Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Numesti (riebalus) ir išlaikyti rezultatą
2016-01-16 16:21:41
bega laikas greitai. 1/5 issukio praejo, nebesuskaiciavau pagal kalendoriu- kuri diena bus simtoji? Ar ji apibraukta?
koks sios dienos valgiarastis?ar tikrai nieko ,,tokio,, nesinori? as bandeliu vis dar noriu. rytoj man...
ir kokios isvados po 3 savaiciu?
2016-01-17 13:08:34
Ar nenusimato leliumai tau jokiu baliu per ta laikotarpi? Lyg ir velykos turetu patekti... Ar ir tokiems atvejams esi nusistaciusi 100 % nenukrypti nuo plano?
2016-01-17 14:50:53
100 dienų iššūkis.
23-ioji diena.

"Lucky day". Be išankstinio valgiaraščio. Gavosi taip:
pusryčiai - avižinė košė;
priešpiečiai - vaisių kokteilis ir duonutė;
pietūs - varškės apkepas ir desertui ledai;
pavakariai - pomidorai su mocarela sūriu;
vakarienei - obuolių pyragas su dž. vaisiais ir riešutais pagal naują receptą.
Vis tik geriau gaunasi su iš anksto apgalvotu meniu :)
Tarp priešpiečių ir pavakarių susiruošiau sportuoti. Ir taip nesinorėjo daryti pratimų... Stoviu ir garsiai galvoju, gal elipterį paminti... Finale valandai su vyresniuoju sūnum išėjom į lauką. Bėgte per kaimą jį su rogutėm pavėžinau, paskui pusnynuose pažaidėm kvadratą ir futbolą. Po tos valandos vos parvilkom kojas abu namo :)))
2016-01-17 14:59:09
Išvados po trijų savaičių tokios - esu maistoholikė... :)))
100-oji diena bus balandžio 2d., šeštadienis, "lucky day". Kilo.lt narystės pabaiga.
Dėl švenčių - jokių problemų. Velykos, man rodos, mažiausiai problemų kelianti šventė - juk pagrindinis patiekalas virti kiaušiniai ;) O kitomis progomis dažniausiai valgiaraštis mano žinioje, tad svarbu tik susiplanuoti :)
2016-01-17 15:18:09
Dieve, ir iš kur jūs tokios išmintingos, valingos, kaip pavyksta viską taip teisingai daryti? Tikrai labai nuoširdžiai gėriuosi, nes pati tai darau viską maždaug, iš akies, be plano, kaitalioju tuos produktus pagal nuotaikas, pataikauju sau, nuolaidžiauju, sportuoju puse kojos. O kad aš taip galėčiau.....
2016-01-17 16:46:48
Gaude jokių nuolaidų. Kodėl pati sau pataikauji? Už ką? Kaip yra sakoma, visiems bus atlyginta pagal nuopelnus. Mes čia ne tik užsiiminėjame sveika gyvensena, bet ir ugdome valią. Kitai tariant čia yra saviugdos mokykla. Čia niekas nestebi ir netikrina suvalgei saldėsi ar ne. Čia didžiausias teisėjas yra tavo sąžinė. O jo tikrai kartai būna negailestinga....
Leliumai. gerai, kad kasdien rašai :-). Tavo užsispyrimas padeda mums visoms. Kai perskaitau tavo parašymas iš karto pagalvoju, ji tai gali, o kodėl aš taip negaliu? Kas gali pasakyti kokių tam yra priežasčių? Galiu iš karto pasakyti, kad niekas tų priežasčių nesuras......
2016-01-17 20:20:56
Pirmiausia Gaudrei- man nelabai tikisi, ka rasai del to ,,pataikavimo,, sau. jei taip butu is tikruju-nebutum numetus 22kg ir nepirktum 38 dydzio kelniu.
kazkaip man atrodo tas ,,is akies,, ir ,,kaitalioju,, labai gerai telpa i kilo rekomendacijas. jei viena zuvi pakeiti kita ar vietoj vistienos paimi tuna ir nesverineji pomidoro- tai cia dar viskas oke. nuolaida- 2 ledu porcijos vietoj pietu, netikiu, kad taip elgiesi, nes kitaip nebutu tokiu rezultatu.
puse kojos sportuoji? bet sportuoji?
ar nebusi pernelyg kritiska sau?
esi cia vienintele sugebejusi savo pacios pastangomis numest tuos 20kg. tad paplok sau per peti!
taigi, is kur pas tave tiek valios buvo?...Juk buvo! Ir yra.
del to esi saunuole ir naujo sijono nusipelnei.
kaip ir aplodismentu
2016-01-17 20:25:58
Leliumai, mes cia visos maistohlikes, kitaip nebutumem cia atsidure.
O kas blogai su luckyday? kodel tau atrodo geriau pagal plana? man rodos atsipalaiduoji sia diena, negalvoji kas galima ir ne, savaime valgai ko noris,juk tokia ideja tos dienos ir yra?
zaidimai lauke ant sniego yra fantastika. geresnio cardio nesugalvosi,uzsidek riebu pliusa sporto srityje.
2016-01-18 07:35:44
100 dienų iššūkis.
2-oji diena.

Diena buvo emociškai išsunkianti, pareikalavusi daug kantrybės, apgalvojimo, susitvardymo, išlaviravimo. Turėjau visas sąlygas pasiduoti emociniam valgymui. Tačiau man pavyko!!! Ir mityba pagal planą. Labai tuo džiaugiuosi :)
2016-01-18 07:36:24
24-oji diena :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS