Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Numesti (riebalus) ir išlaikyti rezultatą
2015-12-26 17:19:11
Ir nors pati čia esu jau beveik 9 mėnesius, ne visas pamokas išmokau ir ne visus trokštamus įgūdžius išsiugdžiau. Tad metu pati sau "100 dienų iššūkį". Būtent tiek dienų kilo.lt narystės man liko. Tikslas - šias dienas nenukrypti nuo kurso:
5 valgymai per dieną renkantis tinkamą maistą ir išlaikant numatytą kalorijų kiekį;
3 dienos per savaitę su sportu;
1 saikinga(!) "lucky day" diena per savaitę;
nepasiduoti emociniam alkiui.

Pasižadu trumpai čia parašyti apie kiekvieną savo šio iššūkio dieną. Kadangi pasisakiau "garsiai" ir viešai, negaliu sau leisti suklupti. Tuo pačiu šis iššūkis mano šansas galų gale susiimti ir ištirpdyti kūno riebalus iki trokštamo 21-24% intervalo.
2015-12-26 17:24:56
100 dienų iššūkis.
1-oji diena.

Startavau vakar, per pirmąją Kalėdų dieną. Ją jau seniau buvau numačiusi kaip viena diena paankstintą "lucky day" (paprastai ji būna šeštadienį, o ne penktadienį). Vis tik Kalėdos! Kaip ir buvau suplanavusi iš anksto, visą dieną valgiau tinkamą maistą, tik vakare drauge su kitais pasimėgavau pačios keptu tortu.
2015-12-26 17:34:30
100 dienų iššūkis.
2-oji diena.

Prasidėjo ši diena atsispausdinus 100-ui dienų lentelę, kurioje galėčiau žymėti "žalius" ir "raudonus" burbuliukus kiekvienam iš 5-ių dienos valgymų ir sportui. Su sportu pastarąjį mėnesį buvo blogai, labai blogai. Vis nerasdavau laiko ir atidėdavau "kitai dienai". Nutariau fiksuoti dienas, kuriomis sportuoju. Pagalvojusi apie savo dienotvarkę paskyriau joms antradienį, ketvirtadienį ir šeštadienį. Šiandien kaip tik šeštadienis. Išvažiavau pasivažinėti dviračiu. Grįžau numynusi 22km. Labai labai laiminga :)
2015-12-26 20:02:25
Puiki nauja pradzia Leliumai! Gera ideja tokia simtadienio lentele, kadangi as tikrai busiu ilgiau, bus idomu sekti!
Didziules Tau sekmes ir uzsispyrimo!
2015-12-28 10:38:26
100 dienų iššūkis.
3-ioji diena.

Vakar prabėgo trečioji iššūkio diena. Pusiaukelėje tarp vakarienės ir pavakarių aplankė alkis. Teko pakentėti. Gal taip per savaitę-dvi adaptuosiuos?
2015-12-28 14:47:28
OOO leliumai, kokį įdomų būdą suradai save motyvuoti! Man patinka :-). Gal ir man kažką panašaus susigalvoti, vis būtų įdomiau gyventi.... gal... po Naujų metų :-).
O tau didelės sėkmės!
2015-12-28 23:05:19
100 dienų iššūkis.
4-oji diena.

Šįkart alkis numigravo į laikotarpį po vakarienės. Atsilaikiau.
2015-12-28 23:07:53
Čihita, kiekvienas ieško savų būdų kaip susitart su savimi ;) Tai, kad tiks man, nebūtinai tiks kitam. Bet jei Tau manoji mintis pasirodė tinkama, junkis dabar, nelaukdama Naujųjų :)
2015-12-29 06:55:50
saunuole! alkis kamuoja ir mane, taip kad laikomes viena uz kitos! man idomu tie Tavo ankstesni zymejimai geros/blogos mitybos, kokia dali procentais sudare ta ,,blogoji,,? vis galvoju apie Ilkos 80/20 taisykle, kad tuomet turetu buti pakankamai gerai, kad islaikyti svori , gal panasiai ir buvo?
2015-12-29 09:28:20
Vidutiniškai per savaitę, nekęsdama alkio, surinkdavau 4-6 raudonus burbuliukus. Lyg ir taisyklė 80/20 išlaikyta. Bet... nesulaukus Naujų (kaip žadėjus) atsistojau ant svarstyklių. Skaičiai, švelniai tariant, nepradžiugino. Mane tai gąsdina - kilogramai grįžta įsileidus raudonus burbuliukus labai greit ir nekukliai. Ateities vizija - gyventi su 1500kcal ir kasvakar valios pastangomis kentėti alkį - manęs nedžiugina. Užlipus ant to paties grėblio, pavadinimu "sustoti pavojinga", antrąkart dar neprarandu vilties, kad alkis ims ir išnyks...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS