Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Numesti (riebalus) ir išlaikyti rezultatą
2016-01-06 00:59:25
Čihitai & Piešiniui. Apie nuospaudas ir forumo minusą.
Gaila, bet prie forume rašomų žodžių negalime prisegti savos intonacijos. Rašiau apie nuospaudas ir šypsojausi. Tad viskas gerai :)))

Norai. Apie kalorijas.
Manieji pavakariai yra 100kcal.

Piešiniui apie "lucky day".
Manasis siektinas "lucky day" santūrumas, tai pasirinkimas to, ko labiausiai norisi. Nebepajėgiu suvalgyti tokio maisto kiekio, kaip iki kilo.lt programos. Tą dieną nieko nesveriu, suvalgau tiek, kiek norisi. Realiai per "lucky day" dar ką nors galėčiau suvalgyti tik teoriškai (akimis), bet praktiškai jau nebėra kur deda (fiziškai jaučiuosi absoliučiai soti).
2016-01-06 09:05:36
Viskas gerai leliumai :-). Aš perskaičiau tavo forumą ir pagalvojau, kad labai mažai rašai apie save, apie savo svorį ir matmenis. Atmink, kas kas tau yra per daug, kitam yra nepasiekiamas dalykas (turiu omeny svorį). Tataigi gėdytis tikrai nėra ko, o kompleksuoti tuo labiau. Pradžiai ir aš nerašiau savo amžiaus. Čia buvo tokia mergina M.M, ji mane mokė būti atvirai pačiai sau. Todėl kiekvieną savaitę užrašau čia savo svorį (nors jis daug mėnesių beveik nesikeičia). Ieškau būdų jį pagerinti (pakeičiau naminę varškę į liesą pirktinę). Stengiuosi sąžiningai darysi pratimus (kaskart darosi vis lengviau su sportu).
Teisingai Piesinys sakė, forumas kaip veidrodis: matosi nuotaikos, nukrypimai, pakilimai,džiaugsmas ir liūdesys. Ir viskas čia gerai, taip ir turi būti. Juk mes GYVENAM! :-))))))))))))))))))))))))))))))))))
2016-01-06 23:23:55
100 dienų iššūkis.
13-oji diena.

Tiesiai vėžiomis :)
2016-01-07 09:26:28
Man atrodo keista, kad pavakariai 100 kcal, o vakariene 400 kcal.... Kazkaip galetu padalinti i 200 ir 300 bent jau... Pavakariai dazniausiai buna apie 16-17 val., zmogus grizta namo ir kazin ar sedi, o moterims manau kaip tik didziausias judejimas vyksta, ypac dirbancioms kontorini darba. Vakariene buna apie 18-20 val. o tokiu metu dauguma jau ilsisi, sedi prie tv, skaito ar pan. Tai kur isnaudojama tas 400 kcal?
2016-01-07 11:22:29
vat man su pavakariais ir vakariene kažkaip sunkiai susidėlioju :)
pusryčiauju 8:30, priešpiečiai 11val, pietūs 13:30val, pavakariai 16:30val, o vakarienė 19val. miegoti einu 23val. žinau, kad per ilgas laiko tarpas po vakarienės iki miego. kaip pakoreaguoti? ilginti tarpus tarp valgymų, bet kad man pvz po 60gr spanguolių priešpiečiams nesijaučia jokio jokio sotumo, kad valgiau kažką, o pvz kitą dieną du bananai priešpiečiams man neįveikiami.
2016-01-07 12:13:06
Dėl vis kylančio alkio, praėjus valandai po pavakarių, dar kartą užklausiau kilo.lt. Pasiūlė anksčiau rekomenduotus baltymų gausius naktipiečius, kadangi jie skalsesni, valgyti vietoje pavakarių. Pasiteiravau, kaip su angliavandenių-baltymų-riebalų proporcija ir pakankamu daržovių kiekiu (pas mane pavakariams dažniausiai daržovės). Atsakė, kad daržovių papildomai pridėti prie pietų, o angliavandenių-baltymų-riebalų proporcijos žymiai nepasikeis.

Greičiausiai pabandysiu pati surasti sau tinkamą būdą. Dabar galvoju, kad reiktų pabandyti pasidvigubinti pavakarių kalorijų normą (vietoje 100kcal būtų 200kcal, o dienos kalorijų norma - 1600kcal). Arba tiesiog padvigubinti numatyto pavakariams maisto porciją, arba ją papildyti gausesniu baltymų maistu. Kažką turiu daryti su dvi valandas kasdien gurgiančiu pilvu, nes būtent dėl to ir užlipau pastarąjį kartą ant To Grėblio. Jei jau įveikėm angliavandenių-baltymų-riebalų proporcijų rebusą, įveiksim ir pavakarių problemą :)))
2016-01-07 13:12:01
gal ir nebloga mintis, na reik su dietologe pasitarti, man dienos norma tik 1200kcal :) tai kažkaip man mažoka, ne sbuvau pratus prie daugaiu maisto, nesakau kad kimšau anksčiau,, bet dar matyt organizmui sunku priprasti :) viskam reikia laiko :)
2016-01-07 14:00:22
Ir man tas pats su pavakariais. Tik 100. Atseit tai nėra valgymas, tik medžiagų apykaitos padirginimas..... Kartais net nežinau ką čia suvalgius, nes į vakarą krenta darbingumas ima miegas, o suvalgius daržovių nelabai darbingumą pakelsi...
2016-01-07 14:05:57
kilo.lt sistemoje valgiaraščio negali pakeisti per 100kcal (šiandien teiravausi). Sistema dabar padaryta taip, kad gali parinkti 1200kcal, 1500kcal, 1800kcal,...

2016-01-07 14:07:41
aš tai energinga ir vakare jaučiuosi, bet ir norisi kažko valgyti, na bet laikausi, riekia kažkaip vėliau valgyti, bet aš visad grįždavau iš darbo ir 17:30-18val valgydavau vakarienę, o db iki 19val ištveriu, bet vis tiek man negana, nes buvau pratus prie "rimtos" vakarienės. bet iš kitos pusės matau, kad ir su tokiu meniu galiu gyventi, tereikia įprasti ir tai bus normalu :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS