficito reikia 1kg riebalo sudeginimui). Padalinus iš 21 dienos, gaunasi, kad kasdienė kalorijų norma, su kuria baigėme, galėtų būti padidinta 330-430kcal.

Manęs tikėtina laukia du reikiamos svorio palaikymui kcal normos atradimo momentai: pirmasis, pasiekus tikslą, ir antrasis, baigus žindymą.
2015-05-15 13:13:37
Parašiau dietologei, paklausiau dėl kcal deficito, kokio reik norint numest 1 kg. Sakė, kad tai labai individualu. Jaučiu mano dienos kcal norma svorio palaikymui bus kažkur 1500.
2015-05-16 23:13:29
Logiškai mąstant tada ir norma svorio palaikymui turėtų būti labai individuali, o ne tiesiog koloražas metant svorį plius 500kcal :)
2015-05-22 05:13:49
Septintoji savaitė:
-0,1kg (69,7kg);
matmenys išliko.

Džiaugiuosi išsilaikiusi praėjusios savaitės rezultatą, nes pirmoji savaitės pusė nebuvo pavyzdinga.
2015-05-22 09:24:28
Sveikinu su minusiuku =)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS