Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Numesti (riebalus) ir išlaikyti rezultatą
2016-01-18 07:39:58
Kai "lucky day" būna pagal planą, pyragai/desertai nugula pirmoje dienos pusėje, suvalgau mažesnius kiekius maisto, jaučiuosi ir pavalgiusi, ko norisi, ir neapsunkusi :)
2016-01-18 07:53:24
Gaudre, jei viską būtų man pavykę daryti pagal planą, būčiau čia neužtrukus ilgiau nei šešis mėnesius. Dabar eina dešimtas... Visos mes čia stengiamės tapti geriausia savo pačių versija ;) Per aspera ad astra.
2016-01-18 10:47:58
O ar buna dienu savaiteje, kad lauki "lucky day"?
2016-01-18 13:47:01
Savaitės bėgyje norų valgyti tikrai pasitaiko. Paprastai būna tiesiog noras valgyti, o ne troškimas ko nors, kas tinka tik "lucky day" meniu.
2016-01-18 19:33:11
čihita, ačiū už tavo reakciją į mano nepavyzdingą elgesį saviugdos mokykloje, esu jo nusipelniusi. Juk prisipažinau, kad esu tik trejetukininkė, ne visi gali būti pirmūnais:) Be to, pažįstu savo organizmą ir charakterį, jiems ,,nuleistos taisyklės" negalioja - iš karto streikas. Todėl, remiantis pagrindiniais principais, daug ką renkuosi pati. Atėjau čia, kad prisijaukinčiau sportą, kad profesionalai parinktų pratimus, kurie tiktų mano amžiui, tikslams pasiekti ir MAN PAVYKO. Nuo įstojimo dienos, dar nė karto nepraleidau sporto dienos be pliuso ženklo.
2016-01-18 19:42:23
Piešiny, tu ,kaip visada, mane permatai kiaurai, supranti iš pusės žodžio, lyg būtume pažįstamos 1000 metų. Viskas yra taip, kaip nurodei,padariau nemažai, net ir per petį sau paploju, jei yra už ką. Bet....jei būčiau, t.y. galėčiau būti, tokia kaip jūs (dešimtukininkės), rezultatai taip pat būtų 10 balų, o ne 3. Ačiū, kad esi. Ryt gausiu sijoną :))) Gal Vėlykoms tiktų?! :))
2016-01-18 19:49:23
Leliumai, man gaila tik vieno - su tokiais rezultatais mus tuoj paliksi. Geros tau nuotaikos įveikiant kiekvieną naują viršukalnę. 90-60-90 tau labai labai tinka!
2016-01-18 22:44:50
100 dienų iššūkis.
25-oji diena.

Ketvirtadalis, ketvirtadalis, ketvirtadalis!!!!!!!!
Šiandienos mityba - viskas ok, tik dabar pradedu alkti. Kol dar nesugadinau viso reikalo, einu miegot :)))
2016-01-18 22:54:18
Valiooooo!!!!!Saunuole Leliumai! Viska tu gali. Saldziu sapnu ir ryt pradesi antra ketvirtadali. Top undinele!
2016-01-18 23:03:06
Gaudrei- matau tave kiaurai.
Esi kiausinis- pramusi leda,rasi sidabra,pramusi sidabra,rasi auksa.
Sudauzyti lengva, tad kad kiekvienas nedauzytu, reikia ismokti isvirti- t.y. gincytis, nesutikti, save padeti i minksta padekla..
Ir pasirupinti Siluma...Jos tau reikia labiausiai. Tuomet busi kieta ir nepramusama.
Tad tau naujoji musu klubo uzduotis-ismok Tai! Kol esi cia.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS