Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Numesti (riebalus) ir išlaikyti rezultatą
2016-01-07 22:48:15
Manau padidinus darzoviu kiek,i problemu su svorio kritimu neturetum. Juk ir kilo ir Ilka vis akcentuoja, kad darzoviu galima neriboti, bet geriau valgyti grynas, be aliejaus. O 100 g riesutu juk tai tik keli riesuteliai :)
2016-01-08 00:19:35
Leliumai, esu tavo dienoraščio sekėja. Gerbiu tave ir tavo nuoseklų tikslo siekimą. Neparašau komentarų tik dėl to, kad ne man tave mokyti, o man iš tavęs mokytis. Mokausi. Ačiū už patarimus ir asmeninį pavyzdį. Lengvos 15 tos!
2016-01-09 11:05:17
100 dienų iššūkis.
15-oji diena.

Pagal planą. Nuo pietų ėmiau galvoti, kokia bus "lucky day". Kaip ir praėjusią savaitę susidariau 5 valgymų meniu šiai dienai. Netrukus paaiškės, ar pagal planą, ar su neplanuotais polėkiais :)
2016-01-09 19:35:06
Liko 85d, puiku. Laikaisi tobulai. Skaiciuoju kartu su tavim pagal savo metoda...
Ar pastebimi svorio ir apimciu pokyciai? Kaip dabar su tuo alkio jausmu? Praejusios luckyday meniu labai patrauklus, o koks sikart?
2016-01-09 22:18:32
100 dienų iššūkis.
16-oji diena.

Pradėjau dieną nuo neplanuoto "polėkio" - marcipanų. Vėliau pagal iš anksto sudarytą meniu: bendriems šeimos pusryčiams pačių šviežiai kepta duonutė-paplotėlis su kefyru, priešpiečiams vaisių-juodųjų serbentų kokteilis ir gabalėlis pirmą kartą kepto šokoladinio datulių pyrago, pietums purus varškės apkepas su maskarpone, pavakariams kriaušė ir 4 mandarinai, vakarienei trinta brokolių-morkų-bulvių sriuba pagardinta grietinėle ir pakeptais pievagrybiais. Negaliu pati patikėti, kiek laiko šiandien praleidau prie puodų... Sportas pakeistas alternatyvia veikla - lauke su šeima ir rogutėmis :)
2016-01-10 07:27:37
esi tikra kulinare, baltas pavydas, suvokiant,kad is tavo meniu tebuciau galejus padeti tik kriause su mandarinais ant stalo.taip, norint taip gaminti reikia skirti tam laiko ir demesio.patiekalai netradiciniai, ar kaupi receptus, seki koki nors tinklarasti,ar tavo tevai daug demesio skyre virtuvei? man tai toks nedidelis kaltes jausmas ignybe, kad va, o as saviskiu taip nepalepinu. siandien ankstyvas luckyday rytas, gal dar susigriebsiu...
2016-01-10 09:34:43
Apie kg ir cm. Taip, jie mažėja :)

Apie gaminimą. Piešiny, aš paprastai tiek negaminu. Vakar gavosi tikra fiesta :))) Prikepiau duonučių, pyragą, galvojau liks dar porai dienų namiškiams pasigardžiuoti. Spėk, ar liko :))) Žiūrėdama į ateitį ėmiau vyresnėlį po truputį mokyti pačiam šiltu maistu pasirūpinti. Ir virtuvėj svarbu darbus organizuoti, "gizelių" susirasti (auga visi du). Vėliau planuoju įvesti taisyklę "šeštadienio pietus gamina vyrai" :) Turėčiau garantuoto laiko po savo augalynus pasikapstyti :)

Dabar vis bandau naujus receptus iš knygų, kartais iš tinklaraščių. Nemėgstu rutinos, tai nors taip pasiįvairinu kasdienybę. Tuo pačiu papildau kuklų einamųjų receptų bagažą (ko nebuvo visiškai kada daro iki motinystės atostogų). Kai būna svečių, gaminu tuos pačius 2-3 patiekalus. Net nesmagu pasidarė taip kartotis metai iš metų... Yra puslapis skoniublogas.lt, per kurį galima pasiekti daug tinklaraštininkų, realizuota receptų paieška, patogu, kai nori pagaminti kažką konkrečiai, o recepto reik ieškoti. Šią savaitę išbandžiau tris vaisių koktelius priešpiečiams iš G. Gum knygos, pora pietų receptų iš Ilkos knygos, vieną salotų receptą pavakariams iš turimos salotų receptų knygos. Realiai man patinka karts nuo karto tik kokį kulinarinį kepinį iškepti, o įprastą maistą norisi gaminti patogiai ir greitai, perdaug nesipeckiojant. Mano mama nelabai mėgsta suktis virtuvėje (bet tą daro "pagal pareigybes"), kepinių nekepdavo, tą paaugusi pradėjau daryti aš. Mano močiutė su įprastu maistu susitvarkydavo pačiais paprasčiausiais būdais. Bet vat kepiniai... Retkarčiais palepindavo, šventėms iškepdavo, buvo atradusi labai teisingą santykį, kiek to pasigardžiavimo turi būti :) Aš savaitgalį dažniausiai kokį kepinį iškepu saviškiams. Bent paprasčiausią obuolių pyragą.
2016-01-10 21:43:09
100 dienų iššūkis.
17-oji diena.

Pavakariai šiandien su didesniu kalorijų skaičiumi...

2016-01-11 19:34:23
Brangioji Leliumai, nelipk ant greblio! Meldziuosi! Laikykis!
2016-01-11 20:07:03
100 dienų iššūkis.
18-oji diena.

Diena, kai teko maitintis ne tiksliai pagal planą, o išlaikant principus. Pvz. pietums pagal planą turėjo būti paukštiena+daržovės, o valgiau raudoną mėsą+daržoves, vakarienei turėjo būti varškė, bet šaldytuve jos neberadus (taip jau nutinka, kai gyvena daugiau nei viena dūšia po vienu stogu) pasirinkau daržoves. Kalorijų ribos neperžengtos.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS