Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Numesti (riebalus) ir išlaikyti rezultatą
2015-05-09 15:40:37
Kai bandau įsivaizduoti kaip atrodo kitas žmogus, jo KMI pritaikau savo ūgiui. Taip gautas svoris leidžia labai apytikriai suvokti kito kilo.lt dalyvio "parametrus" :)

Čihita, dabar turiu kilo.lt narystę trims mėnesiams. Vienas praėjo. Net jei stebuklingu būdu kas savaitę ir toliau kristų po kilogramą, šio laikotarpio iki 62kg tikslo nepakaktų. Manau, kažkuriuo momentu tempai taps nuosaikesni. Tad aš čia galiu ir kiek ilgėliau užtrukti :)

Pasidarė įdomu, kaip sau užsibrėžėte tokį ir ne kitokį tikslą (kg)? Pagal savo kažkada "kai buvau jauna ir graži" turėtą svorį? Pagal rekomendacijas, kiek turėtų sverti sveikas žmogus? Ar … ?
2015-05-09 16:10:02
Pas mane tai iš serijos, kai buvau jauna ir graži :). Mano tikslas čia registrujantis buvo 60 kg., ūgis 167 cm. Esu svėrusi ir mažiau. prieš 14 metų, kai buvau 21-ų neturėjau svarstyklių, bet ištaikius proga ir pasisvėrus svėriau 54 kg., bet ir čia ne žemiausiais svoris.
2015-05-09 20:27:22
Mano pačios atveju "groja" ir pačios prieš -niolika metų, būnant dvidešimties, turėtas svoris (62 plius minus 2kg) ir rekomendacijos.

Tarkim kilo.lt KMI skaičiuoklėje nurodoma, kad normalus KMI turi būti 18,5-23 ribose. Tai gana platūs rėžiai, tarkim mano ūgiui būtų 59-72kg. Remiantis kitais šaltiniais, pagal riešo apimtį nustatomas sudėjimo tipas (kaulų "rėmą" turime skirtingą):
iki 16cm - smulkus,
16-18cm - vidutinis,
virš 18cm - stambus.
Smulkaus sudėjimo žmogus turėtų palaikyti svorį ties žemesniąja normalaus KMI riba, stambaus - ties aukštesniąja.

Paauglystėje vienoje medicininėje knygoje radau sudėtingesnę formulę, pagal kurią mano ūgio moterims, kurių riešas iki 16,5cm idealus svoris gaunasi ~62kg ir siūloma neviršyti šio svorio plius 10%, t.y. per visą gyvenimą palaikyti 62-68kg.

Taigi, mano atveju ir kadaise turėtas svoris ir rekomendacijos rodo tą patį.

Dar radau įdomias lenteles pagal sudėjimo tipą ir amžių moterų svoriui, klubų ir juosmens apimtims:
http://de2.lt/naudinga-informacija/lentelės/1632-moterų-idealus-svoris,-liemens-ir-klubų-apimtis

2015-05-09 21:45:13
Leliumai, labai naudinga informacija!
Ačiū, net nebuvau pagalvojus, kad pagal riešą galima nustatyti, ogi tikrai!

ir aš iš tų variantų, kai mano tikrai stambūs kaulai :D

O rezultato siekiu "įsivaizduojamo," kuris greičiausiai turi teorinį pagrindą - kam kiek priklauso :) ir įsivaizdavimą, vo tada būsiu miss'ė :D
2015-05-10 15:10:04
mano riešas 15 cm :D nunu, smulkutė tiesiog
2015-05-10 15:59:56
Riešas nestorėja taip greitai, kaip kitos kūno vietos, tuo ir paremtas šis kūno sudėjimo tipo nustatymo metodas.

M.M., manasis riešas panašus - per ploniausią vietą 15,5cm, ties sąnariu - 16cm. Bent jau mano atveju šis metodas pasitvirtina - tikrai dailiausiai atrodau sverdama apie 62kg (esu svėrusi ir mažiau - 59kg, ir gerokai daugiau - 81kg).
2015-05-15 07:58:53
Šeštoji savaitė:
-1,0kg (pasiekta 69,8kg);
krūtinė išliko (95cm);
-1cm nuo juosmens (70cm);
-1cm nuo klubų (99cm)
šlaunys išliko (58cm).

Simboliškai peržengiau 70kg ribą. Paskutinį sykį mažesnį nei 70kg svorį svarstyklės rodė prieš 5-7 metus.
2015-05-15 08:50:22
Nuostabūs pasiekimai, leliumai! :)
2015-05-15 09:48:29
Le-liu-mai, le-liu-mai
trūkt plyšt, kas laimės
LEEEELIUMAAAI !!

Šiaip žiauriai jėga, tos ribos peržengimas yra nuostabu. Sveikinu :))
2015-05-15 10:44:47
Nuostabus rezultatai!!!! Sveikinu sveikinu, taip ir toliau ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS