Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Numesti (riebalus) ir išlaikyti rezultatą
2016-01-07 14:08:09
GTT tu kol kas vadovaukis nurodytomis kcal ir valgyk kas parasyta, kol dar esi naujoke. Po to reikia stebeti savo organizma ir prisitaikyti prie jo. As manau, kad darzoves galima visiskai neriboti, nuo ju tikrai nepriaugs svorio, o ir netilps i skrandi ju labai daug.
2016-01-07 14:13:06
Tikrai taip, reikia vadovautis, o laikui bėgant matysiu :)
2016-01-07 14:15:12
Čihita, jei pradeda trūkti energijos, pati pagalvok - taip neturi būti. Būtinai reikia sprendimo!
Gal iš šono ir aš keistai atrodau su savo alkio problema. Negi negaliu pakentėti vardan tikslo? Bet kai kelis kart pasitaikė totalus energijos deficitas (su galvos pasvaigimu), supratau, kad čia ne pakentėjimo klausimas. Reikia duoti organizmui "kuro".
2016-01-07 14:18:33
mano kolegė 50ties met7, tai kai laikėsi delčios dietos ėmė svaigti galva, vadinasi negerai ka-kas, gal trūko kažkokių medžiagų. pati be jokios pagalbos atsisakė saldumynų, duoną valgo retai, valgo reguliariai ir numetė apie 15kg per metus (aišku neišduoda tikslaus skaičiaus, čia aš madaug tiek paskaičiavau :)), bet atrodo super ir jaučiasi ir švyti!!!!
2016-01-07 14:46:24
As ir buvau susidurusi su silpnumo problema, man padejo riesutai, valgiau juos priespieciams su vaisiais. Be to buvau nusimazinus kaloriju kieki, valgydavau is akies ir pasirodo per mazai. Alkio jaustis neturetu ne naujokems, vadinasi blogai paskirstytos kalorijos pagal diena, gal po pavakariu daugiau judi? O kokiu metu leliumai sportuoji?
2016-01-07 14:50:18
dar ir alkį reik atskirti, manau tai daugiau pripratimas daugiau valgyti ir dar nepersilaužus esu, todėl atrodo, kad norisi maisto :) manau reik laiko ir viskas susitvarkys :D
2016-01-07 14:58:16
Aiškumo dėlei - galva pasvaigus buvo tik kelis kartus, tai nevyksta nuolat. Ir taip nutiko būtent tarp pavakarių ir vakarienės. Manau, tai ne "kažko" trūkumas, o tiesiog maisto trūkumas tuo metu :)

Nora, sportuoju tada, kai ištaikau laiko. Kartais ryte atsikėlus, kartais po pietų, kartais vakare, kartais jau visai prieš pat miegą. Kadangi iki gegužės pabaigos dar būsiu motinystės atostogose, mano "darbas" šiuo metu nepatenka į "sėdimų" kategoriją :)
2016-01-07 15:15:27
O ka valgai jei tik 100 kcal? Ar vakarienei sugebi suvalgyti 400 kcal? Kelinta val valgai pavakarius ir vakariene ir kada eini miegoti?
2016-01-07 17:26:17
Pavakarių meniu:

Pirmadienis: daržovių salotos (su sėklomis)
Antradienis: daržovių salotos (su sėklomis)
Trečiadienis: riešutai
Ketvirtadienis: daržovės (salotos)
Penktadienis: kefyras
Šeštadienis: "lucky day"
Sekmadienis: daržovės (salotos)

Vakarienei 400kcal suvalgau. Kartais paskaičiusi forume kitų patirtį pasijaučiu kaip Ponas Milžinas Ėdrūnas :))) Priešpiečiams įveikti 7 mandarinus ar du bananus man norma, o ne sunkumas, vakarienė su 400kcal taip pat pats tas. Nuo tada, kai susitvarkiau meniu į subalansuotą angliavandenių-baltymų-riebalų proporcijų prasme meniu, tokia frazė kaip "per didelė, neįveikiama porcija" mano padangėje nepasirodo.

Ėjimas miegoti priklauso tiesiogiai nuo to, kada pavyksta užmigdyti jaunėlį sūnų. Jis vis dar karts nuo karto "užsipelėdžiauja", nepaisant mano pastangų jį kas pusvalandį-valandą užmigdyti. Pavakarius valgau apie 16-17val., vakarienę apie 19-20val. Būna dienų, kai pasislenka per valandą tolyn, jei keltasi vėliau. Miegoti mielai nueičiau 22val., bet pastaruoju metu dažniausiai nueinu 23val., o kartais ir 24val.
2016-01-07 21:41:46
100 dienų iššūkis.
14-oji diena.

Ketvirtadienis, sporto diena. Atlikta :) Mityba taip pat tvarkinga.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS